Kalendarz wystaw 2010 r.

Archiwum - Wystawy w 2010 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wystawy 2010

Post autor: hania »

Asia_i_Bora pisze:No właśnie próbowałam te tropowce dla ogarów przeforsować, ale okazało się, że oddziały leśne przeznaczone przez leśnika są za krótkie na ścieżki tropowe i nie byłoby tyle miejsca w ogóle.

A dlaczego ścieżki nie mogły iść przez dwa oddziały? Albo u innego leśnika? Albo nawet w innym miejscu?
Ale niestety Poznaniacy porządni i takiej fuszery odstawiać nie chcą i jak dwa konkursy to dwie ścieżki, ale wtedy miejsca nie ma i lejących ścieżki nie ma tylu :(
Ja bym tego nie podsumowywała jako "fuszery". Raczej jako usprawnienie konkursu i stworzenie możliwości pracy większej ilości psów.
Dla mnie jest dużą przykrością, że na takiej imprezie jak wystawa klubowa ogar i gończy nie są traktowane równo pod względem konkursów (w Opolu też tak było). Bo nie oszukujmy się - konkurs dzikarzy nie jest organizowany pod kątem obu ras polskich (taki byłby konkurs tropowców) a pod kątem gończych.
monik

Re: Wystawy 2010

Post autor: monik »

coś mi się wydaje, że chyba muszę iść na sektę i zrobić tam porządek :gleba:
bo na sekcie są sami z gp, to i o planowanych konkursach na wystawie klubowej nie czytam ze zdziwieniem.. :P
Asia_i_Bora
Posty: 261
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 16:04

Re: Wystawy 2010

Post autor: Asia_i_Bora »

Haniu, te słowa o fuszerze to słowa nie moje. Mi też się podoba pomysł jaki jest w Przechlewku -dwa konkursy i jedna ścieżka. Ale czasem niektórym można mówić i nic :zly2:

Monik, ja też wolałabym konkurs tropowców również, bo moje suki są bardziej tropowcami, aniżeli dzikarzami. Jednakowoż spotkałam się ze stanowczą odmową.

Za mało miejsca i za mało ludzi do roboty. I koniec :(

A co do innego miejsca to również proponowałam, ale w Poznaniu tropowce są w Dąbrówce Leśnej, a to ponad 40km z Goraju, a ci co chcieliby startować w obu konkursach mieliby problem.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wystawy 2010

Post autor: hania »

Ja myślę, ze tak naprawdę zabrakło motywacji i chęci.
A 40 km? Byłam na konkursach które był dalej od siebie i przy chęciach organizatorów dało się zorganizować tak, żeby psy mogły startować w obu.
Zresztą przecież można by było wybrać jeden i startować w jednym.
Asiu będziesz biedna, bo będziesz czytała nasze narzekania :piwko: .
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 145
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Wystawy 2010

Post autor: Darek »

Danusia pisze: 15 Gorajec k/Czarnkowa klubowa gończych polskich i ogarów
chodzi o Goraj, o ten tu: http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=52.86 ... 5&t=h&z=15" onclick="window.open(this.href);return false;
Asia_i_Bora
Posty: 261
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 16:04

Re: Wystawy 2010

Post autor: Asia_i_Bora »

hania pisze:Ja myślę, ze tak naprawdę zabrakło motywacji i chęci.
Też tak myślę. Ale zdaję sobie sprawę, że Andrzej ma na głowie jeszcze kilka klubówek i Antoninek, a także wszystkie konkursy, wiem, że ma kłopoty ze zdrowiem i rozumiem, że nie chciał jeszcze jednej imprezy organizować. Nie wiem, czy też ze strony finansowej dałoby radę.

Jeszcze spróbuję pogadać z Andrzejem, może coś się uda zrobić jeśli wiem, że towarzystwo ogarowe ma być niezadowolone, a dodatkowy konkurs mógłby zwiększyć frekwencje. Tylko nie wiem, czy nie jest już za późno.
KasiaG
Posty: 58
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 13:13

Re: Wystawy 2010

Post autor: KasiaG »

16.05.2010r. w Goraju odbędzie się na pewno Konkurs Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich.
Jeżeli chodzi o Konkurs Tropowców dla Ogarów i Gończych Polskich to jeszcze do końca nie wiadomo. Poznański Oddział ZKwP zarówno w 2008r. jak i w 2009r. nie dostał zgody na przeprowadzenie 2 konkursów z uwagi na brak terenu, który można by przeznaczyć pod w/w imprezy. Osoby, które uczestniczyły już na konkursach wiedzą jak duży teren jest potrzebny na założenia ścieżek.
Zarówno poznański Oddział ZKwP, jak i Klub Ogara i Gończego Polskiego nadal prowadzi rozmowy z PZŁ Piła. Oglądamy mapy i szukamy rozwiązania, tak aby odbyły się obydwa konkursy. Ważne jest ile osób będzie zainteresowanych konkursami. W związku z tym mam pytanie: kto jest zainteresowany wyżej wymienionymi konkursami? Proszę podać (wstępnie) imię i przydomek psa oraz jaki konkurs (tu na forum lub na adres mailowy: sekretarzop@ogaryigoncze.pl lub sekretarzgp@ogaryigoncze.pl). Chcemy przedstawić listę w PZŁ - Piła, że będą chętni na oba konkursy.

Pozdrawiam. Katarzyna
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wystawy 2010

Post autor: hania »

Myślę, że dobrze by było założyć nowy temat - żeby było bardziej widoczne.
My się piszemy na tropowce - na pewno z Frajdą, a jak będzie potrzeba to zgłoszę jeszcze jakieś psy.
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 206
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 15:08

Re: Wystawy 2010

Post autor: mirek »

bea100 pisze:Gorajec k/Czarnkowa
A nie Goraj k/Czarnkowa :?:
Awatar użytkownika
mirek
Posty: 206
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 15:08

Re: Wystawy 2010

Post autor: mirek »

Nie zauważyłem, Darek już prostował.
ODPOWIEDZ