XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Archiwum - Wystawy w 2010 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: ania N »

Szkoda. :niewka:
Ale to chyba też zależy od nachalności sędziów. W Piotrkowie Fiord też był już na granicy buntu. Najpierw w zęby zajrzała asystentka, a potem sędzia i grzebali dociekliwie a Fiord robił coraz bardziej złe oczy. :zly3: Jeszcze chwila i byłoby mniej miło. :twisted:

Nie przejmuj się Uchatku. :psiako:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: musia »

Jeszcze Dusia Najlepsze Baby
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: Danuta »

Wielkie dzięki wszystkim za miłe spotkanie! :happy3: :piwko:
Wyniki są w pierwszym poście. Ogarki zaprezentowały się pięknie, ich przesympatyczne Pańciostwo z zapałem kibicowało wszystkim konkurentom. :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1: I tylko pani sędzia nie wykazała się jedynie słuszną opinią, że Wszystkie Ogary Najpiękniejsze Są, o czym przecież wie każdy z nas :jezyk_3: . Ale taka jest rola sędziego. :niewka:
Ogarze Baby nie zwróciły nawet uwagi na uciążliwość wystawy w hali, hałas z głośników, pogłos i koncentrację zapachów i dzielnie radziły sobie w nowych warunkach. Dusia, stara wyjadaczka, robiła piękne oczy do smaczków, Sroczka dzielnie zmosiła brutalne zaloty Lokisa, któremu niunia niesamowicie przypadła do gustu, a Karbon oszczekiwał wszystko i wszystkich pięknym, mocnym, niskim głosem. W pewnym momencie zrobili sobie konkurs z Pyzą, kto jest lepszy w szczekaniu. Uchaty zaś woli przestrzeń i swobodę a nie rygory. Co mu tam mają grzebać w pysku. Basiu szkoda, że nie pojechałaś do Magdy M - zakochałabyś się w kolejnych ogarzątkach. Właśnie dlatego, że pojechaliśmy odwiedzić maluchy w rodzinnej hodowli relacja ode mnie z Krakowa tak późno. Ale dla naszych potomnych dzień opóźnienia nie stanowi różnicy. :jezyk_3: Będą wiedzieć jak było w Krakowie.

Zdjęcia mam beznadziejne więc czekam na relacje lepszych fotoreporterów. :prosze_1:

Mam za to dwa filmiki z zabawy Burdy z Lokisem już po zakończeniu oceniania

Lokis Movie Presents:
„LOKIS – Fircyk w zalotach” :mrgreen:
http://www.youtube.com/user/DanutaLokis ... YqgWHpqKA8" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/user/DanutaLokis ... xJXSu9qpbA" onclick="window.open(this.href);return false;
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: BasiaM »

My wszystkim gratulujemy :piwko:
Szkoda, że nam się nie udało ... szkoda, że pani sędzia i asystent koniecznie chcieli liczyć uzębienie Uchatka :placzek:
Już przez chwilę byłam dumna z mojego psa ... ładnie biegł, czekał grzecznie na swoją kolejkę ... pokazał zgryz ... i tu masz :placzek: zaczęło się "grzebanie" :placzek:
Jakoś tak .... odechciało mi się jeździć na wystawy .... a może mam dzisiaj kiepski dzień i dlatego tak myślę.
Za tydzień mamy być w Chorzowie ... no nie wiem ...

My mamy sporo zdjęć więc jak się trochę ogar'nę to wrzucę później ;)

A co do zalotów Lokisa ... dobrze, że Uchaty tego nie widział bo byłby zazdrosny o Burdę :D
Obrazek

Obrazek
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: Danusia »

Gratulacje dla zwycięzców. :brawo_1:
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: weszynoska »

my też nieco otarli się o pudła :gleba:

Halicz wygrał rasę ( 42 GP) i był II na rasach polskich :marzyc: :oops:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: aganowaczek »

Sorry za offa :oops:
Basia - pocieszę Cię - wszak podobno nic tak nie poprawia humoru jak to, że innym jest gorzej :-) Ja siedzę w domu z zapaleniem płuc (a podobno powinnam w szpitalu), próbuję się leczyć ekspresowo, bo w czwartek CHCĘ KONIECZNIE (chociaż chłop lekko oporuje ze względu na stan mojego zdrowia) jechać na XIX Oficerski Rajd Konny Skorpiona, samochód zaczął się psuć - jest podejrzenie, że walnęła uszczelka pod głowicą - nie mamy drugiego, żeby jeździć do pracy, że o ciągnięciu przyczepy z końmi nie wspomnę, zaczęła się szkoła i 880 zł "wypadło" mi z kieszeni (książki i inne duperele a nie szalałam wcale), na dworze zimno jak cholera i po raz pierwszy od 7 lat palimy w piecu już teraz......
Nie poddawaj się, jeździj z Uchatkiem na wszystkie wystawy, na które masz ochotę - nie zawsze będzie sędzia, który zagląda psu do żołądka :-) Uchatek jest dobrze ułożym, mądrym psiakiem - pokazuje zgryz i wystarczy :-) Co najwyżej w swojej karierze wystawowej będzie miał przeplatane: doskonały z ndo.
Nie przejmuj się - głowa do góry! Będzie dobrze!
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: Aszemi »

Gratulacje dla Ogarków i dla Halicza :zgoda: ma chłopak power :silacz:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: Danusia »

Czy PYZA "z Wszystkich Skoków" będzie miała Championat Młodzieżowy? Zw. Mł też Przemyśl, teraz Kraków...
Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: XIV MWPR Kraków, 4-5.09.2010 r. (CACIB)

Post autor: dor »

niestety decyzja o wystawianiu ogarów w hali zaowocowała małą ilością zdjęć, które da się w ogóle zamieścić, wszystkim ogarkom gratuluję i przyznaję swój własny tytuł "Najbardziej gadatliwego ogara" Karbonowi z Bazylego Uroczyska :brawo_1: :brawo_1: Poniżej fotki, z góry przepraszam, jeśli któreś jest źle podpisane lub brak jest podpisu
Załączniki
Zywia.jpg
przed.jpg
młodziaki.jpg
młodziaki2.jpg
kłębowisko.jpg
Karbon.jpg
Uchaty.jpg
Bursztyn.jpg
ODPOWIEDZ