Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich 26.04.2009 r.

Archiwum - Wystawy w 2009 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Opole

Post autor: Ania W »

hania pisze:Bardzo, bardzo dziekuję wszystkim którzy pomagali mi przy psach :).
Szczególnie Ani W i Kasi, i Pawłowi za wystawianie moich suk i Tawki :).

I wszystkim włascicielom psów "Olfactusów" i właścicielom dzieci Hultaja :).

I wszystkim za wspaniała zabawę :).
Jeżeli o mnie chodzi to cała przyjemność po mojej stronie ;)

Iza i Sławek pisze:Do mojej świadomości dotarla przerażająca prawda :shock: !!!
Następna "klubówka" dopiero za rok !!!
A ponieważ już tęsknię do zabawy z bracią ogarzą ( i gończą również ), to się pytam, gdzie się spotykamy ? Może " najazd " na Białystok ?
Ostatni weekend wakacji, miejsce znane......
S.
Mam mały plan co do spotkania ogarowego...pewnie nie będzie tak liczne ale może też będzie tak miło ;)
OPERA-Asia pisze:
Plyte ogarkowa ogladaja u nas wszyscy juz drugi raz nawet sie sasiad zalapal, i nie wierzy ze to wszystko to ogary z Polski, poza tym to dobra baza danych by odrobic lekcje kto jest z skad i gdzie i zerknac szybko jak sie bedzie szukac kawalera np.
poza tym swietnie przygotowana i doskonaly pomysl Ani Bardowej- bardzo dziekujemy i bedziemy polecac dalej,
Ja przypominam że płytka ogarowa jest zbiorową pracą ale strasznie miło było mi trzymać produkt finalny w dłoni :happy3:
Wprawdzie tam nie mam może wszystkich potrzebnych danych. ale może uda się nad tym popracować do następnej edycji...zobaczymy :mysl_1:
Przy okazji małe sprostowanie – na płytce jest też kilka ogarów spoza Polski ;) Tzn. takie co u nas rodzone i wyemigrowały i takie co rodzone za granicą.



Czy wam też tak nie chce się pracować ? :zly2:
Ze mnie chyba zmęczenie dopiero teraz schodzi bo dętka jestem :roll:
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Klubowa Opole

Post autor: Ola i Dunaj »

Już trochę ochłonęliśmy po wczorajszej podróży z Opola, więc spieszę z wyrazami: podziękowania, wdzięczności i radości za tak miłe przyjęcie przez szacowne ogarze grono :) W imieniu Dunaja dziękujemy :szacun_1: za udane próby przekonywania, że człowieki nie są takie złe :D
Mamy nadzieję na niejedno jeszcze takie spotkanie - warto przejechać choćby 500 km żeby trafić na fajnych ludzi z ich nie mniej fajnymi ogarami :)
Dzisiaj będzie drugie i trzecie, i kolejne oglądanie płytki z ogarami. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu pracy włożonej w jej przygotowanie :brawo_1: . Myślę, że z jeszcze większym zapałem będziemy kolekcjonować zdjęcia naszych psów aby wzbogacić to archiwum.
No cóż, a teraz pora powrócić do szarej rzeczywistości - praca, praca, praca :silacz:
p.s. ukłony od Dunaja :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Klubowa Opole

Post autor: agag »

Wczoraj odbierałam Tawkę od Hani, i dopiero teraz dopadłam kompa. Jeszcze raz chciałam wszystkim pogratulować sukcesów wystawowych, podziękować "moim" psiakom i ich człowiekom, a szczególnie Hani i Ani za przygarnięcie Tawuchy- dzięki temu mam koszulkę :), jak sobie założę, to trochę tak jak bym tam była :mrgreen: .
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Klubowa Opole

Post autor: Maciej Osiński »

Ja chciałbym wszystkim podziękować za wspaniałą atmosferę, za grilla, ognisko i te nocne rozmowy. W szczególności chciałbym podziękować Dorocie za nocleg- szkoda że pojechałaś tak wcześnie :( Ani od Barda za płytki Berdyszowi za koszulkę i chłopakom od gończych za to że zabrali mnie na konkurs. AAAA i jeszcze bei i Pani Magdzie Musiał za wskazówki. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Chciałbym też wszystkim pogratulować pięknych psów. Uważam że wszystkie powinny mieć złoto- może poza moją chudziną... ;)
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Klubowa Opole

Post autor: kasiawro »

Maciej jakiego grilla jak ciebie nie było wcale na nim, a ja specjalnie karczek dla Ciebie wiozłam ;)
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Klubowa Opole

Post autor: Leszek »

kasiawro pisze:Maciej jakiego grilla jak ciebie nie było wcale na nim, a ja specjalnie karczek dla Ciebie wiozłam ;)
Ciekawe kto trafił na mój karczek z posmakiem miodowym w sobotni wieczór :mysl_1:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Klubowa Opole

Post autor: kasiawro »

Leszku ja miałam taki na chlebku ;) co prawda nie za bardzo lubię na słodko mięsko ale miał jakieś inne jeszcze fajne przyprawy, tylko nie wiem jakie?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Klubowa Opole

Post autor: Ania W »

Na pewno nie ja ;)
Ja jadłam bardzo fajna sałatkę ketrin :)
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Klubowa Opole

Post autor: Leszek »

kasiawro pisze:Leszku ja miałam taki na chlebku ;) co prawda nie za bardzo lubię na słodko mięsko ale miał jakieś inne jeszcze fajne przyprawy, tylko nie wiem jakie?
miód, musztarda i przyprawa grilowa i dalej tajemnica żony :nunu:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Klubowa Opole

Post autor: kasiawro »

Ania W pisze: Ja jadłam bardzo fajna sałatkę ketrin :)
tak sałatka szpinakowa była super tez chcę przepis (pomyślałby kto, że tak gotuję ;) )
ODPOWIEDZ