ŁAKOMY JAK OGAR

Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: zybalowie »

Helgi mają łatwiejsze życie. Więcej pracy, ale potem życie łatwiejsze ;-)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: panbazyl »

zybalowie pisze:Helgi mają łatwiejsze życie. Więcej pracy, ale potem życie łatwiejsze ;-)
tak, tylko ta orka na ugorze wcześniej to kosmos!!! Ale fakt - potem coraz mniej znajomych sie w chałupie pojawia, bo nie każdy wytrzymuje z babą co ich pieskom/dzieciom nie pozwala na łażenie po ścianach, skakanie z urwiska i sikanie na stary piec.
ale nawet z łakomego labradora czy ogara potrafię zrobić porządnego psa.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: zybalowie »

tak, tylko ta orka na ugorze wcześniej to kosmos!!!
:gleba: :gleba: :gleba:

Ja mam tak: albo szkoleniowcy lub psiarze ze stowarzyszenia, więc ich psom granic wytyczać nie trzeba, albo rodzinka, która psów generalnie raczej nie lubi i ordnung im pasuje.

Kiedyś miałam problem z moim żarłaczem brązowym, wyrywającym dzieciom jedzenie z rąk. Jaki to był wstyd :oops:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: ZbyszekC »

Wystaczyły cztery lata w stadzie C. Dziś mijają :happy3:
A tak naprawdę to on zawsze taki był :psiako:
Załączniki
Ciasteczka.jpg
Ciasteczka.jpg (96.94 KiB) Przejrzano 3666 razy
Ciasteczka 1.jpg
Ciasteczka 1.jpg (108.02 KiB) Przejrzano 3670 razy
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: qzia »

:nunu: Nie ma się co chwalić, że pies chory albo na prochach jakichś strasznych :strach_2:
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: ZbyszekC »

Musiałby mieć pańcie lekarza. Normalny ludź to nawet o czymś takim nie słyszał :jezyk_3:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: qzia »

:jezyk_3: No to może się tak przeżarł, że już więcej nie może. :mysl_1: Choć to chyba nie możliwe u ogara. :niewka:
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: Agata »

qzia pisze: No to może się tak przeżarł, że już więcej nie może. :mysl_1: Choć to chyba nie możliwe u ogara. :niewka:
Możliwe o dziwo. Nasza pannica raz się przeżarła w wieku kilku miesięcy, kiedy opanowała otwieranie drzwi tzw. do siebie :fiufiu: i dostała się do kotłowni (gazowej, żeby nie było że brudna ;) ), po czym pochłonęła kilka kilo karmy z worka. :zdziw_5: :zly3: Jako że nie zjadła wszystkiego wnioskuję, że chyba miała dość :tia: .
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: ŁAKOMY JAK OGAR

Post autor: BasiaM »

Ja myśle, że nie jest przeżarty tylko dobrze wychowany i bez pytania nie bierze :mrgreen:
Wiem co mówię bo mam takiego jednego w domu :tia: o drugim osobniku nie wspomnę bo to to pożera wszystko i znajduje takie skarby na półkach , o których ja zapominam :gleba:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ