Ciekawy artykuł - polecam.

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Ciekawy artykuł - polecam.

Post autor: kasiawro »

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Ciekawy artykuł - polecam.

Post autor: Poniatowski Dwór »

Genialny artykuł...
Z psem oczywiscie trzeba pracować... Ale przede wszystkim trzeba pracować nad sobą - każda nauka, szkolenie psa - to w pierwszej kolejności szkolenie czlowieka... Cieszę się że coraz więcej właścicieli ogarów idzie w tym kierunku...Ale bardzo wiele zależy od hodowcy - musimy radzić ogaromaniakom, aby pracujac z psem byli otwarci i chętni na pracę nad sobą... I to się sprawdza...
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Dagmara96
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 21 lip 2020, 20:18
Gadu-Gadu: 0

Re: Ciekawy artykuł - polecam.

Post autor: Dagmara96 »

Bardzo mądry artykuł, daje dużo do myślenia... Właściciele często myślą, że posłuszeństwo od psa im się należy, a niestety zapominają o potrzebach swoich zwierzaków. To łamie serce :cry:
Czytając przypomniałam sobie o jeszcze jednym bardzo ciekawym artykule o zwierzakach i ich osobowości: https://perso.in/blog/czy-zwierzeta-maja-osobowosc/
Niby zawsze widziałam, że moje psiaki różnią się od siebie, mają pewne cechy charakteru, ale nie myślałam, że nauka to potwierdza :happy3: No i w kontekście wcześniejszego artykułu to wydaje się super ważne, żeby poznać osobowość swoich psów :psiako:
A wy co myślicie?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ciekawy artykuł - polecam.

Post autor: Ania W »

Myślimy, że warto się najpierw przedstawić i zapraszamy do działu "Przedstaw się". ;)
ODPOWIEDZ