Integracja ogarów Rybnik

Awatar użytkownika
sarumanisthari
Posty: 64
Rejestracja: środa 07 lip 2010, 16:36

Integracja ogarów Rybnik

Post autor: sarumanisthari »

Witam!!!
Szukam włascicieli ogarów (lub gonczych polskich) z okolic Rybnika,Wodzisławia,Jastrzębia,Zor,Gliwic,Raciborza chetnych do wspolnych "weekendów" z pieskami,jak i wymiany doswiadczen na temat wychowania tej rasyczy miejsc gdzie moga wyszalec sie bez ograniczen. Mojej połrocznej suni doskwiera brak towarzystwa innych ogarów i mi brak takiego widoku :)
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: ania N »

My też cierpimy :niewka: - ale za daleko. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: BasiaM »

W Rybniku mieszka Rokosz ( już chyba kiedyś pisałam ), w Żorach Bursztyn i Dusia ... ale jeśli będziecie kiedyś w Katowicach to wpadnijcie na Zadole do lasu ... mamy tu trzy sztuki fajnych ogarków :psiako:
Obrazek

Obrazek
ludwik

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: ludwik »

My jesteśmy chętni na spotkanie możemy nawet gdzieś w połowie drogi się umówić :-) np. najbliższy weekend bądź termin do dogadania :-)
Awatar użytkownika
sarumanisthari
Posty: 64
Rejestracja: środa 07 lip 2010, 16:36

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: sarumanisthari »

W połowie drogi miedzy czym i czym? :P
Jestem otwarty na kazda propozycje.
W sobote juz wstepnie na pw z pania BasiaM ustalilismy jak pogoda dopisze (a raczej dopisze sprawdzalem na 4-rech portalach pogodowych i ma byc ładnie) spotkanie w południe w lesie na Zadolu.
Maja tam byc razem ze moja 3 mlode ogarki i jeden 1,5 roczny :happy3:
Jak nie pasuje ja kazdy weekend jestem otwarty :silacz:
Awatar użytkownika
trusiak
Posty: 413
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 20:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice, czasem Libiąż

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: trusiak »

Mira będzie na zadolu:) Chętnie pewnie się pobawi ze swoją niemal rówieśniczką :happy3:
Obrazek
ludwik

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: ludwik »

My jesteśmy chętni ale najwcześniej na 15 30 możemy być ja do 14 pracuje nie dam rady wcześniej chyba że się umówimy na 14.30 np u nas w żorach jest kilka genialnych miejscówek :-)
ludwik

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: ludwik »

Także my byśmy wzięli 2 ogórki i jakby BasiaM nie wzięła liny to dwoje dzieci :-P
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: BasiaM »

ludwik pisze:Także my byśmy wzięli 2 ogórki i jakby BasiaM nie wzięła liny to dwoje dzieci :-P
:nunu:
ludwik pisze:My jesteśmy chętni ale najwcześniej na 15 30 możemy być ja do 14 pracuje nie dam rady wcześniej chyba że się umówimy na 14.30 np u nas w żorach jest kilka genialnych miejscówek :-)
Nam może nie pasować późniejsza godzina. Zobaczę jeszcze.
A wypad do Was chyba odpada bo my nie wychodzimy jeszcze z młodą ... czekamy na drugie szczepienie :niewka:

dam znać ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
trusiak
Posty: 413
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 20:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice, czasem Libiąż

Re: Integracja ogarów Rybnik

Post autor: trusiak »

Mi popołudnie również pasuje. W sumie wszystko mi jedno o której godzinie, byleby w Katowiacach... niestety chwilowo nie mam transportu. Problemem jest tylko fakt, że wcześnie się już robi ciemno...
Obrazek
ODPOWIEDZ