obroża elektryczna

Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: obroża elektryczna

Post autor: dorob62 »

Odpowiem....
Ostatnio zmieniony piątek 31 paź 2008, 18:38 przez dorob62, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: obroża elektryczna

Post autor: dorob62 »

Ania W
samookaleczającym się ludkiem
Rozumiem że chodzi Ci o tego :zly2: emotikona??? On się nie okalecza.. on jest po prostu zły (zobacz jego opis:):):)
Nie chciałam komentować a wyrazić swoje emocje. Nie znam się na psach a tylko (lub aż) na dzieciach choć wiele podobieństw widzę.
Tylko, że elementem wychowania jest również strach przed konsekwencją za złe postępowanie.
to na milion % nie dotyczy dzieci:) Choć wielu dorosłych by tak chciało.
Wg mnie
skorygowanie pewnych zachowań.
to właśnie wychowywanie....
Ale może się mylę:)
Co do poznawania opinii w różnych kwestiach... masz rację. Choć wychodzę z założenia że nie muszę wiedzieć wszystkiego:)
psa należy uczyć respektowania niektórych gatunków zwierzyny łownej, gdyż stanowi dla niej śmiertelne niebezpieczeństwo.
na tym się nie znam ale wiem że nie mogę zwolnić psa w lesie bo nie wolno.....Chyba że na polowanie, ale o tym nie wiem nic. I nie chcę wiedzieć.
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: obroża elektryczna

Post autor: Maciej Osiński »

a ja uważam że ostrzeżenie powinno być wydawane przez właściciela i dopiero jak pies totalnie oleje to trzeba go pogłaskać prądem. Przecież pies nie będzie tego nosił do końca życia i nie zawsze wyślemy mu ostrzeżenie pilocikiem...
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: obroża elektryczna

Post autor: Ania W »

hmmm...a gdzie reszta wpisów ?
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: obroża elektryczna

Post autor: dorob62 »

Powstał nowy wątek i wpisy zostały przeniesionie....
Wychowanie OGARA myśliwskiego ( jakoś tak).
Też szukałam:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: obroża elektryczna

Post autor: Ania W »

to ja dzisiaj nic już dzisiaj nie rozumiem i kolejny raz muszę zadać pytanie dlaczego?
Przecież obroża elektryczna nie jest podstawowym narzędziem wychowania psa myśliwskiego!
A teraz to wygląda że nie ma ogara "myśliwskiego" ( dla mnie to paradoks słowny) bez prądu.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: obroża elektryczna

Post autor: carmen »

a ja nie rozumiem czego nie rozumie ania w ;)

wydzieliłam wątek ponieważ zeszliśmy z tematu obroży elektrycznej do innych i w osobnym watku chciałam dac szansę na kontynuację tych dyskusji tutaj pozostawiając placyk dla rozmowy o uzyciu obroży.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
goncza_bieda

Re: obroża elektryczna

Post autor: goncza_bieda »

ad mod
trudno mi się tu połapać... teraz dwa wątki są całkiem bez sensu...!
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: obroża elektryczna

Post autor: carmen »

w tym temacie Maciej pyta o to czy ktoś używa obroży elektrycznej i jakie są wyniki używania obroży, a w tamtym rozmowy na temat stosowania różnych środków wychowawczych w układaniu psa.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
ODPOWIEDZ