ciąża urojona

Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: ciąża urojona

Post autor: iwonawas »

kurcze myślałam, że nas to ominie :( dzisiaj pojde do wet poniewaz jej wylatuje to mleko...od wczoraj taka fest laktacja sie zaczelo...boje sie zeby nie miala problemow z sutkami...
juz sie nie dziwie ze dala sobie uszy targac mlodemu rodesianowi na wystawie :) mógł jej robić dosłownie wszystko...kładła się a on latał po niej i gryz ją po wszystkim co sie da :)
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ludwik

Re: ciąża urojona

Post autor: ludwik »

3mamy kciuki za Sabę niech dochodzi do siebie
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: ciąża urojona

Post autor: Chaszczy »

iwonawas pisze:kurcze myślałam, że nas to ominie :( dzisiaj pojde do wet poniewaz jej wylatuje to mleko...od wczoraj taka fest laktacja sie zaczelo...boje sie zeby nie miala problemow z sutkami...
juz sie nie dziwie ze dala sobie uszy targac mlodemu rodesianowi na wystawie :) mógł jej robić dosłownie wszystko...kładła się a on latał po niej i gryz ją po wszystkim co sie da :)
a co tam u Sabci? Poradziła sobie już instynktem macieżynskim?
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: ciąża urojona

Post autor: iwonawas »

w końcu nie byłam u weterynarza, ponieważ zastosowałam porady (mało jedzenia, dużo biegania za samochodem)...wczoraj sprawdzałam to jak nacisnę sutki to leci płyn tylko z ostatnich dwóch a wcześniej ze wszystkich leciało....widzę, że żaba-maskotka została porzucona w legowisku a Saba śpij na kanapie w kuchni...ale dalej piszczy niesamowicie jak wracamy z pracy i jak się wita...staram się ograniczać pieszczoty....jutro jedziemy na szkolenie więc myślę, że jak popracuje przez tydzień to wylecą z głowy pierdoły ;)
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ciąża urojona

Post autor: Ania W »

Żabę to dobrze usuwać za wczasu ( maskotki pluszowe i piszczące ;) )
Łoza jest teraz na etapie "porodu" i też mam nadzieję, że szkolenie wybije jej głupoty z głowy ;)
ODPOWIEDZ