Polecani weterynarze

Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Polecani weterynarze

Post autor: Asiun »

Potwierdzam opinię AniW - tam ratowałam ostatnio moją kicię. Bardzo sympatyczny stosunek do mnie jako własciciela. Wszystko mi tłumaczyli, przez telefon też kilka "konferencji" odbyłam. No i najważniejsze, że kicię wyleczyli :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bohun
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 07 lip 2011, 15:28
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polecani weterynarze

Post autor: Bohun »

Ania W pisze:
Jeżdżę tam ze zwierzakami od kilku lat (a wcale nie uważam, że wet musi się akurat na ogarach znać ;) )
Aniu, myślałam, że z ogarami, jak z fretkami - specjaliści only :mrgreen:
pozdrawiamy!
BO & CO
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Polecani weterynarze

Post autor: Ania W »

Bohun pisze: Aniu, myślałam, że z ogarami, jak z fretkami - specjaliści only :mrgreen:
Na szczęście ogar pies jak każdy inny ;) To wiele ułatwia ;)
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Polecani weterynarze

Post autor: Wigro »

Też lubię chwalić:
Warszawa
Pan Dr. Igor Bissenik prawdopodobnie najlepszy chirurg w Polsce, na pewno najlepszy od displazji (na szczęście to nie nasz problem)

SGGW Klinika Małych Zwierząt
Nowoursynowska 159C
Leczenie ambulatoryjne i stacjonarne
telefon całodobowy: 228473740
przyjmuje także prywatnie.

Bez niego by mnie nie było, wyciągnął mnie ze złośliwej zakażonej żabki, 1,5 godziny mnie skalpelował i się udało (po pogryzieniu, jak byłem mały)
Bardzo mu dziękuję.
Typowe wpisy najego temat:
"Serdeczne podziękowania należą się Igorowi Bissenikowi za liczne, bezpłatne konsultacje (o każdej porze dnia i nocy) i okazywaną nam życzliwość i cierpliwość oraz za pomoc w leczeniu naszych podopiecznych, w tym za ulgowe (bezpłatne) wizyty i konsultacje." lub
"Za profesjonalizm, życzliwość, wyrozumiałość, brak taniej czułostkowości - za to wszystko podziękować doktorowi Igorowi może pewnie wielu pacjentów i ich opiekunów."
Takich wpisów w sieci jest wiele.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Polecani weterynarze

Post autor: qzia »

Z tym najlepszym chirurgiem to bym tak nie przesadzała. Doskonałych chirurgów jest jeszcze paru. Na pewno świetny facet, przemiły i zawsze uprzejmy. No podchodzi do spraw z odrobiną zdrowego rozsądku.
Ja natomiast polecam dr. Garncarza
Jeśli chodzi o oczy to świetny fachowiec. Spokojnie wszystko wytłumaczy. Poradzi. I bardzo mi się podobała obsługa w jego klinice na Mokotowie. Pani anestezjolog przyszła. Zważyła i zbadała psa przed narkozą. Zbadała cukier, bo szczeniak miał być na czczo. Podpisuje się zgodę na zabieg. Potem pieska oddają jak najszybciej. Wytłumaczą co i jak. Bodzio miał podszywane oczy 2 razy i za drugim razem, jak zrobił to Garncarz osobiście, było super. Za pierwszym ktoś inny i było tak sobie.
Adres podam jak znajdę ulotkę.
tel 22 8588062
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Polecani weterynarze

Post autor: musia »

Odświeżam wątek !

Potrzebuję polecanych lekarzy w miejscach :

Ruciane - Nida
Pisz
Mikołajki
Ryn
Giżycko

czyli na szlaku żeglownym. Ewentualnie w wioskach przybrzeżnych.

Wypływamy na jeziora jak zwykle na miesiąc. Przez wszystkie lata Opus nie potrzebował tam weta. Jednak jest nowy szczylek, nie wiem co nas czeka. Wolę być przygotowana.

Pomożecie ???
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
ODPOWIEDZ