Badania oczu/serca w różnych rejonach Polski

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Bezpłatne badanie Ogarów i Gończych w Poznaniu

Post autor: hania »

KOiGP pisze:
zybalowie pisze:Ja nie wystawiam :niewka: A to jest warunkiem przebadania psa?
Informujemy Wszystkich.
Na terenie wystawy nie mogą przebywać psy nie zgłoszone na wystawę. Proszę zapoznać się z regulaminem wystawy psów.
Tak więc psy, które zostały zgłoszone do badania muszą być też zgłoszone na wystawę. Psy nie zgłoszone na wystawę nie dostaną się na teren wystawy, gdzie będzie odbywać się badanie.

Do końca tygodnie można jeszcze zgłosić psa.
Dlaczego taki warunek?
Psy uczestnicace w zawodach czy pokazach nigdy nie musiały byc zgłoszone na wystawę (mam osobiste dos,wiadczenia z Poznaniem).
Awatar użytkownika
fistułka
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 09:59

Re: Bezpłatne badanie Ogarów i Gończych w Poznaniu

Post autor: fistułka »

Nie zgłosiłam Cery na wystawę, chciałam, ale było po terminie (potem termin przedłużono, o czym nie wiedziałam), dzisiaj przeczytałam na Ogarkowie, że jeśli nie jest zgłoszona, to na badanie również jej nie wpuszczą. Zadzwoniłam do Związku Kynologicznego w Poznaniu i udało się!!! Mam kupić bilet na wystawę`, wejść bez suni, pójść do sekretariatu, tam dostanę jakiś dokument upoważniający do wejścia z Cerką, potem po Cerkę, potem z powrotem do sekretariatu już z Cerką, no i w końcu na to badanie, ufff :strach_2: , coś czuję, że nie będzie łatwo.....
Cera i Spółka
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Bezpłatne badanie Ogarów i Gończych w Poznaniu

Post autor: EiMI »

Łatwo nie będzie, ale jednak się da! To wielce pocieszające :happy3:
Pogubiłam się tylko z terminami :roll:
My (Calvados) 7.11.
Mozart 6.11, ale może uda się zostać i na 7.
Cera - ??? też 6.11 ???

To może zapytam krócej: Z KTÓRYMI LILIOWYMI SPOTKAMY SIĘ 7 LISTOPADA W POZNANIU??? Poza Panią Wioletką oczywiście :lol:
Obrazek

Obrazek
monik

Re: Bezpłatne badanie Ogarów i Gończych w Poznaniu

Post autor: monik »

Albo możecie z kimś wjechać samochodem na teren wystawy, z kimś kto ma zgłoszone psy i swojego psa po prostu "przemycić" :jezyk_3:

ps. ale oczywiście jest to łamanie prawa, do którego nie namawiam ;)
KOiGP
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 01:43
Lokalizacja: 90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48
Kontakt:

Re: Bezpłatne badanie Ogarów i Gończych w Poznaniu

Post autor: KOiGP »

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości nieodpłatnych badań oczu, których dokonać będzie można podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu, w dniach 6 i 7 listopada 2010 roku.

MTP hala nr 3A, stoisko nr 38 i 29 (przy ringu honorowym)

Badania rozpoczynamy o godzinie 10.00

Mapka pawilonu 3A



Zgłoszenia nadal przyjmujemy !!!


KOiGP
Załączniki
klub - stoisko.jpg
Klub Ogara i Gończego Polskiego zaprasza na stronę klubową http://www.ogaryigoncze.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Bepłatne badanie oczu ras polskich w Grochowicach k. Głogowa

Post autor: EiMI »

Bezpłatne badania okulistyczne dla ras polskich (ogary, gończe oraz charty polskie)
http://www.zkwp-legnica.pl/index.php?op ... &Itemid=63


W trzeci weekend stycznia 2011r. ( sobota i niedziela 15-16.2001) przeprowadzone będą bezpłatne badania okulistyczne dla ras polskich (ogary, gończe oraz charty polskie). Badania przeprowadzi dr hab. Ireneusz Balicki (adiunkt Katedry Chirurgii Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie).

Podczas badania okulistycznego zostaną wykonane zdjęcia siatkówki oka. Dodatkowo od każdego psa pobrany będzie materiał do badań genetycznych (nabłonek z błony śluzowej dziąseł i policzków). Materiał ten posłuży do stworzenia profili genetycznych i badań nad wyizolowaniem genu odpowiedzialnego za powstawanie postępującego zaniku siatkówki oka (PRA). Za pobranie materiału i koordynację badań genetycznych odpowiedzialna jest mgr inż. Małgorzata Goleman ( Zakład Hodowli Amatorskich i Zwierząt Dzikich Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ).

Badanie będzie przeprowadzone w Grochowicach 111, koło Głogowa. Chętnych zapraszam do zapisywania się od 15.12.2010 tel. 0768318166 lub kom. 603868466 .
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Badanie oczu Warszawa i okolice

Post autor: hania »

W niedzielę 8 maja w Nadarzynie u Małgosi od Nutki odbędą się badania oczu prowadzone przez doktora Balickiego. Specjalnie przyjeżdżają do Warszawy, żeby przebadać tutejsze ogary i gńcze.
Badanie jest bezpłatne.

Zainteresowanych zapraszam do dopisywania się do listy lub kontakt ze mną.

1. NUTKA Nadbużańskie Granie
2. IRGA Olfactus
3. GAWRA
4. BASETLA Olfactus
5. BAJKA Goniec Pomorski
6. HULTAJ z Południowej Kniei
7. TROPKA Ogarusy
8. ŚWITUN Goniwiatr
9. HERA Olfactus
10. DROKS z Huculskiej Łąki
11. HUBA Olfactus
Ostatnio zmieniony czwartek 28 kwie 2011, 09:32 przez hania, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Badanie oczu Warszawa i okolice

Post autor: Paula »

haniu, w jakich to będzie godzinach (mniej więcej). I jak z kosztami? Psy starsze też mogą się pojawić?
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Badanie oczu Warszawa i okolice

Post autor: hania »

Paula pisze:haniu, w jakich to będzie godzinach (mniej więcej). I jak z kosztami? Psy starsze też mogą się pojawić?
Właśnie miałam dopisać, że najbardziej ekipie badającej zależy na starych psach - bo takie nie pojawiają się na badaniach organizowanych na wystawach. Ale wszystkie inne też oczywiście bardzo mile widziane.
Badanie ma zacząć się od 10-11, do któej - zależy od ilości psów.
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Badanie oczu Warszawa i okolice

Post autor: Paula »

8. Świtun Goniwiatr
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
ODPOWIEDZ