kupię skórę z dzika

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

kupię skórę z dzika

Post autor: SARABANDA »

Kupię skórę z dzika wyprawioną może być kawałek bo nie mam gdzie przechowywać. Może ktoś ma na zbyciu albo wystawi na bazarek?

_________________

Małgosia&&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: hania »

Ma być ładnie wyprawiona? Taka na podłogę/ścianę?
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: qzia »

Pogadam z kumplem myśliwym. :mysl_1:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: SARABANDA »

Haniu, nie musi być ładnie wyprawiona, tylko tyle żeby można było przechowywać w mieszkaniu czy na balkonie ale nie w zamrażarce. Potrzebuję dla dziewczyn do zakładania ścieżek. Planuję większą lodówkę to będzie skóra "pachnąca" , na razie taka musi wystarczyć. Położę pod nią butelkę po krwi. Jakbyś jakąś miała to jestem chętna.

________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: Wigro »

Jak chcesz moją starą troszkę wyleniałą , taki kawałek 50 cm na 50 to Ci wyślę, zamiast wywalac mam już nową .
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 145
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: Darek »

Skóry nie trzeba przechowywac w lodówce. Wystarczy ją zasolić i może leżeć sobie w piwnicy dopóki jej mole nie zjedzą ;)
Najlepiej zorientuj sie w okolicy, czy któryś ze skupów dziczyzny nie przerabia dziczyzny, wtedy możesz od nich wziąść i sobie zasolić.
Albo szukać po myśliwych. Teraz dzik jest tani i każdy praktycznie kupuje na użytek własny to co strzeli.
Jak jesteś z WLKP to mogę pomóc
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: SARABANDA »

Dzięki Darek , trochę daleko mam do WLKP. Piwnica się nie nadaje, ew balkon, pomyślę jak to zorganizować i znajdę skup w okolicy. A na razie Wigruś jak masz takie wyleniałe cudo na zbyciu to bardzo chętnie :happy3: trzeba ruszyć te zapasy krwi z zamrażalki :psiako: . Nie wiem czy masz mój adres ? koszty wysyłki oczywiście pokryję.

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: Ania W »

SARABANDA pisze:... nie musi być ładnie wyprawiona, tylko tyle żeby można było przechowywać w mieszkaniu czy na balkonie ale nie w zamrażarce...
Nie wiem jak się twoje dziewczyny zachowają, ale u mnie niemożliwe okazało się przechowywanie skóry na balkonie - Łoza warowała non stop przy balkonie, a w chwilach większej frustracji waliła łapą w drzwi balkonowe. Nie dało jej się odwołać :roll:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: qzia »

ja kiedyś przywiozłam świeżą skórę i zasoloną suszyłam na tarasie to mała Ajsza odmówiła wychodzenia na dwór. Rok później włamała się do stodoły i ją zażarła. :jezyk: :zly1:
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 145
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: kupię skórę z dzika

Post autor: Darek »

Na razie nie mam skóry, bo nie szkole mojego psa już.
ODPOWIEDZ