witam :)

Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: witam :)

Post autor: miszakai »

Ewa robi niezły research :) I dobrze. Niech pyta, dzwoni, magluje hodowców i odwiedza:)
Obrazek
Ewa-Aleksandra
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 16:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bytom

Re: witam :)

Post autor: Ewa-Aleksandra »

Ania W pisze:Witam!
Coś mi się wydaje, że my też miałyśmy kontakt telefoniczny ;)
Witam :-) a ja właśnie dzisiaj myślałam o tym, że do Ciebie jeszcze nie dzwoniłam ;-) pewnie to nadrobię :-)
Ewa-Aleksandra
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 16:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bytom

Re: witam :)

Post autor: Ewa-Aleksandra »

miszakai pisze:Ewa robi niezły research :) I dobrze. Niech pyta, dzwoni, magluje hodowców i odwiedza:)
To prawda, robię research i bez Waszej pomocy nie wiedziałabym dziś tego co wiem o ogarach :-)
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: witam :)

Post autor: Poniatowski Dwór »

To ja jeszcze dodam, ze ogar jest niesamowicie przyjaznie nastawionym do czlowieka psem, (obcego także). Z Husim i Minką na spacerze nie muszę obawiać się, że zaatakują człowieka - to cudowne uczucie... mówiąc, ze można je głaskać wiem że można i nie muszę pilnować zachowania psa, bo on baaaaardzo kocha człowieka :happy3:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: witam :)

Post autor: hania »

Witaj :zgoda:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: witam :)

Post autor: Ania W »

Ewa-Aleksandra pisze: Witam :-) a ja właśnie dzisiaj myślałam o tym, że do Ciebie jeszcze nie dzwoniłam ;-) pewnie to nadrobię :-)
Pewności nie mam, ale Bytom brzmi znajomo :) Niezależnie - ja o ogarach mogę zawsze i długo, także nie ma sprawy ;)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: witam :)

Post autor: qzia »

Poniatowski Dwór pisze: mówiąc, ze można je głaskać wiem że można i nie muszę pilnować zachowania psa, bo on baaaaardzo kocha człowieka :happy3:
Tu bym oczywiście polemizowała. Nie można generalizować. U mnie ani Zuzia ani Aronia do obcego nie podejdą. Rysiek wskoczy czterema łapami z radości. Ajsza różnie. Jak to nie będzie dziad w waciaku to się przywita kulturalnie. ;) Dziada obszczeka na pewno. Zbyś wiadomo. On nawet z małymi dziećmi biega grzecznie po ringu. Psy które nie mieszkają z dziećmi mogą na nie różnie reagować. :niewka: :niewka:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: witam :)

Post autor: aganowaczek »

Ewa-Aleksandra pisze:To prawda, robię research i bez Waszej pomocy nie wiedziałabym dziś tego co wiem o ogarach
hihi...niezależnie od przygotowania teoretycznego, musisz wiedzieć, że ogar prędzej czy później, ale zawsze Cię czymś zaskoczy :zdziw_5: No, ale, że zaogarzenie to choroba nieuleczalna i nałóg bez możliwości wyleczenia to wszystko co nas nie zabije... :mrgreen:

Oczywiście podtrzymuję zaproszenie do nas - w długich i ciepłych butach na spacer po polach z moimi bestiami :mrgreen:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: witam :)

Post autor: Poniatowski Dwór »

moje na posesji sa baaardzo groźne - i każdy obcy boi sie podejść do siatki - tak się szczerzą (ja wiem, że ich zachowanie zmienia sie natychmiast jak tylko ten ktoś znajdzie sie na posesji - ale wolę aby to zostało moją słodką tajemnicą - niech wygląda że mam psy pilnujące ostro swojego domu) Poza posesja - sa milusińskie dla wszystkich ludzi - Husi czasami wręcz domaga się pieszczot, Minka raczej bardziej spokojniej wzg obcych ale też z dużą sympatią. Co do psów - Husi zaprzyjaźnił by sie chętnie z kazdym (choć odszczekuje sie szczekającym i atakującym z za siatki), Minka nie przepada za suniami, lubi małe pieski. Pieski moje kochają bardzo dzieci- Husi jak był mały to skakał, więc taka zabawa dzieciom się nie podobał - ale teraz jest super - dzieci i psy przepadaja za sobą (i nie dotyczy to tylko naszych dzieci) - ja naprawdę nie muszę bać się że moje psy skrzywdzą człowieka (ewentualnie przypadkowo - sa duże,silne, nie należy im podłazić gdy handryczą sie miedzy sobą bo mogą przewrócić, przestraszyć, - ale nie będzie to wynikało z ich natury czy wychowania, będzie zdarzeniem wynikającym z niewiedzy i nieostrożności człowieka)...i mam nadzieję że to sie nigdy nie zmieni (Jedyne nad czym się zastanawiam - bo nie miałam okazji tego sprawdzić - to co zrobią gdy ktoś zaatakuje ich Pańciostwo?)
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Ewa-Aleksandra
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 16:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bytom

Re: witam :)

Post autor: Ewa-Aleksandra »

aganowaczek pisze:
Oczywiście podtrzymuję zaproszenie do nas - w długich i ciepłych butach na spacer po polach z moimi bestiami :mrgreen:
Dzięki, na pewno się zjawie ;-)
ODPOWIEDZ