OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: Leszek »

Witam, wspaniały pomysł na promocję, oby się udało :zgoda: .
Jako niejako profesjonalista od wydawnictw i reklam :fiufiu: też myślę, że logo takie za bardzo pompatyczno-narodowe, za mało ogarowe :psiako: , a to jeszcze Polska nie zginęła ...... to chyba jednak przesada :zdziw_4: .
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: Poniatowski Dwór »

dziękujemy za poparcie inicjatywy i zapraszamy do śledzenia naszego bloga i rozpowszechniania idei http://poniatowskidworek.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: Ania W »

Ponieważ zrobiło się dość światopoglądowo postanowiłam posprzątać, żeby uniknąć dalszego drążenia tematu i niepotrzebnych napięć.
Informacje o projekcie są. Decyzja o włączeniu się w niego i zakresie współpracy jest dobrowolna.

Wszelkie wątpliwości tej natury dotyczące samej akcji prosiłabym już bezpośrednio wyjaśniać z osobami, które są odpowiedzialne za organizację i firmują sprawę swoim nazwiskiem.
Inne sprawy dotyczące formy organizacji i spraw merytorycznych mam nadzieję, że będą systematycznie pojawiały się w wątku
Awatar użytkownika
Monika M-S
Posty: 493
Rejestracja: czwartek 03 mar 2016, 18:59
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bukowina, Gmina Długołęka, dolnośląskie

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: Monika M-S »

Witam,
jestem od Hańczy z Sarmackiej Tradycji, siostry Husarza.
Przyłączam się do patronowania projektu reaktywacja ogara, w ramach czego
Ośrodek Hipoterapii i Terapii NDT-Bobath, Bukowina k. Wrocławia, oferuje:
5 zajęć terapii neurorozwojowej NDT-Bobath połączonej z nauką pielęgnacji niemowlęcia z deficytem neurologicznym (skierowane do niemowlaczka od urodzenia do 6 miesiąca życia).
Pozdrawiam
Monika
Leśne Bytowanie Hodowla Ogarów Polskich "...nieśmiertelność tkwi w łańcuchu, nie w poszczególnych ogniwach." E.Wiechert
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: aganowaczek »

Monika - zapraszam do działu Przedstaw się :-)
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: Poniatowski Dwór »

Moniczko - wielkie dzięki! - mailowo dogramy szczegóły. :szacun_1:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: hania »

Ania W pisze:Ponieważ zrobiło się dość światopoglądowo postanowiłam posprzątać, żeby uniknąć dalszego drążenia tematu i niepotrzebnych napięć.
Informacje o projekcie są. Decyzja o włączeniu się w niego i zakresie współpracy jest dobrowolna.

Wszelkie wątpliwości tej natury dotyczące samej akcji prosiłabym już bezpośrednio wyjaśniać z osobami, które są odpowiedzialne za organizację i firmują sprawę swoim nazwiskiem.
Dla mnie osobiście trudno decydować o włączaniu się w projekt o którego treści merytorycznej właściwie jeszcze nic nie wiadomo. Zawsze istnieje ryzyko, że będzie zupełnie niezgodna z moimi poglądami a na koniec usłyszę, że tak zostało postanowione i już.
Szkoda też, że została wykasowana część postów, których nie zdążyłam przeczytać. Myślę, że cenzura to nie jest dobra droga promowania projektu wśród ogaromaniaków.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: SARABANDA »

Haniu :szacun_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: miszakai »

Również bardzo źle się poczułam po tej "cenzurze". Nikt tu nikogo nie obraził, ja generalnie jestem za projektem a była to dyskusja o tym czy patriotyzm to szafowanie słowami hymnu na "herbie" czy wręcz przeciwnie. Czy słowa krytyki to dowód na pejoratywny odbiór wartości jaką jest patriotyzm czy wręcz przeciwnie? :roll: ...Ta dyskusja wydawała się potrzebna, bo to, że ktoś firmuje swoim nazwiskiem swój projekt to jedno ale to nie projekt promocji własnego Poniatowskiego Dworku tylko projekt na rzecz ogara w ogóle. Ma być to stoisko prezentowane na wystawach, wspólnych imprezach i kreować wizerunek rasy, która jest najbliższa mojemu sercu. Stąd emocje i myślę, że jednak prawo zarówno do wyrażenia głośno opinii, zadania pytań jak i do otrzymania odpowiedzi... :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: OGAR POLSKI. REAKTYWACJA - ogarzy projekt na PolakPotrafi.pl

Post autor: Poniatowski Dwór »

Informacja zamieszczona tutaj o projekcie jest po to byście wiedzieli, że coś działamy... ale niestety nie mam czasu, ani siły aby zajmować się odpowiadaniem - jest to (dla mnie) zbyt czasochłonne ("waże" każde słowo, zanim je napiszę ) a i słowo pisane to bardzo niedoskonała forma dialogu - i ja zdecydowanie wolę ją traktować jako formę informacyjną (szczególnie w takich sprawach)......(oczywiście nie każdy tak ma... ja mam) ....
Więc jeżeli jesteście zainteresowani rzeczywiście projektem to dzwońcie (515061115)- kontakt telefoniczny ułatwia komunikację - łatwiej można o cos dopytać, odpowiedzieć na ukonkretnione pytanie... doprecyzować wcześniej napisane (ogólnie) informacje

ale jak chcecie... niczego nie narzucam... próbuje wyjaśnić swoje "nieodpowiadanie"

tylko żeby była jasność... nie dlatego nie odpowiadam że nie szanuję Was,
nie odpowiadam.. dlatego że szanuję i że nie chcę nikogo dotknąć....(bo go nie znam, może źle zrozumiałam, może mam inne (z definicji) spojrzenie na dana sytuację...a emocje u mnie te uwagi duże wzbudzają.....)
i proszę - spróbujcie i Wy to uszanować...

link do bloga projektowego OGAR POLSKI. REAKTYWACJA
http://poniatowskidworek.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
ODPOWIEDZ