Miot "W" Dębowy Ostrów

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: Ania W »

Trzymam kciuki za oczekujących chłopaków. :silacz:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: qzia »

Wabny bardzo piękny :marzyc_2: :marzyc_2: Wrotycz oczywiście też. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: Hekate »

Mi się Wabny też od początku podobał. :marzyc: Tymczasem chłopcy nadal czekają na swoje domy.
Miła Pani z Anglii (chyba, bo pewna już nie jestem) napisała sms, że szuka psiaka. Czy oferta aktualna? - prośba o odpowiedź na e-mail. Tak, oczywiście. Czego szuka? Suni. Przykro mi, nie mam. Co mam? Dwa psy. Jakie? Wysłałam zdjęcia. Poszła seria pytań, aby upewnić się, że wie, po co jej pies. Dowiedziałam się, że kocha psy i szuka psa do nowego domu. I to była jedyna ludzka wypowiedź. Pani stwierdziła, że zapłaci przez Pay Pal, cena jest dobra i bierze - oba, po psy przyjedzie kurier, więc mam się transportem nie kłopotać, itd.' itp. Wtedy dopiero zaczęłam się martwić. Ton poszczególnych wypowiedzi sugerował, że traktuje moich chłopców raczej przedmiotowo, niż podmiotowo, nie odpowiada lub odpowiada zdawkowo na moje pytania, a cała konwersacja wciąż krąży wokół kasy. Gdy stanowczo poprosiłam o dane osobowe do rodowodów, kontakt telefoniczny, by wyjaśnić jej potrzeby rasy (sms przyszedł nie z numeru, tylko przez bramkę kodującą i zamiast numeru pojawiły się litery GMX - nie dało sie nawet odesłać sms-a) i przelew z konta na konto, Pani więcej się nie odezwała.
Angielski był wyszukany, ale czasem niezrozumiały. Mocno wyuczony.
Może się mylę, ale doszłam do wniosku, że handlarze za granicą widzą szansę zarobku na naszych psach. :zly2: Ogar na Wyspach, u Bena (po mojej Żenadzie) idzie po 1000 funtów.
Hodowcy, uważajcie. :prosze_1:
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: BACHMATsforanemroda »

:wow_3: Ciągle słychać, zwłaszcza na fb o takich przypadkach... Czyli ktoś wysyła swoje psy byle gdzie byle komu, że takie procedery wciąż funkcjonują... :nunu:
Okropność... Strach pomyśleć gdzie te "nasze" śliczne chłopaczki by wylądowały :niewka:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: BasiaM »

Straszne :zly2: ale były już przecież akcje, że całe mioty ktoś chciał kupować, i właśnie na zachód ale bardzo popularna też była Skandynawia :zly2:
Najgorsze jest to, że można kogoś podstawić i będzie przy zakupie super "pańciem" a potem cholera wie jak to się skończy :zly2:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: qzia »

Na szczęście nasz ogarek to nie słodki york, ani puchaty maltańczyk, też nie śmieszny buldożek ani pokraczny mopsik tylko psie uosobienie demolki i jednak za dużego wzięcia nie ma. Być może Anglicy mają inne podejście do trzymania psów myśliwskich i nie bardzo rozumieją nasza ceregiele. ;) Ja chyba bym się bardziej bała sprzedać psa z Anglii do Polski niż odwrotnie. :niewka: Ale oczywiście czujność trzeba zachowa. :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: Hekate »

Rozumiem podejście Anglików do trzymania psów myśliwskich. Mam tam już swoje psy. Nasi myśliwi też często nie bawią się w ceregiele. Jednak jeśli ktoś uporczywie nie chce mi podać namiarów na siebie, to odzywa mi się dzwonek z tyłu głowy - nie wyślę psa w czarną dziurę. :nunu:

Tymczasem Wrotycz nadal szuka swojego miejsca na ziemi.
Wrotycz.JPG
Wabny od tygodnia mieszka w kujawsko-pomorskim u przesympatycznej pani Moniki. :hi_1:
Wabny.JPG
Wisus opuszcza nas za 2 tygodnie.
Wisus.JPG
Waćpan pobyczy się jeszcze miesiąc.
Waćpan.JPG
Walkiria przenosi się do innego wątku. ;)
Bardzo dziękuję wszystkim cudownym ludziom, którzy nie trzymają mnie w niepewności i regularnie przesyłają wieści o pozostałych chłopakach. :szacun_1:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: kasiawro »

Aniu dane do bazy proszę i cieszę się, że mają fajne domki :piwko:
Wrotycz ma super głowę!
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: Hekate »

kasiawro pisze:Aniu dane do bazy proszę
Akurat wczoraj podesłałam. :)
kasiawro pisze:Wrotycz ma super głowę!
Mnie się też podoba. I charakter ma fajny. :marzyc_2:
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Miot "W" Dębowy Ostrów

Post autor: Hekate »

No i robi się pusto.
Wczoraj wyjechał Wisus (na razie ma zaplanowane wakacje w kraju a po urlopie zamieszka w Danii), a dziś Wrotycz pojechał do cudownych ludzi (do Warszawy). :marzyc:
Wrotycz, Wisus.JPG
Waćpan czeka na samolot, ale nie czuje się samotny, bo Kira dotrzymuje mu towarzystwa. :happy3:
Waćpan, Walkiria.JPG
Sołtysowi obiecujemy podesłać jutro pozostałe dane do bazy, bo mamy już komplet zgód podpisanych przez właścicieli. :zgoda:
ODPOWIEDZ