OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: hania »

Ale fajnie, że Wam ogarków przybywa :)
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: ketrin »

witamy witamy
Awatar użytkownika
ogarki
Posty: 28
Rejestracja: sobota 15 lis 2008, 19:53
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Biedrusko

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :) - AKTUALIZACJA

Post autor: ogarki »

Właścicielem ogarów polskich - Okaryny i Ufnej Ogarusy, jest Sylwia Sobańska, ul. Chludowska 390/3, 62-003 Biedrusko, tel. 503-074-709.

Pan Waldek, z którym wstępowałyśmy na formum, już z nami n ie mieszka, oraz nie jest właścicielem Dziewczyn,
Kochani piszę ponieważ nie ukrywam, że boje się o nie, z opowiadań i tego co wyczytam w necie wiem, że rozwody to nic miłego - ale chce i głęboko w to wierze, że Dziewczyny nie staną się dla Waldka "rzeczą" które będzie chciał podzielić, zabrać pod moją nieobecność ...

Nawet nie wiem czy tu na forum ktos z Was, poradził by mi cokolwiek.
Proszę piszcie, nalepiej na sobanska.sylwia@gmail.com , nie wiem czy nie odwiedza tego forum, jeśli tak to i to przeczyta,

przepraszam, Was za chaos, ale już tak jest w moim życiu od dłuższego czasu,
Pozdrawiam
Sylwia, Okaryna i Ufna, Biedrusko
"... na zając psów trzeba takich, którzyby je głośnym straszyli szczekaniem jako OGAROWIE..."
"Księgi o gospodarstwie" 1549r.
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: Ola i Dunaj »

Sylwio, w czym można by Ci pomóc ? Jeśli jesteś właścicielką Okaryny i Ufnej, to w tej kwestii chyba nie masz się czego obawiać :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: weszynoska »

Ano cóż, nasze prawo jest tak skonstruowane, że jesli jakikolwiek zakup dokonał się w czasie trwania małżeństwa i nie istnieją intercyzy i wyłaczenia...to zakup jest dobrem wspólnym i nie ważne jest kto figuruje w dokumentach jako własciciel...

pies jest tak samo "wspólny" jak samochód, działka, meble, telewizor...itp ;/ :niewka:

chyba, że można udowodnić iż dostało się go od cioci w spadku, bądź otrzymało się go w inny sposób, zgodny z prawem dziedziczenia.
Tylko dobra wola w tym temacie powoduje uniknięcie procesu , podziału majątku itp...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
ogarki
Posty: 28
Rejestracja: sobota 15 lis 2008, 19:53
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Biedrusko

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: ogarki »

właśnie to jest najgorsze, podział....
wiem, że jeśli by je zabrał, rozdzielił, nie zniosłabym tego ani ja ani one, są ze mną związane bardziej niż z nim tego jestem pewna,

kiedy przychodzi mi ta myśl, rozpadam się... za dużo mam na głowie, a trzeba się trzymać, widze po nich, że to czują,

pani musi być dzielna,

Syla, tymczasowo, na mamy kompie :(
"... na zając psów trzeba takich, którzyby je głośnym straszyli szczekaniem jako OGAROWIE..."
"Księgi o gospodarstwie" 1549r.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: qzia »

Mogę napisać tylko, że współczuję i trzymam mocno kciuki. Wszystko dobrze się skończy. O suki się nie martw poradzą sobie czy razem czy osobno. Nie chcę być przemądrzała ale ogara nic nie złamie. Ma dusze z betonu. Ważne żebyś Ty się trzymała i nie dawała złemu losowi. Faceci bywają wredni, czasami tylko po to, żeby udowodnić swoje racje. Potem im przechodzi. Może być tak, że im bardziej będziesz nalegać tym bardziej będzie robił na odwrót.
Zapewniam Cię, że w życiu bywają gorsze rzeczy niż rozwód.
Pozdrawiam i ściskam Kasia
Awatar użytkownika
ogarki
Posty: 28
Rejestracja: sobota 15 lis 2008, 19:53
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Biedrusko

Re: OKARYNA i UFNA Ogarusy :)

Post autor: ogarki »

Jesteśmy, po życiowych "przebojach" z Ufną, pozdrawiam wszystkich serdecznie
Sylwia i Ufna
"... na zając psów trzeba takich, którzyby je głośnym straszyli szczekaniem jako OGAROWIE..."
"Księgi o gospodarstwie" 1549r.
ODPOWIEDZ