Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: Eni »

Dogtrekking w Przesiece już za nami. Chyba jeszcze nigdy się tak nie umęczyłam... Trasa albo ścieżkami zrywkowymi stromo w górę albo w górę i w dół po prostej, no i od 1/3 trasy w deszczu... Ale dałyśmy radę. Zmordowane, brudne i dumne z siebie dotarłyśmy na metę jako 21 na 30 zespołów na dystansie mini (większość, jak my, przeszła więcej niż te 17 km).

Stellusia ciągnęła w swoich sledach niczym mały czołg, ani deszcz ani kamienie ani stromizna jej nie powstrzymywały - nie dałabym bez niej rady.
Załączniki
przed startem
przed startem
dt1.jpg (390.87 KiB) Przejrzano 1063 razy
odprawa przed startem
odprawa przed startem
dt02.jpg (204.24 KiB) Przejrzano 1063 razy
odebranie numeru startowego
odebranie numeru startowego
dt2.jpg (281.79 KiB) Przejrzano 1063 razy
zapoznanie z mapą
zapoznanie z mapą
dt3.jpg (308.95 KiB) Przejrzano 1063 razy
no to idziemy - nieliczny w miarę płaski odcinek
no to idziemy - nieliczny w miarę płaski odcinek
dtp1.jpg (325.54 KiB) Przejrzano 1063 razy
błoto na wąskiej ścieżce sięgało miejscami do psiego brzuszka
błoto na wąskiej ścieżce sięgało miejscami do psiego brzuszka
dt4.jpg (386.05 KiB) Przejrzano 1063 razy
drapiemy się na Przełęcz Karkonoską
drapiemy się na Przełęcz Karkonoską
dt5.jpg (312.74 KiB) Przejrzano 1063 razy
dt6.jpg
dt6.jpg (282.63 KiB) Przejrzano 1062 razy
grzbietami górskimi wcale nie jest lżej
grzbietami górskimi wcale nie jest lżej
dt7.jpg (253.26 KiB) Przejrzano 1062 razy
w dół czarnym szlakiem
w dół czarnym szlakiem
dt8.jpg (369.2 KiB) Przejrzano 1063 razy
dt10.jpg
dt10.jpg (252.15 KiB) Przejrzano 1063 razy
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: Eni »

Poza nami startowały jeszcze dwa ogary - Piorun z Panem (16 na MID) i Ina z "Reprezentacji Kłaków w Kawie" (16 na MINI - wyprzedzili nas o 6 minut) jak nazwała się grupa jej człowieków.

Po imprezie, nauczone zeszłorocznym doświadczeniem, nie wracałyśmy do domu, ale nocowałyśmy w Willi Pruskiej w Zachełmiu - bardzo urokliwe miejsce, Stellusi pasowało do wypoczynku.
Załączniki
ina i piorun.jpg
ina i piorun.jpg (302.65 KiB) Przejrzano 1055 razy
ina2.jpg
ina2.jpg (335.18 KiB) Przejrzano 1055 razy
ina3.jpg
ina3.jpg (277.94 KiB) Przejrzano 1054 razy
ina.jpg
ina.jpg (313.04 KiB) Przejrzano 1053 razy
piorun.jpg
piorun.jpg (357.4 KiB) Przejrzano 1052 razy
Stella wypoczywa na tarasie
Stella wypoczywa na tarasie
dt11.jpg (261.44 KiB) Przejrzano 1052 razy
Stella łapie promienie słońca przed willą
Stella łapie promienie słońca przed willą
dt10.jpg (252.15 KiB) Przejrzano 1052 razy
Stella nad stawem
Stella nad stawem
dt9.jpg (381.01 KiB) Przejrzano 1052 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: kasiawro »

Brawo Wy!!! Szelki Wasze pełna profeska :fiufiu:. Super zdjęcie macie z poziomu ziemi - Stella wiedziała kiedy sie uśmiechać ;).
Super, że trzy ogry były w górkach :silacz: .
Iny ekipa pewnie przez tą kawę z kłakami mieli ciut większą moc :jezyk: . Pozdrawiamy Iny ekipę :hi_1: .
Piorun z przydomkiem "Pod Egidą Lamii" :mysl_1: ? Oni, patrząc na psiego partnera/kę to chyba moc mają :szacun_1: .
Dzięki za relację, gratulujemy i zazdrościmy.
Awatar użytkownika
MILAN
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2016, 21:10

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: MILAN »

Super gratulujemy :brawo_1:
I z pytań nie doświadczonych osobników - Stella długo po takim wyczynie odpoczywa, czy jej akumulatorek szybko się ładuje?
Magda z Milanem
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: kasiawro »

MILAN pisze: I z pytań nie doświadczonych osobników - Stella długo po takim wyczynie odpoczywa, czy jej akumulatorek szybko się ładuje?
To ja odpowiem za nas, Zajo noc i rano może ruszać. Fakt po górkach śpi w schronisku twardo.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: Eni »

MILAN pisze:Super gratulujemy :brawo_1:
I z pytań nie doświadczonych osobników - Stella długo po takim wyczynie odpoczywa, czy jej akumulatorek szybko się ładuje?
Magda z Milanem

Fizycznie, to po tych 16 -19 km (tym razem) to tak niedzielę sobie odpuszcza (zawody są w sobotę), czyli przesypia noc i potem się bawi, biega i spaceruje, ale w domu śpi twardo. Jedyne co, to zaraz po samym trekkingu znacznie zwiększa się jej strefa osobista i wczoraj dobitnie jednemu panu pokazała ujadaniem, że na bliżej jak 2m nie podchodzić, bo zmęczona i nie ma ochoty na bratanie się (a normalnie to obcych by zignorowała).

W Przesiece to nie tyle odległość jest problemem dla psa, co podłoże - granit karkonoski działa jak papier ścierny na łapki - i taka trasa po rozgrzanym asfalcie, w strugach deszczu, błota i stromo po kamieniach to mocno nadwyrężone opuszki (ja mam straszne zakwasy, podejrzewam, że ona jednak też odczuwa te wspinaczki i zejścia - momentami zjeżdżały jej tylne nóżki i musiałyśmy zakosami schodzić).

Piorun Pod Egidą Lamii, oni już nawet na pudle stali - zawodowcy. Inę pierwszy raz widziałam i przyznam, że nie rozmawiałam z pańciostwem, nie znam przydomka - wyniki, zdjęcia i lista uczestników są publiczne.

A co do szelek - wcześniej chodziliśmy (jak i pozostałe ogary na zdjęciach) w Ruffwear Front Range, ale w tych klasycznych sledach naprawdę widać różnicę - psu idzie się znacznie wygodniej i mniej wysiłku wkładała we wciągnięcie mnie na szczyty (a tym razem było na co).
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: Angelika »

Gratulacje :szacun_1: :piwko: widać, że trasa ciężka :szacun_1: :brawo_1:
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: Eni »

Jeszcze do pytania Magdy od Milana: jak pies nie ma takiej pani- mięczaka - jak ja, (która musi wciągać na górę, bo przy zmianie poziomów brak jej automatycznie tchu,) tylko biegnie obok swojego człowieka, to na pewno wkłada mniej wysiłku w pokonywanie tras i szybciej się regeneruje. Ja się przyznaję, że mocno wykorzystuję siłę uciągu mojego psa i ładnie ją proszę o ciągniecie na podejściach, a ona jest tak skupiona na zadaniu, że żaden zapach, aura czy zwierz jej nie przeszkadza w jego wykonaniu.


W połowie trasy miałam dość - tylko co z tego, jak byłam na grzbiecie pasma górskiego i po prostu się nie dało usiąść i płakać, bo nic by to nie pomogło - dlatego jestem bezczelnie z siebie dumna! Poza tym mimo, że prawie 2 km więcej liczyła tegoroczna edycja i była taka ciężka, to ponad godzinę mniej zajęło nam pokonanie trasy, no i nie byłyśmy tym razem ostatnie. My na tych zawodach nie walczymy z innymi uczestnikami, a ze samymi sobą - i wygrałyśmy :silacz:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: kasiawro »

Eni pisze: My na tych zawodach nie walczymy z innymi uczestnikami, a ze samymi sobą - i wygrałyśmy :silacz:
Brawo brawo dla Was.
Awatar użytkownika
MILAN
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2016, 21:10

Re: Stella (Bajka) Hunting Passion i spółka

Post autor: MILAN »

Super gratulację - ja też bym była dumna :mrgreen: TAK TRZYMAĆ !!! :happy3:
ODPOWIEDZ