Zaginął ZATROP !!!

Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Zaginął ZATROP !!!

Post autor: Żaneta »

We wtorek zaginął ZATROP, pies zaginął niedaleko domu. Informacje proszę na mój tel 784018174
Załączniki
DSC_0245.jpg
Ostatnio zmieniony czwartek 26 paź 2017, 21:32 przez Żaneta, łącznie zmieniany 1 raz.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: kasiawro »

Żaneta, jakieś szczegóły, informacje aby wysyłać info dalej proszę.
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: Żaneta »

Pies może znajdować się na terenie okolic Nowego Sącza i Krynicy Górskiej.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: kasiawro »

Zaginął w obroży, masz info na FB jest, na polowaniu?
Dom to wieś Maciejowa :mysl_1: ? Sorki ale bez szczegółów ciężko cokolwiek ogłaszać dalej :zly2:
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: Żaneta »

Tak dom to wieś Maciejowa, zaginął niedaleko domu ( nie na polowaniu), nie miał obroży. Uciekł w okolicach domu razem z drugim psem z którym mieszka. Zawsze wracały razem (czasem zdarzały im się krótkie wycieczki). Niestety tym razem suńka wróciła tej nocy około godziny 2, natomiast jego nigdzie nie ma.Może znajdować się w okolicznych lasach albo ktoś go złapał . Ogłoszony już na FB.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: kasiawro »

Żaneta można prosić linga do ogłoszenia na FB?
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: Żaneta »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0501730422" onclick="window.open(this.href);return false; proszę bardzo sorki ale cały czas szukamy, a ja jeszcze w pracy https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0501730422" onclick="window.open(this.href);return false;
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: kasiawro »

Przepraszam, że znowu się wtrącam.
Sugeruję, aby coś więcej napisać tak jak odpisałaś mi na ogarkowie. Takie ogłoszenie nic nie mówi ludziom, którzy mogą przypadkiem jego zobaczyć.

Moja propozycja:
W dniu 24 września, oddalił się od domu wraz z drugim psem Ogar Polski nazywany Zatrop.
Drugi pies wrócił w nocy z 26 na 27 października. Pies nie ma obroży, reaguje na swoje imię ( musisz to oczywiście potwierdzić bo ja nie wiem?). Zginął we wsi Maciejowa, gmina Łabowa, powiat nowosądecki. Wieś jest przy drodze krajowej 75. Pies może znajdować się w okolicach Krynicy Górskiej lub Nowego Sącza. Bardzo proszę wszystkich o czujność w tej okolicy na dużego psa, z obwisłymi uszami, z czaprakiem, biegającego samotnie. Mój tel 784018174 - Żaneta.

Musisz ( nie lubię tego słowa, ale jeśli chcesz aby to przyniosło efekt to niestety musisz) podrukować ogłoszenia ze zdjęciem (włożyć w koszulkę z racji pory roku) i obkleić okolicę (przystanki, sklepy, kościoły, cmentarze, szkoły, przychodnie, nadleśnictwa lub inne miejsca w których gromadzi się sporo osób)
Zadzwoń i napisz do łowczych, prezesów z okolicznych kół łowieckich, leśniczych, podleśniczych, strażników leśnych ( oni więcej siedzą w lesie). Jeśli znasz ludzi, którzy pracują w lesie (pilarz, trocinkarz, Ci od wywozów drewna) to do nich się udaj (jak dla mnie to ostatnio najwięksi informatorzy leśni).
Daj ogłoszenia na FB na strony gminy, powiatu, na portale łowieckie i proś aby udostępnili.
Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to napiszę. Tylko tak mogę pomóc, będąc od Was tyle km.
Trzymam kciuki!!!
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: Żaneta »

Kasiu cały czas szukamy, rozwieszamy ogłoszenie, leśnicy, łowczy itp. poinformowani są już , jeszcze kilka nauczycieli ze szkół, pies był znany w okolicznych lasach i kołach.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Zaginął ZATROP !!!

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Jak zobaczyłam wpis, miałam nadzieję, że się znalazł. :(
Trzymam kciuki za chłopaka, niech szybko wraca do domu!! :(
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ