Bachmat, Lorna i reszta-ekipa znad Sarczego Brzegu.

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Ania W »

uncja pisze:Biedne pieski. W takich spartańskich warunkach muszą żyć. Straszne :placzek:
Chyba nawet jakieś francuskie te pieski skoro ani ser ( może morski... a nie brie), ani zwykłe kabanoski nie podchodzą ;)
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Angelika »

Dobrze ułożone pieski - na kanapie :happy3: :marzyc_2:
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Tak, tak
Ogary zawsze na zdjęciach wyglądają na dobrze ułożone :gleba:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Monika M-S
Posty: 493
Rejestracja: czwartek 03 mar 2016, 18:59
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bukowina, Gmina Długołęka, dolnośląskie

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Monika M-S »

Gratulacje :piwko:
Zdjęcia super, a Zamki i kanapy to zdecydowanie odpowiedniej jakości tło dla takich ogarzych śliczności :marzyc_2:
Leśne Bytowanie Hodowla Ogarów Polskich "...nieśmiertelność tkwi w łańcuchu, nie w poszczególnych ogniwach." E.Wiechert
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

U nas ostatnio troszkę się działo. Remont to coś co "kocham"! Wszędzie kurz, nigdzie nie można się ruszyć.. ale w końcu, efekt jest zadowalający :) Bachmacikowe puchary dostały w końcu swoje miejsce, ściany czyste, sufity też!, wydrapane dziury w ścianach zakryły płytki, tapety (ulubione gryzaki Laluni) zniknęły. aż miło! :) Poza remontem nic ciekawego się nie dzieje. Niektórzy podsyłają cudowne, zimowe zdjęcia :marzyc_2: Natomiast ja mogłabym podesłać jedynie szare, błotne-w strugach deszczu... ew. śniegu z deszczem.
Jakiś czas temu ugościł mnie pewien piękny ogar. Ciekawe czy ktoś zgadnie kto to? (tych facebookowych proszę o nie podpowiadanie) :jezyk_3:

No i pieski tym razem podczas cieczki mieszkają w jednym domu, więc mamy trochę przebojów, ale dajemy radę, nie jest źle. :silacz:
Załączniki
Lornetka
Lornetka
Bachuś i Mini
Bachuś i Mini
Tajemniczy piesek. Kto to????
Tajemniczy piesek. Kto to????
Dosyć niewinne randkowanie, lecz jak męczące! Psy zdają się być zadowolone. ;)
Dosyć niewinne randkowanie, lecz jak męczące! Psy zdają się być zadowolone. ;)
Późniejsza randka, jak już było za odważnie :D
Późniejsza randka, jak już było za odważnie :D
A tu nasze własnej roboty półki :) od ścięcia dębu, przez wycięcie dech, docięcie kształtu, wyszlifowanie, pokrycie bejcą i zainstalowanie! Super uczucie, tym bardziej, że efekt jest fajny!
A tu nasze własnej roboty półki :) od ścięcia dębu, przez wycięcie dech, docięcie kształtu, wyszlifowanie, pokrycie bejcą i zainstalowanie! Super uczucie, tym bardziej, że efekt jest fajny!
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Angelika »

Ile pucharów :silacz: Brawo Bachuś :happy3: Czekam na bardziej owocną randkę Bachmata :jezyk_3: Lorna jak zwykle modelka :marzyc_2: już ma drugą cieczkę? Hmm ostatnio Czesna miała w tym samym czasie :mysl_1: Pozdrawiamy :hi_1:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: kasiawro »

Piękny kącik i przy nim jaki dumny pies :brawo_1: .
My ściankę z ogarowymi obrazkami mamy (bardzo ją lubię), a gdzieś głęboko puchary i medale ;).
Zrzut znaleziony przez psa?
Pies to Ford :).
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Angelika pisze:już ma drugą cieczkę? Hmm ostatnio Czesna miała w tym samym czasie :mysl_1: Pozdrawiamy :hi_1:
Ta jej cieczka to skomplikowana sprawa. Jeśli nie ma to lada tydzień :niewka: powinna mieć. Chyba, że cieczkuje bezobjawowo, rozmawiałam ze znajomymi hodowcami i o dziwo zdarza się to nie tak rzadko. Bachmat jest przekonany, że Lorna ładnie pachnie :jezyk:
Angelika pisze:Ile pucharów :silacz: Brawo Bachuś :happy3: Czekam na bardziej owocną randkę Bachmata :jezyk_3:
My też czekamy :P Coś się tam pewnie wyklaruje. Jak nie to w przyszłym roku u mnie :cwaniak:
kasiawro pisze:Piękny kącik i przy nim jaki dumny pies :brawo_1: .
My ściankę z ogarowymi obrazkami mamy (bardzo ją lubię), a gdzieś głęboko puchary i medale ;).
Zrzut znaleziony przez psa?
Pies to Ford :).
My też te medale mieliśmy wywiezione na ośrodek, ale Paweł mi takie piękne półki zrobił to przywiozłam. Niech pocieszą troszkę oko.
Zrzut znaleziony przez Bachusia, jeszcze przed wystawami. Więc to jego pierwsze trofeum, miał z 1,5 roku wtedy.
Fordzik został rozpoznany ;)
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Moja córunia chrzestna. Jej mama pewnie ma nadzieję, że się mała we mnie nie wda i nie będzie taką psiarą jak ja :gleba:
Załączniki
IMG_8726.JPG
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Angelika »

:marzyc_2: :marzyc_2: :marzyc_2:
ODPOWIEDZ