VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: lusia »

Wracając do konkursów. Bardzo chętnie zasponsoruję takowe ( mam w tym trochę praktyki) . Czekam na propozycje konkursowe. N.p. Najstarszy , najmłodszy , z jak daleka , z jaką stawką u właściciela ( nie muszą przyjechać wszystkie ogary ) , najlepszy w łowisku czy z wynikami myśliwskimi , dla najdłuższego stażem hodowcy czy właściciela ogara i.t.p. Czekam na propozycje i pomysły takowych konkurencji . Można zrobić mini ścieżkę tropową . Co Wy na to ?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Ania W »

Miałam prawie dwa dni przerwy w ogarkowie....i szaleństwo! Tyle do nadrobienia!
Bardzo, bardzo się cieszę z takiego zainteresowania zlotem! :happy3:

Konkursy fajna rzecz - pomyślimy na pewno :)
Jakieś atrakcje użytkowe zazwyczaj się na zlotach pojawiają, ale to jaką formę one przybiorą trochę zależy od tego ile osób zainteresowanych będzie taką formą współpracy z ogarem. No i od tego jakie będą możliwości logistyczne na miejscu.
Najpierw spróbujmy ustalić kto z kim jedzie:) Zakwaterujmy się tak, żeby wszyscy zainteresowani się pomieścili. W międzyczasie spróbujemy ogarnąć plan atrakcji, w których udział oczywiście będzie dobrowolny :)

Prośba - meldunki kto jedzie jak najbardziej mile widziane i ważne, ale już sprawy kto je posiłki, na ile zostaje ustalajcie bezpośrednio z osobami, od których to zależy, żeby nam się nie zrobiło za dużo informacji "pobocznych".
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Leszek »

Leszek pisze:A będzie konkurs :mysl_1: na najstarszego uczestnika :placzek: i najstarszego psa :silacz: , to może przyjedziemy :gleba: :piwko:
Wysłałem rezerwacje, ale nie wiem czy są wolne domki. :strach_2:
Chyba jednak nie dojedziemy :psiako: , puki co domków brak :wow_3: , ale może ktoś zrezygnuje :marzyc_2: .
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: kasiawro »

Leszek pisze:
Chyba jednak nie dojedziemy :psiako: , puki co domków brak :wow_3: , ale może ktoś zrezygnuje :marzyc_2: .
Leszku nie ma co się zniechęcać. Komitet kolejkowy zawiązany i lista zrobiona jest osób oczekujących. Jak tylko Kinga będzie miała możliwości czasowe po poszuka czegoś jeszcze dodatkowego. Przecież musi się spotkać wszyscy :happy3: .
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: qzia »

kasiawro pisze:
Leszek pisze:
Chyba jednak nie dojedziemy :psiako: , puki co domków brak :wow_3: , ale może ktoś zrezygnuje :marzyc_2: .
Leszku nie ma co się zniechęcać. Komitet kolejkowy zawiązany i lista zrobiona jest osób oczekujących. Jak tylko Kinga będzie miała możliwości czasowe po poszuka czegoś jeszcze dodatkowego. Przecież musi się spotkać wszyscy :happy3: .
Jeśli przyjadę to będę spała w aucie :strach_2: Możesz zaparkować obok. :gleba: :gleba:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: kasiawro »

Qzia zabrzmiało jak propozycja :mrgreen:
Leszku kobiecie się nie odmawia. ;)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: qzia »

kasiawro pisze:Qzia zabrzmiało jak propozycja :mrgreen:
Leszku kobiecie się nie odmawia. ;)
:wstydek: :wstydek:
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Leszek »

qzia pisze:
kasiawro pisze:Qzia zabrzmiało jak propozycja :mrgreen:
Leszku kobiecie się nie odmawia. ;)
:wstydek: :wstydek:
Oczywiście nigdy nie odmawiam, ale nie wiem co na to powie (na spanie w samochodzie) Amon :mysl_1: ....................i moja żonka :zdziw_5: .
Może jakiś ośrodek jest obok, bo dalsza odległość ze względu na :piwko: raczej odpada. Zobaczymy to jednak duża odległość czasowa, szczególnie w naszej sytuacji :tia: .
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Leszek pisze:
qzia pisze:
kasiawro pisze:Qzia zabrzmiało jak propozycja :mrgreen:
Leszku kobiecie się nie odmawia. ;)
:wstydek: :wstydek:
Oczywiście nigdy nie odmawiam, ale nie wiem co na to powie (na spanie w samochodzie) Amon :mysl_1: ....................i moja żonka :zdziw_5: .
Może jakiś ośrodek jest obok, bo dalsza odległość ze względu na :piwko: raczej odpada. Zobaczymy to jednak duża odległość czasowa, szczególnie w naszej sytuacji :tia: .
http://www.wjeleniu.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
to link do ośrodka obok. My nie podjęliśmy współpracy, ale mam nadzieję, że Państwu solowo się uda dorwać tam nocleg. Trzymam kciuki. W linku jest numer telefonu, cennik itp.

Dodatkowo mamy noclegi dla osób bez psów, także jeśli ktoś planuje wyjazd bez czworonoga, to zapraszam do kontaktu. Mamy kilka mieszkań do wynajęcia w pobliskiej agroturystyce (spacerkiem, nad jeziorem 5 minut do miejsca zlotu)

Proszę również o informację, czy udało się w ośrodku "w Jeleniu", na pv lub tutaj. Jeśli nie to będziemy podsyłać linki do hoteli/ośrodków w Barnem Sulinowie.
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: miszakai »

Mi się kontakt na razie nie udał. Tel. nie odbierają, na maila odpowiedzi brak :niewka: Wszystko zmierza do tego, że pojadę na zlot sama ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ