Zaginęła suczka gończy polski

TajgOrka
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 20:26

Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: TajgOrka »

Dzisiaj rano w Limanowej zaginęła nasza suczka Orka - gończa polska, czarna podpalana. Wymsknęła mi się z ręki ze smyczą i poszła za sarnami. Ma na sobie dwie pomarańczowe obroże z numerami telefonów i czarną 10 metrową smycz. Ma tatuaż i czipa. Szukaliśmy jej po lesie przez kilka godzin i następne kilka samochodem po okolicy. Gdyby ktoś z Was był z okolicy Limanowej i dalszej, i cokolwiek wiedział bardzo prosimy o kontakt. To jej pierwsza ucieczka i nie mamy pojęcia, jak daleko mogłaby odbiec.

nr tel. Aneta - 600 142 726
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: kasiawro »

Ile ona ma?
Może to nie o dystans chodzi, a o to że gdzieś się zaczepiła :zly1: .
Oby wpadła na pomysł odgryzienia smyczy jak już.
Trzymam kciuki aby jutro z wami już była :prosze_1:
TajgOrka
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 20:26

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: TajgOrka »

Dziękuję za zainteresowanie. Niestety Orka nadal się nie znalazła. Wczoraj przez kilka godzin w 10 osób i 4 psy przeszukiwaliśmy las, krzaki itp. w promieniu 1,5 km od miejsca ucieczki, właśnie patrząc czy się gdzieś nie zaczepiła smyczą. Potem jeden pan powiedział nam ,że widział psa ze smyczą biegnącego przez łąkę trochę dalej, więc rozszerzyliśmy teren poszukiwań. Później jeździliśmy autem w różne wąskie drogi między polami i lasami świecąc mocnymi latarkami, bo jedną obroże Orka ma odblaskową. Daliśmy ogłoszenia w lokalnych mediach , na fb i gdzie się dało. Dzisiaj kolejny dzień intensywnych poszukiwań. Przez wiele godzin chodziliśmy po okolicy z psami szukając jej w chaszczach i krzakach. Rozwiesiliśmy mnóstwo ogłoszeń po przystankach, sklepach itp. Daliśmy znać do Jurka-hodowcy, miejscowych weterynarzy, nadleśnictwa, a nawet policji. Poprosiliśmy znajomych myśliwych o przekazywanie informacji. I na razie niestety nic. Strasznie się o nią martwimy. W domu rozpacz, i nawet nasza Tajga - ogarka strasznie jest osowiała.
Orka ma 4 lata.
Gdyby ktoś z Was był z okolicy z Limanowej, Nowego Sącza, Kamienicy i miał jakieś informacje to bardzo proszę o kontakt tel. 600 142 726
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: Ania W »

Zrobiliście naprawdę dużo.
Ważne, żeby na ogłoszeniach była nagroda...takie życie.
Przy szkołach jeszcze dobrze powiesić.
TajgOrka
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 20:26

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: TajgOrka »

W szkołach też powiesiłam ogłoszenia. A moja siostra, która uczy w średniej szkole( gdzie chodzi młodzież z szerokiej okolicy), w każdej klasie wspomniała o naszej Orce. Nawet panom ze śmieciarki wcisnęłam ogłoszenie. Mam nadzieję, że to coś da, chociaż złe myśli też mnie prześladują.
TajgOrka
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 20:26

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: TajgOrka »

Nagroda jest oczywiście przewidziana i napisałam to w ogłoszeniu. Św. Antoniemu też dużo obiecałam, bo czasami działało...
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: kasiawro »

Jeszcze w okolicach apteki i przychodni polecam powiesić w takim karesie chorobowym.
TajgOrka
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 20:26

Re: Zaginęła suczka gończy polski- ZNALEZIONA!!!

Post autor: TajgOrka »

Nasza Oreczka odnalazła się dzisiaj!!! :happy3: Po 11 dniach od zaginięcia! Jaka radość i ulga w sercu :D
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: kasiawro »

Ojej, ale bosko!!! :happy3:
Napisz jak to się stało?
Czy nadal była na lince, strasznie mnie to martwiło?
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Zaginęła suczka gończy polski

Post autor: Ewka »

:happy3: :happy3: :happy3:
Byleby w sercu ciągle maj!
ODPOWIEDZ