Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: Ania W »

XLV Warmińsko - Mazurska Wystawa Psów Rasowych, Szczytno 24.06.2018, sędzia Maria Bruska

PSY

Klasa młodzieży
AGENT z Jurajskiej Wyżyny, dosk., I, Zw. Młodzieży, NJwR, BOS

Klasa pośrednia

FORD Czarnoleska Poezja, dosk, I, CWC, NDPwR

SUKI

Klasa młodzieży

DOBRODZIEJKA z Klanu Posokowców, dosk., I, Zw. Młodzieży

Klasa pośrednia

ZACNA Ostoja znad Łyny, dosk. , I,

Klasa użytkowa

ORAWA Goniwiatr, dosk., I

Klasa weteranów

ŁOZA z Jaśminowej Ulicy, dosk. I, Zw.Weteran, NWwR, BOB


Jako, że rok szkolny zakończony, zaskoczona sukcesem Łozy postanowiłam uczcić to poczekaniem na finały i pogadaniem (dziękuję Beato :) ). Oczywiście spodziewanie na finałach nic nie udało się ugrać, za to pod koniec całkiem konkretnie zmoknąć ;) Ale miło było, bo jeszcze kilku dawno niewidzianych znajomych spotkałam :)
Pierwszy raz byłam na wystawie w Szczytnie i muszę powiedzieć, że miejsce fajne, tylko problem z parkingiem. Przy samym terenie bardzo mało miejsca, po drugiej strony ulicy wprawdzie spora przestrzeń ...ale trzeba przejść przez całkiem ruchliwą ulicę. Na dodatek żadnego przejścia dla pieszych :/ No ale jakoś się udało podjechać bliżej :)
Załączniki
Dobrodziejka - łozowa wnuczka :)
Dobrodziejka - łozowa wnuczka :)
szcz1.JPG (179.05 KiB) Przejrzano 2501 razy
Córeczka tatusia :)
Córeczka tatusia :)
d3.JPG (180.74 KiB) Przejrzano 2501 razy
Ford, Orawa Łoza- tylko zdjęcie grupowe.
Ford, Orawa Łoza- tylko zdjęcie grupowe.
szcz2.JPG (189.11 KiB) Przejrzano 2501 razy
Agent
Agent
szczytno - agent z jurajskiej wyżyny.JPG (180.42 KiB) Przejrzano 2501 razy
szczytno0.JPG
szczytno0.JPG (159.8 KiB) Przejrzano 2501 razy
Zacna
Zacna
szczytno9.JPG (192.96 KiB) Przejrzano 2501 razy
Ford i jego kawałek podłogi :)
Ford i jego kawałek podłogi :)
szczytno5.JPG (138.55 KiB) Przejrzano 2500 razy
MaciekSz
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 10:21
Gadu-Gadu: 0

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: MaciekSz »

Gratulacje dla Łozy, oraz pozostałych startujących. Pięknie jak weteranka wygrywa.
:silacz:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: qzia »

Gratulacje dla Łozuni. Pokazała babcia młodzieży jak wygrywać. Plus dla Pani Sędziny za odwagę i danie BOBa weteranowi. Niestety dość rzadko tak bywa.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: kasiawro »

Brawo dla Łozy i reszty!! Wystawa kameralna, a kilka ogarów się zebrało w tym jedna nowość jak dla mnie Dobrodziejka :silacz: .
Myślę, że Pani sędzina ma swój typ ogara i jest w tym bardzo konsekwentna ponieważ w tamtym roku było uważnie się jej przyglądałam we Wrocławiu. Polecam podjechać jak gdzieś będzie sędziować do niej bardzo fajnie wszystko tłumaczy, ja tak lubię ;).
Ford mi jakiegoś ogara z dawnych czasów przypomina na tym kawałku podłogi, tylko nie mogę zaskoczyć jakiego?
Awatar użytkownika
AsMa
Posty: 181
Rejestracja: sobota 07 sty 2017, 22:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: AsMa »

Pochwalę się, że BOSa dostał szczeniak po mojej Ronji i Puszkarze :) Ładnie chłopak wyrósł! :marzyc_2:
https://www.facebook.com/Ogar-Polski-z- ... 790481612/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Marzena i Czarek
Posty: 1491
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 12:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: pod Częstochową

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: Marzena i Czarek »

Gratulacje dla startujących
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: Ewka »

kasiawro pisze:Ford mi jakiegoś ogara z dawnych czasów przypomina na tym kawałku podłogi, tylko nie mogę zaskoczyć jakiego?
Jak przeczytałam to zdanie, to mi w oczach zdjęcie Otropa z bazy stanęło... ale czemu?

Gratulacje dla wszystkich :brawo_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: Ania W »

Oczywiście trzeba mieć odwagę,żeby dać wygrać starszemu ogarowi, bo z mojego doświadczenia wynika, że wynik finałów z góry przesądzony. :roll: W weteranach wiadomo - chodzi o to, żeby wygrał ten, po którym nie widać wieku, a po ogarach widać (obok stał airedale terier - wyglądał na 4-letniego psa, przed nami malamutka, a na początku szary chart, do tego jakiś jamnik, grzywacz itp...zgadnijcie kto w tym towarzystwie był siwy ;) ).W rasach polskich znowu -najstarsi. Czwarte miejsce by było jakby spaniela nie uznali :tia: A w grupie w ostatniej chwili dobiegł do stawki beagle :tia:
Dla mnie żadne zaskoczenie, ale miło było słyszeć nawet w przygotowawczym, że fajny ogar i rzadko się takie w typie użytkowym widuje na finałach :)
A Łoza ? No cóż - ideałem nie jest, ale się dobrze trzyma i nieźle prezentuje na ringu. Tej sędzinie akurat bardzo przypadła do gustu i dużo miłego usłyszałam. Wychwyciła to, co mi też się w Łozie podoba, tak samo jak w przypadku Orawy to co mogłoby być lepsze.
Także podsumowując - ogarze babcie i dziadki na ring :)
A jeszcze miło jest jak się spotka prawdziwe ogarze wnuki - Dobrodziejka to córka Urala...wykapana. :)
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych,Szczytno 24.06.2018

Post autor: Betty »

kasiawro pisze:Brawo dla Łozy i reszty!! Wystawa kameralna, a kilka ogarów się zebrało w tym jedna nowość jak dla mnie Dobrodziejka :silacz: .
Myślę, że Pani sędzina ma swój typ ogara i jest w tym bardzo konsekwentna ponieważ w tamtym roku było uważnie się jej przyglądałam we Wrocławiu. Polecam podjechać jak gdzieś będzie sędziować do niej bardzo fajnie wszystko tłumaczy, ja tak lubię ;).
Ford mi jakiegoś ogara z dawnych czasów przypomina na tym kawałku podłogi, tylko nie mogę zaskoczyć jakiego?
No Ja za świeża jestem i nie pomogę w tej kwestii :niewka: ;)

Gratuluję wszystkim uczestnikom jeszcze raz :piwko:

Agent pięknie zadebiutował - pierwsza wystawa i od razu BOB! :szacun_1:

Łoza poraziła mnie siłą spokoju i wyluzowania. Chętnie bym jej pożyczyła dla Forda, gdyby tak się dało ;) Aniu dziękuję Ci również za miłe towarzystwo i dziękuję za zdjęcia. Czy możesz podesłać mi na priv zdjęcie Forda z jego kawałkiem podłogi? Jest super :)

Przy okazji pochwalę się, że dzięki CWC zdobytemu w Szczytnie ukończyliśmy dorosły championat. Wniosek już złożony i czekamy na potwierdzenie :happy3:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ