ROZMARYN

Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

wybieraliśmy się ; ale niestety nie udało się :zly1: ; Moj mąż zakładał ścieżki na konkurs w Lesznie dla Gończych a ja w piątek rano po przeprawach lotniskowych wróciłam z Turynu :zly3:
Bardzo żałujemy i wierzymy ze jeszcze się spotkamy !!! :hi_1:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

Nadszedł czas powrotu na poważnie do lasu ; ostatni weekend upłynął nam pod kątem przygotowań do sezonu łowieckiego i oczywiście odświeżamy umiejętności konkursowe- odłożenie, tropienie ;
Przymierzamy się do konkursu tropowego w Kluczborku
Odwiedziliśmy Lipową, gdzie Rozmaryn miał przegotowaną przez kol.Edwarda ścieżkę (Kto zna Edwarda to wie jakie są to ścieżki😎)
i poradził sobie całkiem dobrze , potem "krótki" spacerek w trudnym terenie - dla nabrania kondycji i poprawy "kątowania" u Przewodnika - bo jak widać wymaga korekty- (cytat - Kol.Edward ) :gleba:
Załączniki
IMG_2490.JPG
IMG_2490.JPG (109.52 KiB) Przejrzano 686 razy
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: musia »

Kątowanie jak kątowanie , ale kondycja wystawowa... :fiufiu: co się przekłada na konkursową czy w nagance.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

wczoraj otrzymaliśmy pocztą ostatni certyfikat z Amsterdamu - Benelux Winner :happy3:
Załączniki
IMG_2496.jpg
IMG_2496.jpg (55.47 KiB) Przejrzano 656 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ROZMARYN

Post autor: kasiawro »

Już widzę tą górę na którą Leszek spogląda - :mrgreen:
Czas ćwiczyć kondycję :silacz:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: qzia »

Leszek ma minę jakby myślał: A co? Uważacie, że nie dam rady :zly1: Już ja wam pokażę. :mrgreen: Za to Rozmaryn odpowiada: Tatku, daj spokój, wiemy jak jest :mrgreen: :gleba:
Wracając do dyplomów :mysl_1: :mysl_1: To myśmy dostali tylko Bennelux Winner :niewka: Na resztę ciągle czekamy :niewka:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

To myśmy dostali tylko Bennelux Winner :niewka: Na resztę ciągle czekamy :niewka:
My też dostaliśmy tylko Benelux Winner ; pisząc ostatni miałam na mysli to , ze nie mogłam go nigdzie znaleźć w wersji elektronicznej; reszta z netu :niewka:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: qzia »

Ula pisze: piątek 14 wrz 2018, 11:12
To myśmy dostali tylko Bennelux Winner :niewka: Na resztę ciągle czekamy :niewka:
My też dostaliśmy tylko Benelux Winner ; pisząc ostatni miałam na mysli to , ze nie mogłam go nigdzie znaleźć w wersji elektronicznej; reszta z netu :niewka:
:uff: :uff: :uff: A już miałam do domu dzwonić, żeby mój mąż do skrzynki leciał bo może nasze dyplomy mokną :mrgreen: :gleba: Jak z netu to ok.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ROZMARYN

Post autor: kasiawro »

Ula pisze: piątek 14 wrz 2018, 07:52 naszym najmniejszym łobuzem Gausem Krupówka Harta :hi_1: :hi_1:
Czy mnie coś ominęło ...?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: Ania W »

Dyplomy dyplomami...ale ja to bym chętnie młodzież zobaczyła :)
Zdjęcia jakieś wrzucą zanim i one zaczną zdobywać tytuły :)
ODPOWIEDZ