Ford Ogar z Czarnolasu

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

Miałam wtedy inny obiektyw w aparacie i nie potrafiłam się z nim dogadać :niewka:
To nie oznacza, że jestem super fotografem - ale udaje mi się zrobić jakieś fajne zdjęcia od czasu do czasu. A przede wszystkim lubię i - jak to mówi mój mąż - mam dar, taką fajną umiejętność do wychwytywania ciekawych szczegółów. Tym razem, kiedy już mogłam fajnie złapać Kirę i Forda - to nie mogłam złapać ostrości albo coś innego się działo i nie mogłam zrobić zdjęcia... :mysl_1: :zdziw_4:
To, co wyszło jest takie sobie... Ale trudno pokażę jeszcze parę :)
Załączniki
Niezła para wartowników przy bramie, prawda?
Niezła para wartowników przy bramie, prawda?
IMG_6338f.JPG (263.96 KiB) Przejrzano 536 razy
Ty sobie powąchaj, a ja sobie posiedzę :)
Ty sobie powąchaj, a ja sobie posiedzę :)
Chodź tu chłopie przytulaku to Cie potarmoszę! Czyli to, co ogary lubią najbardziej.
Chodź tu chłopie przytulaku to Cie potarmoszę! Czyli to, co ogary lubią najbardziej.
IMG_6345f.JPG (178.76 KiB) Przejrzano 536 razy
Przesadzasz Ford! A masz po głowie!
Przesadzasz Ford! A masz po głowie!
IMG_6347f.JPG (112.16 KiB) Przejrzano 536 razy
Znowu zapasy...
Znowu zapasy...
IMG_6348f.JPG (212.54 KiB) Przejrzano 536 razy
Ale no Kira... No proszę...
Ale no Kira... No proszę...
IMG_6349f.JPG (228.49 KiB) Przejrzano 536 razy
No dobrze Ford. No, ale musisz się zachowywać, ok?
No dobrze Ford. No, ale musisz się zachowywać, ok?
IMG_6350f.JPG (186.24 KiB) Przejrzano 536 razy
No, ale ja Cię lubię Ford. Głuptasie :)
No, ale ja Cię lubię Ford. Głuptasie :)
IMG_6352f.JPG (149.17 KiB) Przejrzano 536 razy
No już lepiej Ford?
No już lepiej Ford?
IMG_6353f.JPG (86.79 KiB) Przejrzano 536 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: kasiawro »

Oni teraz to na nauki przedmałżeńskie chodzą :lol: .
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

kasiawro pisze: poniedziałek 11 lut 2019, 16:22 Oni teraz to na nauki przedmałżeńskie chodzą :lol: .
No tak Kasiu to świetne, po prostu idealne określenie :gleba:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

Dla porównania zdjęcia sprzed 2 lat. Najpierw spacer z malutkim kolegą Tobiaszem - miniaturowym jamiczkiem i nie tylko :piwko:
I potem na dobitkę harce w ogrodzie, bo jeszcze było za mało szaleństw :zdziw_4:
Chociaż mogło tak być, bo przecież po spacerze byłyśmy z koleżanką w Costa Coffe na kawie oczywiście :piwko:
Ford bardzo grzecznie położył się pod stołem, a Tobiasz... Zupełnie nie mógł znaleźć sobie miejsca. Nie wiedział czy pod stołem? Czy na krześle? Czy na kolanach swojej Pani? A może na stole? Gdzie lepiej? :mysl_1:
Ford na koniec - prawie jak celebryta pozował do zdjęcia z Weroniką Wawrzkowicz, którą tam spotkaliśmy, a okazało się, że jest to bliska koleżanka mojej koleżanka - przeympatyczna. Zachwyciła się Fordem :P
Załączniki
Ford i Tobiasz
Ford i Tobiasz
Tobiasz i Ford
Tobiasz i Ford
DSC_2038.jpg
DSC_2038.jpg (218.52 KiB) Przejrzano 524 razy
DSC_2039.jpg
DSC_2039.jpg (111.7 KiB) Przejrzano 524 razy
DSC_2044.jpg
DSC_2049.jpg
DSC_2049.jpg (139.58 KiB) Przejrzano 524 razy
DSC_2054.jpg
DSC_2054.jpg (83.27 KiB) Przejrzano 524 razy
DSC_2055.jpg
DSC_2055.jpg (130.66 KiB) Przejrzano 524 razy
DSC_2060.jpg
DSC_2060.jpg (131.97 KiB) Przejrzano 524 razy
DSC_2061.jpg
DSC_2061.jpg (137.27 KiB) Przejrzano 524 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

Nie zauważyłam, że mnie się pies na bok przewrócił! :strach_2: Widzieliście powyższe zdjęcia? Trudno. Niech już tak będzie :roll:
Jeszcze parę zdjęć małego słodziaka Fordzika ze spacerów w naszych okolicach. Rano kiedy wszystko było pięknie oszronione - dobrze, że zawsze ma człowiek przy sobie telefon z aparatem to można takie chwile... widoki... zawsze uwiecznić :happy3:
Naprawdę nie dało się go nie pokochać. Nie wiem czy pisałam już, że męskie serce Ford zdobywał najdłużej, ale ostatecznie się udało :happy3:
Znalazłam na FB to zdjęcie Forda-celebryty :marzyc: o którym pisałam z Weroniką Wawrzkowicz - dziennikarka TVP, TVN Style, TVN Warszawa i Canal +. Najbardziej z moim Ryśkiem pamiętamy ją jako głos Radia PiN i Radia Zet Chilli. Teraz prowadzi swój projekt "Rozmawiam, bo lubię"
Naprawdę sympatyczna i bardzo ciepła osoba :)
Załączniki
IMG_20161216_100838.jpg
IMG_20161216_100838.jpg (164 KiB) Przejrzano 516 razy
IMG_20161229_130347_426.jpg
IMG_20161229_130347_426.jpg (187.02 KiB) Przejrzano 516 razy
IMG_20161230_143100_686.jpg
IMG_20161230_143100_686.jpg (195.89 KiB) Przejrzano 516 razy
Ford celebryta i Weronika Wawrzkowicz
Ford celebryta i Weronika Wawrzkowicz
27867289_247881122418192_941703304724308977_n.jpg (41.58 KiB) Przejrzano 516 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

I ostatni już na dzisiaj wpis. Taki na dobranoc. z XI 2016 czyli nasze pierwsze wspólne bycie razem, kiedy Ford spał jeszcze w pokoju mojej córki Nadii.
Pomimo tego, że na początku miała pobudkę w środku nocy i my też, bo trzeba było posprzątać. Wtedy też miał jeszcze - jak widać na zdjęciach - swoje liczne zabawki - pluszaki, które bez wahania Nadia ofiarowała swojemu wymorzonemu i wyczekanemu towarzyszowi :marzyc:
A więc dobranoc życzy 5-miesięczny tutaj Fordzik :psiako: w kolorze i w sepii :P
Czaruje swoimi półprzymkniętymi ślepkami i łapkami. Niepółprzymniętymi :D
Załączniki
DSC_1401.jpg
DSC_1401.jpg (123.95 KiB) Przejrzano 515 razy
DSC_1405.jpg
DSC_1407.jpg
DSC_1409.jpg
DSC_1396.jpg
DSC_1397.jpg
DSC_1397.jpg (157.62 KiB) Przejrzano 515 razy
DSC_1398.jpg
DSC_1398.jpg (100.41 KiB) Przejrzano 515 razy
DSC_1403.jpg
DSC_1403.jpg (161.11 KiB) Przejrzano 515 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

Wspomnień czar dalszy.
Nadal jesteśmy w listopadzie 2016. Pierwszy miesiąc zadomowiania się Forda u nas.
Taka to była mała pierdółka. Łapy jeszcze rozbiegane na wszystkie strony. Brykał sobie radośnie po ogrodzie i nie tylko :happy3:
Przysiadywał na meblach ogrodowych i zaglądał w okienko, co by wpuścić go już do domu :prosze_1: Obwąchiwaliśmy się nawzajem i przyzwyczajaliśmy do siebie. To był fajny czas. Tylko, żeby nie było, że teraz jest nie fajny! Teraz jest fajny tylko już inaczej.

Pamiętam, że jak przywieźliśmy go do naszego domu w Warszawie i poszliśmy w poniedziałek rano na pierwszy spacer, kiedy wszyscy jadą do pracy. Ruch jest przeogromny rano. Akurat jeszcze trafiły się jakieś śmieciary i inne ogromne, niebezpieczne ;) dla takiego małego psiaczka machiny. On przecież przyjechał z mniejszego Zwolenia, gdzie mieszkał na uboczu. U "babci" na podwórku... w kuchni... Było cicho i spokojnie. Nikt nie kazał mu się mierzyć z takimi "potworami". Słowem u Pana Boga za piecem było, a tu wpadł w jakieś szaleństwo :zdziw_4:
Udało nam się dojść od bramy do ulicy jakieś 20-30 metrów - jeżeli dobrze oceniam - i już! Zrobił - jak Ja to mówię - tzw. Rejtana :strach_4: i odmówił współpracy, "mówiąc": Ja dalej nie idę! O nie! :nunu:
Powoli przy każdym następnym spacerze oswajał się z tym szaleńczym porannym ruchem. Potem zaczęliśmy jeździć na szkolenia do centrum i miło było patrzeć jakie robi postępy W WIELKIM MIEŚCIE :piwko:
Załączniki
Mała pierdółka na trawie...
Mała pierdółka na trawie...
Strażnik ogrodu
Strażnik ogrodu
5-miesięczny słodziak w całej okazałości
5-miesięczny słodziak w całej okazałości
DSC_1249.jpg (183.15 KiB) Przejrzano 499 razy
DSC_1388.jpg
DSC_1388.jpg (130.86 KiB) Przejrzano 499 razy
Udam, że ich nie widzę to może nic nie będą ode mnie chcieli....
Udam, że ich nie widzę to może nic nie będą ode mnie chcieli....
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: kasiawro »

Nos miał przesiany ;),a teraz czarny jak smoła :) !!!
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

kasiawro pisze: wtorek 12 lut 2019, 22:32 Nos miał przesiany ;),a teraz czarny jak smoła :) !!!
No tak.
Choć czasami sobie zdzierał zakopując coś. Chociaż to jeszcze nie wtedy chyba :mysl_1:

Jeszcze parę zdjęć z grudnia 2016. U babci to Ford miał dobrze :psiako: mógł leżeć na łóżeczku, a w domu nie było takiej szansy :nunu:
Ale wszystkie inne psy w rodzinie mogły leżeć na łóżkach to uznaliśmy, że on też. Inaczej byłoby to niesprawiedliwe :foch_1:
Jak wszyscy to wszyscy! Babcia tzn. Ford też!
A propos babci i tego powiedzenia:

Dawno dawno temu... Za górami... Za lasami.... Było sobie pewna firma, w której pracował pewien mój dziarski znajomy ;)
Do tejże firmy przyszła kontrola z urzędu skarbowego w osobie bardzo sędziwej acz eleganckiej starszej pani. Traf chciał, że akurat był 8 marca czyli zasadniczo ;) Dzień Kobiet. Zostały więc zakupione kwiaty dla wszystkich Pań, a mój dziarski bardzo elokwentny kolega miał je wręczyć.
Tak więc przystąpił do dzieła. Wręczył kwiaty wszystkim Paniom łącznie z Panią z US :brawo_1:
Na co ona skromnie zawołała: Ojej i dla mnie!? Ależ nie trzeba było :wstydek:
Na co kolega z wrodzoną szczerością zakrzyknął: Jak wszyscy to wszyscy! Babcia też! :gleba:
Na szefostwo i pracowników padł blady strach :strach_2: że teraz to ich dopiero ud... :?
Ale jak mówiłam kolega potrafił takie numery wycinać w sposób tak czarujący, a był też przystojny i dobrze zbudowany, że konsekwencji nie było żadnych :uff:

Ze zdziwieniem stwierdziłam :zdziw_4: że w wieku 5 miesięcy Ford miał lekko czarne uda :strach_2: ;)
Załączniki
Nasze ślady...
Nasze ślady...
U babci to pies miał dobrze...
U babci to pies miał dobrze...
A to jedem z pierwszych kolegów w rodzinie tzw. Jazgot.
A to jedem z pierwszych kolegów w rodzinie tzw. Jazgot.
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ford Ogar z Czarnolasu

Post autor: Betty »

Dzisiaj 14 lutego, więc Dzień Św. Walentego :marzyc: więc mój Ford :aniol: ;) życzy wszystkim swoim psim koleżankom przede wszystkim, ale ich Paniom też dużo... dużo miłości! :happy3: Świętujmy swój dzień jak jest okazja :piwko:
Jak będzie Noc Kupały czy Dzień Kobiet to też poświętujemy, a co! :piwko: Jest okazja trzeba korzystać! :piwko:

Aktualnie serducho Forda bije przede wszystkim i najmocniej dla Kiry aka Ostoi z ST, ale również baaaardzo lubi zazdrośnicę ;) Frajdę i na pewno jeszcze znalazłyby się inne ogarzyce, dla których jego serce może mocniej zabić :D
Załączniki
Dla wszystkich koleżanek ogareczek
Dla wszystkich koleżanek ogareczek
Korona dla Frajdy! Ale... Częstujcie się serduszkami Panie!
Korona dla Frajdy! Ale... Częstujcie się serduszkami Panie!
Fotor_15501396176030.jpg (72.72 KiB) Przejrzano 424 razy
To dla mnie, bo przecież Pani jest bezkonkurencyjna... Mam nadzieję...
To dla mnie, bo przecież Pani jest bezkonkurencyjna... Mam nadzieję...
Fotor_155013983442547.jpg (65.22 KiB) Przejrzano 424 razy
To dedykacja dla Kiry!
To dedykacja dla Kiry!
Fotor_155014080093651.jpg (63.75 KiB) Przejrzano 424 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ