Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: Ania W »

W imieniu organizatorów zapraszam na Międzynarodową Ocenę Pracy Tropowców w Zamostkach 12.10.2019 r.
Po kilku edycjach regionalnych po raz pierwszy konkurs będzie miał rangę międzynarodową.
Myślę, że atmosfera i nagrody zawsze były najlepszą wizytówkę - zapewniam, że i tak będzie i tym razem :)

Koszt : 150 zł i 125zł ( dla członków PZŁ)

Więcej szczegółów :
http://www.pzl.waw.pl/64-kynologia-biez ... -10-2019-r

Wbrew reklamującym ocenę na plakacie seterom konkurs jest dla ogarów, gończych i spanieli polskich ;)

Zachęcam i zapraszam!
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: qzia »

A ja kolejny rok protestuję, że polskie petity nie mogą brać w tym konkursie udziału :obraza_1: Skoro nawet polskie spaniele już mogą :wow_3: :mysl_1: ;) ;)
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: lusia »

Czy już wiadomo które ogarki wezmą udział w konkursie ?
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: lusia »

Zapisałam obie suczki ale mało z nimi ćwiczyłam. Jestem dobrej myśli.
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: Betty »

Ford zgłoszony i opłacony. To będzie nasz drugi w życiu konkurs :strach_2: Liczę, że pójdzie nam dobrze :prosze_1:
Wiem, że koleżanka Frajda Leśna Inspiracja też startuje :silacz:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: Ania W »

Od razu przypominam, żeby osoby, które były już na konkursie i zostały dopuszczone do pracy na ścieżce wzięły ze sobą na konkurs kartę oceny z niego, nawet jeżeli nie dostały dyplomu. Brak takiego potwierdzenia może oznaczać, że będę musiały ponownie przechodzić ostrzelanie (próbę strzału).
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: Betty »

Ania W pisze: środa 09 paź 2019, 19:50 Od razu przypominam, żeby osoby, które były już na konkursie i zostały dopuszczone do pracy na ścieżce wzięły ze sobą na konkurs kartę oceny z niego, nawet jeżeli nie dostały dyplomu. Brak takiego potwierdzenia może oznaczać, że będę musiały ponownie przechodzić ostrzelanie (próbę strzału).
O to cenna uwaga Aniu. Będę pamiętać :)

Słyszałam, że ma być 22 psy i z tego połowa miejsc dla ogarów. Wiemy kto się zgłosił z ogarów? Tutaj naliczyłam 4 sztuki (Madzia, Lusia, Frajda i Ford) i twoje Aniu 2 ogarzynki to 6 :?:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: Ania W »

Moja jedna suka, ale raczej nie ma połowy miejsc dla ogarów skoro w konkursie startują trzy rasy ;)

Aha - i nie mylcie ostrzelania z odłożeniem. Odłożenie i tak musi przejść każdy ;)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: qzia »

Ania W pisze: środa 09 paź 2019, 21:03 Moja jedna suka, ale raczej nie ma połowy miejsc dla ogarów skoro w konkursie startują trzy rasy ;)

Aha - i nie mylcie ostrzelania z odłożeniem. Odłożenie i tak musi przejść każdy ;)
Ostrzelanie to chyba na konkursach dzikarzy bywało i faktycznie jak ktoś raz zaliczył to potem już nie musiał. Odłożenie powinno być z dwoma strzałami. :mysl_1: :mysl_1: Chyba, że coś się zmieniło. :niewka: :niewka: Dawno nie byłam na konkursie ups :nunu: na ocenie pracy.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Ocena Pracy Tropowców Zamostki 12.10.2019

Post autor: Ania W »

Ostrzelane / próba strzału (jak zwał, tak zwał ;) ) było obowiązkowe dla psów po raz pierwszy startujących na konkursach. W każdym razie zgodnie z regulaminem powinno być...a na nie wszystkich konkursach było.
Polega na puszczeniu psa luzem oddaniu strzału i odwołaniu psa do właściciela. Potem i tak pies idzie na odłożenie, które jednak gorzej weryfikuje reakcję na sam strzał. Na tropowcach wystarczy na kolejny konkurs wziąć potem kartę oceny ze ścieżki...nawet jeżeli są na niej same zera ;)
ODPOWIEDZ