Allegro

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Ania W »

Ogłoszenie wróciło...tylko teraz jest za darmo, a stowarzyszenie nazywa się "Ogar" :/
Także zakwestionować można jedynie nazwę stowarzyszenia, bo za darmo każdy może rozdawać :/
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Allegro

Post autor: aganowaczek »

Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Ania W »

Tyko tutaj to nie wiem czy to nie jest faktycznie jakieś stowarzyszenie "krzak" :(
http://www.sppr.pl/
No chyba, że już nie figurują w KRS. Swoją drogą zerknęłam na opłaty i zaintrygowała mnie pozycja- Wydanie rodowodu (bez członkostwaw SPPR)+ opłata pocztowa. Czyli każdy może dostać rodowód za 50 zł? :tia:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Allegro

Post autor: kasiawro »

Ja też to zgłaszałam jakiś czas temu i tylko zmienili dane ;).
Poza tym dorosły ogar znajomo wygląda :sekret: .
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Allegro

Post autor: kasiawro »

Fajna sunia i kolejny ogar szukający domu :( :
https://www.olx.pl/oferta/ogar-polski-C ... ECAJP.html
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Poniatowski Dwór »

Moje rejony. Próbuję ogarnąć temat... Sunia bez metryki... Czyli z jakiegoś lewego krycia... Info od wlasciciela: "Pewnie myśliwy mi ją sprzedał i nie chciałabym pisać kto i po jakich rodzicach ale jest 100 % ogar em :)
Jest jeszcze młoda i uwielbia biegać z psami , kocha tez ludzi i jest w człowieka wpatrzona. Mamy las 10 m od domu i w lesie ten pies tropi za każdym razem sarni i śpiewa pięknie aby nam to zakomunikować :)
My nie jesteśmy ani kłusownikami ani myśliwym wiec staram się ją wołać ale na tropie to nie wykonalne. Wraca po kilku minutach najszczęśliwsza na świecie!
Mieszka na podwórzu, nie wiązana (chyba że brama ma być dłużej otwarta) . Znudzona kopie w ogródku i gryzie co znajdzie. Jest kochana i bardzo posłuszna ( nie w lesie) :)"
Jeszcze dopytam się o powód oddania... Ale kopanie, gryzienie czego popadnie i latanie bez kontroli po lesie może być wystarczającym powodem dla ludzi, których nikt nie uświadomił o zwyczajach Rasy...
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Allegro

Post autor: kasiawro »

Właściciel powiedział, że bez metryki?
Poniatowski Dwór pisze: niedziela 26 kwie 2020, 18:37 Jeszcze dopytam się o powód oddania... Ale kopanie, gryzienie czego popadnie i latanie bez kontroli po lesie może być wystarczającym powodem dla ludzi, których nikt nie uświadomił o zwyczajach Rasy...
Powód oddania to chyba najistotniejsze pytanie!
Nikt z nas nie wie czy ktoś tych ludzi informował o rasie czy nie :mysl_1: ? Poza tym, sporo jest ogłoszeń w internecie jaka to cudowna rasa dla każdego :zly2: . Teraz powoli robią się tego skutki. Ogarów coraz więcej i zwrotów coraz więcej.
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Allegro

Post autor: Poniatowski Dwór »

Masz rację... Bardzo ważne jest aby hodowca uświadamiał...ale na pseudo... Poradzisz...
Ważne co robimy na swoim podwórku... Ja zanim sprzedam ogara to godzinami ględzę o niezależności, dumie, gonie... sierści i slinie... I o dołkach.. I o rozpłatane siatce ogrodzeniowej... I sprzedaje tym, którzy mnie przekonają, że Ogar to będzie ich członek rodziny... A nie jakis element realizacji ambicji lub wizji...
Odpisal mi właściciel suni... Sam chce znalesc jej dom... Nie chcę pomocy... Trzymam kciuki za dobry rozwój sytuacji... Napisałam mu ze jestem do dyspozycji...
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Allegro

Post autor: kasiawro »

Aniu część Twojej wypowiedzi przeniosłam tutaj bo nie jest w temacie:
http://ogarkowo.pl/viewtopic.php?f=10&t=1347&start=190
Poniatowski Dwór pisze: niedziela 26 kwie 2020, 23:07 Odpisal mi właściciel suni... Sam chce znalesc jej dom... Nie chcę pomocy... Trzymam kciuki za dobry rozwój sytuacji... Napisałam mu ze jestem do dyspozycji...
Czy wiemy, bo nie odpowiedziałaś mi, dlaczego zmienia dom?
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: Allegro

Post autor: WOJAN OGARUSY »

Poniatowski Dwór pisze: wtorek 04 gru 2018, 15:31 nie wytrzymałam i zadzwoniłam....
miła pani poinformowała, że nie przypilnowali suczki i pieska ...i jak juz okazała się ciąża to w ZKWP nic nie dało sie załatwic (no dziwne - przeciez pieski miały tylko metryki, a gdzie rodowody, wystawy, jakies uprawnienia...) i szybciutko zarejestrowali sie gdzie bądz...tam nikt od nich nic nie wymagał...- Pani nawet by chciała w ZKwP ale tym razem sie nie dało... (więc zakładaja, ze bedą planowac dalsze mioty...) Sympatyczni ludzie.... ale nie zorientowani zupełnie w sytuacji (fajnie by było aby hodowcy tych piesków skontaktowali sie z tymi ludzmi i wytłumaczyli im pare rzeczy.... )
PS. Ewentualnie mogę za jakis czas znowu zadzwonić i troche ich oświecić...
Aniu a czy to nie suczka z tego miotu? Wiek by się z grubsza zgadzał....
ODPOWIEDZ