Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: rafkow »

Pięknie !!! Miło powspominać a dzięki Tobie i Tomkowi mam nawet zdjęcia na których jestem :)
Czy z ostatniej wyprawy też na jakimś zdjęciu jestem ? :mysl_1:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

rafkow pisze: niedziela 07 lut 2021, 16:20 Czy z ostatniej wyprawy też na jakimś zdjęciu jestem ? :mysl_1:
Coś mam, jakość dramat :wstydek: , ale plusem jest to, że jesteś :silacz: .
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: rafkow »

Niby wyrwane z kontekstu ale urzekło mnie takie sformułowanie :)
kasiawro pisze: poniedziałek 08 lut 2021, 12:14 ...jakość dramat ale plusem jest to że jesteś...
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

rafkow pisze: poniedziałek 08 lut 2021, 19:08 Niby wyrwane z kontekstu ale urzekło mnie takie sformułowanie :)
kasiawro pisze: poniedziałek 08 lut 2021, 12:14 ...jakość dramat ale plusem jest to że jesteś...
Czy masz jakiś kryzys, ciężki dzień? :mrgreen:
Taka interpretacja, to wielka nadinterpretacja moich słów :D .
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Pozazdroszczone :mrgreen: :marzyc: Cudowne góry i fajne towarzystwo. Marzy mi się taki wyjazd. A jesli chodzi o tych wariatów na nartach z psami to od samego patrzenia bolą mnie wszystkie kości i stawy. Masz Kasiu rację. To już nie ten wiek :mrgreen: no i u mnie już nie ta waga :gleba: Ale tak powoli to może jeszcze dałoby się :mrgreen:
My też trochę z zimy korzystamy. Ballantinesa i Dzikarz na krótki spacerku.
Załączniki
Bali i Dzik.jpg
Bali i Dzik.jpg (176.86 KiB) Przejrzano 1548 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: środa 10 lut 2021, 07:51 A jesli chodzi o tych wariatów na nartach z psami to od samego patrzenia bolą mnie wszystkie kości i stawy. Masz Kasiu rację. To już nie ten wiek :mrgreen: no i u mnie już nie ta waga :gleba: Ale tak powoli to może jeszcze dałoby się :mrgreen:
To mamy podobnie bo ja aż boję się, że im coś na zakręcie wyskoczy i ręce, nogi połamane człowiek ma, bo pies zakładam ma lepszy refleks.
Powoli Qzia dałabyś radę, gwarantuje Ci!!!
qzia pisze: środa 10 lut 2021, 07:51 My też trochę z zimy korzystamy. Ballantinesa i Dzikarz na krótki spacerku.
Zdrówka dla chłopaków życzymy i częściej o fotki prosimy :prosze_1: .



A dziś nastał ten dzień :happy3: :happy3: , że nasz przystojny kawaler skończył 12 rok życia :silacz: .
Żyj z nami Zagaju jak najdłużej w tak świetnej kondycji, zdrowiu oraz radości jaką masz w łowisku i jaką dajesz nam podczas wspólnego życia!!!
Załączniki
zagaj.jpg
zagaj1.jpg
zagaj11.jpg
fatra i zajo.jpg
zaja i fatra.jpg
Zajo.jpg
Zajo.jpg (64.89 KiB) Przejrzano 1521 razy
Góry Orlickie 090.jpg
Góry Orlickie 090.jpg (81.33 KiB) Przejrzano 1521 razy
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Dużo zdrówka dla jubilata :piwko: :piwko: Wzruszyły mnie te zdjęcia z Pasią :marzyc: :marzyc:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: czwartek 11 lut 2021, 11:31 Dużo zdrówka dla jubilata :piwko: :piwko: Wzruszyły mnie te zdjęcia z Pasią :marzyc: :marzyc:
Dziękujemy Qzia za życzonka.
Długo zastanawiałam się nad tymi fotkami czy odszukać i wkleić bo mnie też cały czas mocno wzruszają i oczy się pocą i chyba już tak zostanie.

A tymczasem pokazujemy latorośl naszej Pasi i Rektora. TAJGA Niemczańskie Wzgórza - równieśniczka Zagaja - zdjęcia jeszcze ciepłe z wczoraj :marzyc: . Zagaj jak przybył do nas to trochę szalał w Turkiem Niemczańskie Wzgórza - to był duet :marzyc:, pełen przeciwstawień, a jednocześnie ekspresji i harmonii :) .
Tajgulec ma się doskonale, jak widać figura na medal :silacz: :szacun_1: , figura taka to marzenie nie jednej w tym wieku ogarzycy ;) .
Trufli, Tropowi życzymy również takiej kondycji, miłości i zdrowia!!
Załączniki
Tajga Niemczańskie Wzgórza!!!.jpg
Tajga Niemczańskie Wzgórza!!!.jpg (201.79 KiB) Przejrzano 1376 razy
Z Piotrem
Z Piotrem
Tajga Niemczńskie Wzgóza.jpg (225.27 KiB) Przejrzano 1376 razy
TAJGA Niemczańskie Wzgórza.jpg
TAJGA Niemczańskie Wzgórza.jpg (227.5 KiB) Przejrzano 1376 razy
annvici
Posty: 48
Rejestracja: czwartek 16 sie 2018, 16:46

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: annvici »

Zdrowia i smakowitości dla troskliwego Przystojniaka 🥩🍏zdjęcie z kaczką też jest git😉
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

annvici pisze: czwartek 11 lut 2021, 23:20 Zdrowia i smakowitości dla troskliwego Przystojniaka 🥩🍏zdjęcie z kaczką też jest git😉
Dziękujemy, Dziękujemy!!!
Kaczka w naszej ludzkiej i psiej rodzinie to już tradycja :wstydek: .
Każdy nowy osobnik (ludzki lub psi) dostaje kaczkę gumową ;) lub pluszową. Tak się stało, że ta jest jeszcze "prawie żywa" kaczka Fatry, ale Przystojniak przejął i umarła na jego oczach :cwaniak: .
ODPOWIEDZ