Fundusz "ogarkom w potrzebie"

hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

To akurat był sarkazm. Żeby się już więcej nie licytować kto tupał nóżka, kto się bawił w kardiologa a kto nawet sie dusił, rozwiązanie przedstawiłam powyżej. Myślę że zwrot pieniędzy bezpośrednio na konto zbiórki pozwoli nam definitywnie zakończyć ten temat.Nikt przecież nie będzie was zmuszał do zatrzymania pieniędzy których już nie chcecie. Fundusz działa od lat nie potrzebujecie pomocy „z zewnątrz” ani „lokat” -ja to rozumiem i szanuje. Wasz świat wasze kredki. Tylko proszę następnym razem zanim ktokolwiek napisze ze jak nie ma pomysłu na zgromadzone środki to wpłata na fundusz ogarkowa będzie najlepszym rozwiązaniem to „mądrze” to ze sobą skonsultujcie i przemyślcie bo akurat pokazaliście ze była najgorszym.
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: uncja »

hydrourea, ale kim Ty jesteś??? :niewka: wprowadziłaś sporo zamieszania, przeczytaliśmy wiele napisanych przez Ciebie komentarzy, ale nawet się nie przedstawiłaś. Może istnienie na ogarkowie warto zacząć od prostego "Cześć, jestem....." Większość użytkowników ogarkowa stosuje się do tych prostych i uprzejmych zasad. Co do zwrotu pieniążków ze zbiórki na Baka proszę się nie dziwić takiej reakcji "funduszowców", sama rozpoczęłaś ten bałagan na ogarkowie krzycząc na wszystkich (lub kogoś konkretnego, nie wiem), w generalnie nie swojej sprawie. Na pewno chciałaś dobrze, ale w mojej ocenie wyszło niestety pokracznie...
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Nie zauważyłam żebym na ogarkowie gdziekolwiek użyła „!!” Wtedy by była forma krzycząca ale jeśli zostało to odebrane jako krzyk to zapewniam ze nie miałam tego na celu. Jesli ktokolwiek czytał komentarze to zapewne zauważył ze ja jedynie udostępniłam grzecznościowo zbiórke i chyba tam tożsamość jest jawna. A cała lawina sie rozpętała bo ktoś „musi bo sie udusi” w sumie też nie w jego sprawie wyraził własne zdanie i dobrze. Wczoraj napisał do mnie człowiek z fałszyego konta na fb zaczynajac od czesc podaj mi swoj numer konta bo chcemy zwrocic pieniadze ze zbiórki bez napisania kim jest po czym cofajac polowe tego co napisal wykasowal swoje konto. Wiec chyba nie kazdy sie do tych zasad stosuje , ale to nie o to juz chodzi. Pod własnym postem ze zbiórką miałam prawo wyrazić swoje zdanie i każdy miał do tego pełne prawo. A za to ze padly pytania osob postronnych o fundusz i pieniądze z niego ja odpowiadac nie mogę ani tez za to że od glupiego pytanie pojawily sie takie reakcje pewnych osob a nie inne. Napisałam na ogarkowie pod wątkiem funduszu post bo padły słowa „zostawcie pieniądze funduszu w spokoju „ a przeciez nikt ich nie chciał. Cieżko było sie zorientować kto jest tutaj a kto na fb. :niewka: na ogaromaniakach az strach juz dodawac zdjecia bo zawsze znajdzie sie ktos kto zacznie chejtować. Ostatnio byla fala hejtu na zdjecie ubranego ogara z dzieckiem, potem czemu ogar uzytkowy zyje w kojcu a nie na kanapie no i potem padło na post ze zbiórką... :zly3:
Ostatnio zmieniony czwartek 18 lut 2021, 20:23 przez hydrourea, łącznie zmieniany 3 razy.
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Cześć :zgoda: jestem OLA to ja zrobiłam zbiórke na Baka. To ja udostępniłam post ze zbiórka na Ele i to przez moją chęć pomocy zrobił się syf :zly2: A tak poza tym to mam jednego prawie 4 letniego upartego ogara o domowym imieniu Bruno z hodowli Nadbużańskie Granie :psiako:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: aganowaczek »

"Muszę, bo się uduszę" tak zaczęłam komentarz, w którym skrytykowałam podejście i poczucie odpowiedzialności za psa właścicieli. Gdzie tam było o funduszu??? Każdy odpowiedzialny właściciel psa musi się liczyć z jego ewentualnymi chorobami, kosztami leczenia. A jakby ludzie nie zebrali tych, niczym nie udokumentowanych 3 tysięcy na leczenie Eli, to co? I przypominam, że to nie ja napisałam, że "teraz ich nie można odzyskać". Znaczy pieniędzy ze zbiórki na Baka.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

aganowaczek pisze: czwartek 18 lut 2021, 19:59 "Muszę, bo się uduszę" tak zaczęłam komentarz, w którym skrytykowałam podejście i poczucie odpowiedzialności za psa właścicieli. Gdzie tam było o funduszu??? Każdy odpowiedzialny właściciel psa musi się liczyć z jego ewentualnymi chorobami, kosztami leczenia. A jakby ludzie nie zebrali tych, niczym nie udokumentowanych 3 tysięcy na leczenie Eli, to co? I przypominam, że to nie ja napisałam, że "teraz ich nie można odzyskać". Znaczy pieniędzy ze zbiórki na Baka.
Ja tez tego nie napisałam. Dlatego podkreśliłam ze nie moge odpowiadać za to co pisały inne osoby. Zawsze bedzie ktoś kto będzie niezadowolony. Nie wiem co by było gdyby nie zebrali, i to chyba nie o gdybanie chodzi.
Ostatnio zmieniony czwartek 18 lut 2021, 20:21 przez hydrourea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: aganowaczek »

A napisałaś, że
hydrourea pisze: czwartek 18 lut 2021, 19:38 A cała lawina sie rozpętała bo ktoś „musi bo sie udusi” w sumie też nie w jego sprawie wyraził własne zdanie i dobrze.

Mój komentarz nie był hejtem (przez "h" a nie "ch"). I akurat ja nic o funduszu i kasie na Baka nie wspomniałam. Więc dlaczego zostałam "wywołana do odpowiedzi"? Że "lawina" ode mnie się zaczęła???
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

aganowaczek pisze: czwartek 18 lut 2021, 20:17 A napisałaś, że
hydrourea pisze: czwartek 18 lut 2021, 19:38 A cała lawina sie rozpętała bo ktoś „musi bo sie udusi” w sumie też nie w jego sprawie wyraził własne zdanie i dobrze.

Mój komentarz nie był hejtem (przez "h" a nie "ch"). I akurat ja nic o funduszu i kasie na Baka nie wspomniałam. Więc dlaczego zostałam "wywołana do odpowiedzi"? Że "lawina" ode mnie się zaczęła???
Dziekuje za poprawe. Ja nigdzie nie wspomniałam o tym ze napisałaś o funduszu ani o kasie na Baka. Napisałam ze
o fundusz zapytały osoby postronne. Wyraziłaś swoje zdanie i miałaś do tego prawo a na reszte nikt nie miał wpływu.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: kasiawro »

Wpisy nie dotyczące tematu wątku będą kasowe. Tutaj nie będziemy ustalać kto co napisał na FB bo tutaj mamy forum ogarkowo ;).

Ola jak już wiem jak masz na imię - miło mi. Zapraszam do działu jak wyżej napisałam "Przedstaw się " ten wpis przedstawiający nie jest w temacie i zostanie skasowany.
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Dziękuje zaglądne i sie przedstawie. :zgoda: Jesli zdecydujecie zwrocić pieniądze to jeszcze tylko przypomne numer konta bezpośrednio do zrzutki: 27 1750 1312 6883 1994 7993 7612
Jeśli zostaną na koncie funduszu to też prosze o wiadomość. Pozdrawiam :hi_1:
ODPOWIEDZ