Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: BACHMATsforanemroda »

kasiawro pisze: wtorek 04 sty 2022, 22:35
BACHMATsforanemroda pisze: poniedziałek 03 sty 2022, 22:53 Oj tak też uwielbiam te bassety
Jeśli miałabym kiedyś jeszcze psa z gr VI to byłby to zdecydowanie basset artezyjsko-normandzki 😍
Ja liczę, że będzie też ogar u Ciebie ;).
Basseta też życzę :).
Lolisia to raczej mój ostatni ogar ❤️ ale będzie że mną jeszcze bardzo długo!!!!
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Wilga pisze: wtorek 04 sty 2022, 11:49 Bardzo mi się podobają gończe: fiński i serbski, choć wiem, że to cholery narwane bardzo i ta para podenco i pan - w tym samym typie :)
Ja też z tej frakcji ;) I też myślę że fiński nieco spokojniejszy, bo serb - widomo, bałkański temperament.

Alpejczyki to rozumiem fotki z ringu, nie z BISów?

Włoski gończy wygląda na bardzo wysokiego...zwłaszcza, że to suka.

A jakby ktoś chciał podengo miniaturowe, dajcie znać - coś się w fundacji znajdzie podobnego :D
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Ania W pisze: czwartek 06 sty 2022, 12:05 Alpejczyki to rozumiem fotki z ringu, nie z BISów?
Włoski gończy wygląda na bardzo wysokiego...zwłaszcza, że to suka.
Alpejczyki w rękach węgierskich, fotki z ringu. Tym razem na Węgrzech widziałam fajne alpejczyki, nie wiem czy pamiętasz te które wrzucałam jak byłam na konkursie tropowym na Węgrzech i były takie wysokie, nawet bardzo wysokie jak na tą rasę ;).
Włoska gończa faktycznie była dość spora.

Pora aby zacząć pisać nową historię jaka się tworzy na Niemczańskich Wzgórzach :happy3: :happy3: :happy3: .
21 grudnia na świat przyszła nasza wyczekana, wyśniona, wymarzona Jagna :aniol: . Jedynaczka, która daje nam ogrom radości :marzyc: . Fatrze spełnienie macierzyńskie :brawo_1: , Zagajowi bardziej rozrywkę (zamiast polowaczki ;)) niż realizację ojcowskich obowiązków :mrgreen: .
Dziękujemy tym wszystkim, którzy nam pomogli w tym planie, zaciskali kciuki i kibicowali :szacun_1: :szacun_1: .
Mamy nadzieję, że dziewczyna wyrośnie na zdrową :silacz: , piękną :cwaniak: , dzielną ogarkę :happy3: . Będzie asystowała Fatrze w tropieniu, a na Niemczańskich Wzgórzach wciąż będzie słychać ogarze granie. Już nie mogę się doczekać naszych wspólnych wyjść do lasu ;) .
Załączniki
Jagna.jpg
Jagna1.jpg
Jagna2.jpg
Jagna3.jpg
Jagna4.jpg
Jagna5.jpg
Jagna6.jpg
Jagna się nazywam :).
Jagna się nazywam :).
Jagna11.jpg
Manat w ogarzym wydaniu :).
Manat w ogarzym wydaniu :).
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Jeszcze nasza relacja z sylwestrowego odkrywania okolic nam mało znanych oraz nasze codzienne spacerowanie po Niemczańskich Wzgórzach.
Załączniki
Nasz
Nasz
wąwóz
wąwóz
"Forysiaka".
"Forysiaka".
Dzięcioły się naszykowała na bal sylwestrowy ;).
Dzięcioły się naszykowała na bal sylwestrowy ;).
Ostatni zachód słońca w 2021 roku.
Ostatni zachód słońca w 2021 roku.
IMG_3896.JPG (186.93 KiB) Przejrzano 1276 razy
Kąpiel jeszcze w starym roku.
Kąpiel jeszcze w starym roku.
Niby zima.
Niby zima.
Czekają na pozwolenie.
Czekają na pozwolenie.
Wielkie oko Zagaja patrzy.
Wielkie oko Zagaja patrzy.
Młody i starszy ogar na spacerze.
Młody i starszy ogar na spacerze.
psy.jpg (199.14 KiB) Przejrzano 1276 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

I już ostatnie na dzisiaj:
Załączniki
Psy1.jpg
psy3.jpg
Zajo1.jpg
Czas wracać do domu, dziecko płacze ;).
Czas wracać do domu, dziecko płacze ;).
Dwa kochane smutki :).
Dwa kochane smutki :).
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Eni »

kasiawro pisze: piątek 28 sty 2022, 00:29 21 grudnia na świat przyszła nasza wyczekana, wyśniona, wymarzona Jagna :aniol: . Jedynaczka, która daje nam ogrom radości :marzyc: . Fatrze spełnienie macierzyńskie :brawo_1: , Zagajowi bardziej rozrywkę (zamiast polowaczki ;)) niż realizację ojcowskich obowiązków :mrgreen: .
No proszę, jaka niespodzianka.
Gratulacje! :brawo_1:
Fajna kluseczka :marzyc_2: Z fajnymi uszkami i takim poważnym wyrazem pysia
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE :zgoda: Kibicowałam tej ciąży i przyszłej mamusi bardzo :piwko: :piwko: Mała Jagnusia pewnie nie raz da tatusiowi Zagajkowi popalić. Raczej na bardzo surowe wychowanie nie liczę :cwaniak: Malutka momentami cały tatuś. Oby te wielkie uszy jej zostały :mrgreen: Mamusia za to super sylwetka. Nie jedna młoda mama pozazdrościłaby figury :silacz: :silacz: Buziaki dla całej rodzinki i już Psia Cometa jakąś wyprawkę dla rodzyneczki szykuje :mrgreen: :happy3: :hi_1: :happy3: :marzyc:
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Gratulacje
Zagaj ma piękną budowę, piękną żonę i piękną córcie. 👰🏼👶🏻
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gosia_en
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 20:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jankowo Gdańskie

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: gosia_en »

Super wiadomość, śliczna dziewczyna, poproszę o więcej i więcej zdjęć albo i filmik, bo nie mogę się napatrzeć. Niech się zdrowo chowa jedynaczka :*
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ola i Dunaj »

No wreszcie ! ;) Jagna Dyńka podbiła moje serce :marzyc: Dziadek Jaskier z Zagrajboru pozdrawia wnuczkę i córkę :happy3: A Zagajkowi - dużo cierpliwości i wytrwałości dla szalonej córy :lol:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
ODPOWIEDZ