Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

monik

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: monik »

qzia pisze:Czy cos wiecej wiecie na temat tej suczki? Nie ma nigdzie nr telefonu do wlasciciela, albo ja slabo widze. Chetnie bym sie czegos wiecej dowiedziala o niej.
Kasia
Słabo widzisz ;)

W pierwszym poście jest wszystko podane :jezyk:
Awatar użytkownika
AniaRe
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2008, 08:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łubno
Kontakt:

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: AniaRe »

Osa ma obejrzane przez wetarynarza oczy, ma niestety obustronną entropię .
(przy okazji weterynarz wygadywał takie bzdury, że nie do uwierzenia -że szczeniaki sie na entropię szczepi w wieku kilku tygodni) :zly2:

Czekam na odpowiedź opiekunki, czy suczka nadal jest do sprzedania,czy do adopcji.
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: Paula »

A ja czekam na zdjęcia :roll:
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: Ola i Dunaj »

AniaRe pisze: przy okazji weterynarz wygadywał takie bzdury, że nie do uwierzenia -że szczeniaki sie na entropię szczepi w wieku kilku tygodni) :zly2:
Porażka ! :cry:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
monik

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: monik »

AniaRe pisze:Osa ma obejrzane przez wetarynarza oczy, ma niestety obustronną entropię .
(przy okazji weterynarz wygadywał takie bzdury, że nie do uwierzenia -że szczeniaki sie na entropię szczepi w wieku kilku tygodni) :zly2:

Czekam na odpowiedź opiekunki, czy suczka nadal jest do sprzedania,czy do adopcji.
Czy to ten sam lekarz stwierdził entropium, który wygadywał te bzdury? Jeśli tak, to może trzeba iść do innego lekarza, żeby sprawdził powieki?
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: hania »

Ja myślę, że entropię ma. Szczególnie, ze chciał ją operować. Zresztą właścicielka dostała pisemne zaświadczenie.
monik

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: monik »

Wiesz sama Haniu, że nie wszyscy weci sa tacy dobrzy, są weci i weci.. Ja znam taką sytuację, gdzie wet chciał psa operować, już nawet był termin zabiegu wyznaczony, bo wg niego pies miał guzka między łopatkami i trzeba było szybko wyciąć.. Poprosiłam znajomych, żeby z tym troszkę poczekali, tym bardziej, że psa widywałam prawie codziennie i go tarmosiłam i niczego takiego wcześniej nie miał, a to się pojawiło krótko po zaszczepieniu psa w tę okolicę.. Po niecałych dwóch tygodniach zniknęło, prawdopodobnie krwiak lub taka reakcja na szczepienie..
A zaświadczenie mają od dr Garncarza, czy też tego weta? Najlepiej to psa zobaczyć w realu i wtedy stwierdzić czy ma czy nie, no chyba że to zaświadczenie wydał dr Garncarz lub ktoś inny, kto też się zna :)
Awatar użytkownika
AniaRe
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2008, 08:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łubno
Kontakt:

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: AniaRe »

Ja szczerze mówiąc, nie wierzyłabym mu, gdyby entropii nie stwierdził. Ale opiekunka Osy opowiadała, ze suczce łazawią oczy, że jakis lekarz powiedział, że to kanaliki zatkane i zalecił zabieg za 500 zł. i że ciagle przemywali.

a teraz -jak zrozumiałam kolejny lekarz wydał takie zaświadczenie.
monik

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: monik »

AniaRe pisze:Ja szczerze mówiąc, nie wierzyłabym mu, gdyby entropii nie stwierdził. Ale opiekunka Osy opowiadała, ze suczce łazawią oczy, że jakis lekarz powiedział, że to kanaliki zatkane i zalecił zabieg za 500 zł. i że ciagle przemywali.

a teraz -jak zrozumiałam kolejny lekarz wydał takie zaświadczenie.
a może po prostu ma podwójny rząd rzęs i dlatego łzawi?

Musi to zobaczyć jakiś fachowiec, albo niech wyślą do Was wyraźne zdjęcia oczu psiaka :)

Bo tak to można gdybać i gdybać ;]
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Osa, sunia ogara polskiego szuka nowego domu.

Post autor: hania »

Myślę, że na lepszego fachowca nie ma raczej szans.
A tak naprawdę czy rzęsy czy entropia różnica jest niewielka - suka ma oczy do zrobienia zabiegu.
ODPOWIEDZ