WHO IS WHO

Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: WHO IS WHO

Post autor: Paula »

Paula i Świt
Obrazek

Obrazek

Paula, Karol i Świt
Obrazek

Karol może coś jeszcze wrzuci od siebie ;)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WHO IS WHO

Post autor: Danusia »

Ogladam i podziwiam, pieski i ich włascicieli. Niestety jestem niefotogeniczna i nie chcę straszyc, ale zapraszam do prezentacji swoich championów itd. na dziale Nasze Championy. Nie chodzi o przechwalanie się, czy dystansowanie drugich, bo osoby wystawiające dobrze wiedzą, ze zdobyte tytuły, to nie tylko praca wystawcy, ale to takze "przyslowiowy łut szczęscia" i okolicznosci. Znam osoby posiadające piękne ogary, które nigdy nie zostały championami, a były naprawdę piękne, czasami własciciele zrazili się na wystawch, albo nigdy nie chcieli ich wystawiac. Na jednej z pierwszych wystaw, kiedy wystawiałam Sonatkę, pochodzi do nas na ringu "sędzia" i palcem wskazującym na mnie i Sonatkę, mówi "Co to jest.... jakie to straszne....ona jest tak brzydka, zeby Pani nigdy jej nie wystawiała" Dzisiaj zapraszam do działu Championów, zeby zobaczyc Ch. Sonatkę.
bea100

Re: WHO IS WHO

Post autor: bea100 »

Danusia pisze:Ogladam i podziwiam, pieski i ich włascicieli. Niestety jestem niefotogeniczna i nie chcę straszyc...
No wiesz co? :shock: Właśnie dlatego, by nikt tu tak nie napisał jak Ty Danusiu- rozpoczęłam ten temat od zdjęć autentycznej babci (czyli- swoich ;) ). Jak ja mogę straszyć- to Ty tym bardziej ;)
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: WHO IS WHO

Post autor: carmen »

w listopadzie jest Hallowen - każdy może straszyc więc prosimy o zdjęcia :mrgreen:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WHO IS WHO

Post autor: Danusia »

Tak na powaznie muszę się zmobolizowac i zrobic z Malus zdjęcie. Obiecuję ze wkleję.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WHO IS WHO

Post autor: Ania W »

Ja i Bard. Bardzik czuł się świetnie, ja go tylko drapałam po klacie ;)
Obrazek

A to jeszcze dołączył Świtun :)
Obrazek


Przepraszam, ale musiałam wykorzystać zdjęcia dobrych ludzi, którzy zahaczyli o mnie obiektywem.
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WHO IS WHO

Post autor: Iza i Sławek »

carmen pisze:w listopadzie jest Hallowen - każdy może straszyc więc prosimy o zdjęcia :mrgreen:
W PAŹDZIERNIKU !!! 31-ego :nunu:
nie znasz nowych świeckich tradycji ?
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: WHO IS WHO

Post autor: carmen »

heh i tu mnie masz... pod tym względem jestem jak facet... nigdy nie pamiętam kto ma kiedy Urocznicę ;) nawet Hallowen pomyliłam hah :lol:
i dlatego od paru lat prowadzę wszelkie zapiski co się komu należy w książkowym kalendarzu :cwaniak:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: WHO IS WHO

Post autor: Agata »

carmen pisze:dlatego od paru lat prowadzę wszelkie zapiski co się komu należy w książkowym kalendarzu
Taaa, ja też tak mam tylko jeszcze oprócz tego zapodziewam kalendarz... :placzek:
Ilez to już razy zapomniałam zabrać listę zakupów z domu zrobioną po to, żeby niczego nie zapomnieć kupić... :wstydek:
Awatar użytkownika
Zahar
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 22:28
Gadu-Gadu: 3783165
Lokalizacja: Warszawa

Re: WHO IS WHO

Post autor: Zahar »

Karol i Świt
Obrazek

Świt i Karol
Obrazek
ODPOWIEDZ