kupię ogara - wiosna 2010

nowmac
Posty: 66
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 10:44

kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: nowmac »

Witam wszystkich serdecznie!
szukam hodowli, która właśnie planuje krycie lub też szczęśliwie ma sukę w stanie błogosławionym. Chciałbym, by w moim domu ogar, a najlepiej ogarzyca zawitała wiosną 2010.

Przeglądałem zapowiedzi miotów, ale jeszcze żaden nie wybiega tak w przyszłość.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Witamy!
Z pewnością znajdzie się mała ogarzyca ;) Tak to jest z tymi miotami, niby nic się nie szykuje a tu znienacka sypia się małe ogórki ;) :D Trzeba czekać cierpliwie, a czekanie na prawdę potem procentuje. Jest czas na przestudiowanie wielu ciekawych i potrzebnych później tematów. Życzymy wraz z nasza Nutką oby wymarzony ogarek zawitał w Twoim domku, i żebyście dogadywali się jak najlepiej a także pokochali z wzajemnością tak jak my z Nucią :D :psiako: :happy3:
Póki co zadawaj pytania i studiuj "wychowanie" szczeniaczka. Potem się przyda! :D :gleba:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
nowmac
Posty: 66
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 10:44

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: nowmac »

Dziękuję za miłe słowa.

Z cierpliwością u mnie bywa różnie :) Ale faktycznie, do wiosny czas można produktywnie wykorzystać, by się lepiej przygotować na przybycie szczeniaka.

W ogarowym klimacie jestem dopiero od 3 tygodni, ale już nie wyobrażam sobie wyboru innej rasy, choć zawsze dookoła mnie raczej były owczarki niemieckie.
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: irie »

Owczarki fajne psy, pewnie. Ale ogary... :marzyc_2:
Ja tam nic nie wiem, ale stawiam, ze do wiosny sie cos w temacie urodzi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: ania N »

Witamy, witamy. Gwarantujemy że od wiosny nie będziesz się nudzić. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: Malgosiaczek_27 »

nowmac pisze:Z cierpliwością u mnie bywa różnie :) Ale faktycznie, do wiosny czas można produktywnie wykorzystać, by się lepiej przygotować na przybycie szczeniaka.
hehehe... oj przy małym ogarku cierpliwość i konsekwencja to podstawowe cechy, dzieki którym człowiek nie zwariuje ;) :D Maluchy są ukochane, ale podstępne z nich bestie ;) Potrafią tak zmanipulować swoje pańciostwo że... ani się obejrzysz a mały ogr będzie siedział ci "na głowie" :D :gleba:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: hania »

Trudno jest pisać o oczekiwanych miotach jak jeszcze nic nie wiadomo :).
Ja np chciałabym pokryć Tropke ale kto wie kiedy będzie miała cieczkę i czy to będzie miot wiosenny, czy letni i czy coś z tego wyjdzie...
nowmac
Posty: 66
Rejestracja: sobota 19 gru 2009, 10:44

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: nowmac »

Wiadomo, z naturą różnie bywa...

Pomyślałem, że na spokojnie już można zacząć szukać. Czasami, jak się miot rodzi, to już wszystkie szczeniaki są zarezerwowane... :(

W sumie po laicku licząc, dwa miesiące ciąży, dwa na odchowanie, to w sumie już 4 więc początek wiosny...choć to nie musi być już na samej jej początku :)

Myślałem, żeby skontaktować się z reproduktorami...

Widziałem też, jakąś zapowiedź:
http://www.ogarpolski.eu/potomstwo-plany.php" onclick="window.open(this.href);return false;
muszę napisać i zapytać.

Trochę daleko, gdyż mieszkam pod Toruniem, ale czego się nie robi...:)
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: wszoleczek »

Nigdy się nie planuje tak do przodu :jezyk_3: . Zapowiedzi miotów zapowiedziami, a nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie.
Ja chciałam mieć szczeniaczka na wiosnę 2010 a tymczasem mam 21-mięsiecznego ogórka (swoją drogą zapraszam viewtopic.php?f=5&t=659&st=0&sk=t&sd=a&start=190" onclick="window.open(this.href);return false; ).

Może przemyśl adopcje :mysl_1:
viewtopic.php?f=26&t=647&st=0&sk=t&sd=a&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;

Nigdy nie wiadomo co jest komu przeznaczone :fiufiu:
Nie żebym namawiała...... :tia:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: kupię ogara - wiosna 2010

Post autor: Rudolf »

nowmac pisze: Myślałem, żeby skontaktować się z reproduktorami...

Widziałem też, jakąś zapowiedź:
http://www.ogarpolski.eu/potomstwo-plany.php" onclick="window.open(this.href);return false;
muszę napisać i zapytać.
Jota to siostra mojego Rudolfa (Jabola) :D ogary są przecudne - na pewno nie będziesz żałować wyboru :) Na pewno warto czekać. Choć ja mam inne doświadczenia :D np. na Rudolfa zdecydowałam się w zasadzie z dnia na dzień - przy czym całą noc studiowałam w necie wszystkie ogarowe strony (które udało mi się znaleźć) :)

pozdrawiam :)

PS: adopcję, o której pisze wszoleczek też warto rozważyć...
Marta & Rudolf

Obrazek
ODPOWIEDZ