Etna Olfactus poszukuje domu

Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: EiMI »

Rozmawiałam z aktualnym właścicielem Etny... Zdecydowani jesteśmy ją wziąć, ale nie mamy w tej chwili możliwości, żeby pojechać po nią aż do Tczewa.
Być może 1 kwietnia znajomi z Gdańska będą ją mogli zabrać, ale jeszcze nie wiemy w ile osób i jakim samochodem będą jechali (czyli czy zmieści się jeszcze spory piesek :zdziw_4:)
Może ktoś z okolic Gdańska wybiera się np. na wystawę do Zabrza??? W stronę Poznania lub Wrocławia, Zielonej Góry...???

Niby suni nie dzieje się krzywda i właściciel może poczekać i pół roku aż pojawią się sprzyjające okoliczności, ale.... wiecie jak jest...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: kwadra »

kurcze ciezka sprawa, moge zapytac w oddziale zabrzanskim czy moga spradzic czy ktos z okolic przybedzie na wystawe
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: EiMI »

W poniedziałek jedziemy po Etnę :happy3:
Co prawda właściciel przyznał się dziś, że zebrał burę od rodziny i gdybyśmy się wcześniej nie umówili, to już by jej nie oddał... i teraz nie wiem...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: BasiaM »

EiMI pisze:W poniedziałek jedziemy po Etnę :happy3:
Co prawda właściciel przyznał się dziś, że zebrał burę od rodziny i gdybyśmy się wcześniej nie umówili, to już by jej nie oddał... i teraz nie wiem...
:mysl_1: ciekawe ... ja jakoś nie mam zaufania do ludzi, którzy decydują się oddać psa bo "coś tam" a potem stwierdzają, że "może jednak nie" a potem i tak oddają :placzek: :niewka:

A co do Calvadosa :twisted: to się chłopak ucieszy :happy3:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: aganowaczek »

EiMI pisze:W poniedziałek jedziemy po Etnę
Co prawda właściciel przyznał się dziś, że zebrał burę od rodziny i gdybyśmy się wcześniej nie umówili, to już by jej nie oddał... i teraz nie wiem...
Jechać, jechać
Podpisuję się pod zdaniem Basi - teraz właściciel się rozmyśli, a za jakiś czas znów pies mu się "znudzi" i będzie akcja - oddam psa.
A Wy stworzycie jej nowy dom "od zaraz" :zgoda:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: EiMI »

Bez względu na wszystko, co do tej pory w tej lub podobnych sprawach się działo, mówiło, pisało... ja bym nikogo nie chciała oceniać...
Nie wyobrażam sobie ot tak po prostu oddać swojego psa, ale nie wyobrażam też sobie, że ktoś robi to bez cienia żalu i poczucia straty.
Mogę też chyba zrozumieć, że dopóki decyzja nie stanie się faktem (którego będzie się żałowało bądź nie), dopóty człowiekiem targają wątpliwości... A kto wie, może dużo dłużej...

A co do Calvadosa Basiu, to nie ma się co cieszyć, bo to tak coś jakby siostra przyrodnia (Uchatka też :jezyk: ) :jezyk_3:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: BasiaM »

EiMI pisze:A co do Calvadosa Basiu, to nie ma się co cieszyć, bo to tak coś jakby siostra przyrodnia (Uchatka też :jezyk: ) :jezyk_3:
Siostra nie siostra .... miałam na myśli, że Calvados będzie mieć towarzystwo ogarzej damy a nie żonę :obraza_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: EiMI »

:gleba: :gleba: :gleba: :gleba: :gleba: Po rozmowie z właścicielem tej damy to nie jestem do końca pewna :gleba: :gleba: :gleba: Pożyjemy - zobaczymy. Módlcie się za nas :gleba: :gleba: :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: aganowaczek »

Wspieramy Was :gleba: :gleba: :gleba:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Etna Olfactus poszukuje domu

Post autor: weszynoska »

EiMI
zupełnie niedawno przerabiałam przypadek wahającego się właściciela..oddać nie oddać :zly2:

pies wrócił do domu rodzinnego i łza mu nie spłynęła :silacz: jest mu dobrze i widac to po jego szczęśliwej minie i wielkim sercu do nas

Jeśli komuś z jakichkolwiek przyczyn błysnęła myśl o oddaniu psa bo coś tam...to ta myśl prędzej czy później się zrealizuje
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ