propozycja nowego topicu

Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

propozycja nowego topicu

Post autor: carmen »

fajnie by było dołożyc dział użytkowości i sportów z ogarem. Jest to dośc specyficzny pies ze względu na gabaryty i charakter ale można wykorzystac inne jego zalety - wytrwałosc, łagodnosc, niezły węch.

Co mam konkretnie na myśli - poruszany już temat tropienia, szkolenia do dogoterapii etc.
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: rafkow »

Już można w nim pisać ;)
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
bea100

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: bea100 »

Prośba ode mnie i Danusi Z Piastowskich Borów- poprosimy o topic "spodziewane mioty"- z góry dziękujemy :)
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: carmen »

ja mam podobną propozycję - co na to powiesz Bea?

Dział na forum galeria (nie jakaś osobna ikonka i album) poprostu dział
w dziale galerie prywatne np dla reproduktorów jak ktoś bedzie chciał to wklei i dział hodowle. A tam mioty - mogą się zaczynac od spodziewane mioty ;) i każda hodowla mogłaby miec tam swój topic jak się spodziewa miotu, jak juz maluszki rosną itp, zdjęcia byłyby ze soba zawsze razem i patrząc na pierwszy post i ostatni ciągle mamy pewnosc że patrzymy na te same psiaki i można porównac jak urosły itp ;)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: bea100 »

Mnie się ten pomysł podoba- jednak Admin już nam założył "spodziewane mioty" w ogłoszeniach...hmm
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: dorob62 »

można poprosić również o stworzenie działu HODOWLE i tam każdy hodowca miałby swoje miejsce .
A "spodziewane mioty" mogły by być w ogłoszeniach... taki aktualny topic...AKTUALNOŚCI .przecież w hodowlach nie zawsze są spodziewane mioty:)A można przecież pisać w aktualnościach że dnia tego i tego będzie miot i.. zapraszać do dział HODOWLE.. i tam już pisać więcej i szczegółowo????
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
bea100

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: bea100 »

Masz rację Dorob, spodziewane mioty niech zostaną w ogłoszeniach.
A może pod BLOGI zrobić po prostu zakładkę BLOGI HODOWLI i już? Zaintersowany tam sobie zajrzy jak będzie miał ochotę- i byłoby to czytelne bo od razu wiadomo o co chodzi i gdzie szukać.
Od razu można byłoby tam przenieść z ogólnego blogu już istniejący tam temat: Z Zagrajboru :D
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: rafkow »

bea100 pisze:A może pod BLOGI zrobić po prostu zakładkę BLOGI HODOWLI i już? Zaintersowany tam sobie zajrzy jak będzie miał ochotę- i byłoby to czytelne bo od razu wiadomo o co chodzi i gdzie szukać.
Ja bym się skłaniał ku opcji założenie poddziału 'Hodowlane mioty' w dziale 'Hodowle'
W tym temacie można by zakładać wątki typu 'Nazwa Hodowli, Data przyjścia szczeniaczków na świat, Miot na literkę 'x'' I w pierwszym poście krótka historia powstania miotu. Ojciec, Matka, Babcia, Dziadek, Babcia oraz wykaz szczeniaków z miotu.
W ten sposób mielibyśmy porządek i łatwo by było odnaleźć konkretny miot.
Czekam jeszcze na Wasze inne propozycje w tym temacie.
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Danusia
Posty: 590
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 16:06
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: Danusia »

:mysl_1:
Ostatnio zmieniony piątek 24 lut 2012, 22:36 przez Danusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: propozycja nowego topicu

Post autor: Administrator »

Jestem ciekaw Waszych opinii, w temacie zaproponowanym przez Danusię oraz dotyczącym wątku z miotami.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
ODPOWIEDZ