XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Archiwum - Wystawy w 2011 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

ludwik

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: ludwik »

Dzięki Zbyszku za to że wyjaśniłeś za mnie :D no kasę na turniej pomimo nieobecności na miejscu udało mi się zebrać, gdyż obrotny jestem nie słychanie i wdzięk osobisty mam :jezyk: jednakowoż wobec siedzenia na obozie, a w zasadzie obozach z mała przerwą od 22 sierpnia do 10 września sprawia że moja małżonka ma (słusznie ) ograniczoną tolerancję na moje pomysły, a wobec faktu że weekend 16-18 muszę spędzić na konferencji licencyjnej moje pole manewru praktycznie nie istnieje, wobec czego muszę poszukać turnieju w innym terminie późniejszym najlepiej świątecznym, także myślę że odwiedzę Wrocław w celach wystawowych
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: irie »

bardzo malo skladnie napisane i bardzo pozytywne wiadomosci :jezyk:

przypomina mi sie Ludwik swego czasu wkrecony ostro w psy tak jak w tej chwili w koszykowke (ta zaburzona percepcja;) co najpierw Dusie zakupil znienacka a potem jeszcze do charta sie przymierzal :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: kasiawro »

Ja o charcie cos nie pamieta checi zakupu....
ludwik

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: ludwik »

irie pisze:bardzo malo skladnie napisane i bardzo pozytywne wiadomosci :jezyk:

przypomina mi sie Ludwik swego czasu wkrecony ostro w psy tak jak w tej chwili w koszykowke (ta zaburzona percepcja;) co najpierw Dusie zakupil znienacka a potem jeszcze do charta sie przymierzal :D

oj tam nie znienacka tylko Z Beskidzkich Wysp :jezyk:
Ostatnio zmieniony środa 07 wrz 2011, 06:40 przez ludwik, łącznie zmieniany 1 raz.
ludwik

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: ludwik »

irie pisze:bardzo malo skladnie napisane i bardzo pozytywne wiadomosci :jezyk:

przypomina mi sie Ludwik swego czasu wkrecony ostro w psy tak jak w tej chwili w koszykowke (ta zaburzona percepcja;) co najpierw Dusie zakupil znienacka a potem jeszcze do charta sie przymierzal :D

oj to nie tak jak pisze Irie w koszykówkę jestem wkręcony od 86 roku kiedy to trafiłem pierwszy raz do sekcji i działam w niej bez przerwy kolejno jako zawodnik, trener, działacz :D koszykówka była jest i będzie jedną z moich największych miłości :jezyk: a psy to jakby inna kategoria raczej :jezyk: zawsze miałem psa tylko nie zawsze na wystawy jeździłem :D a że czasem się tak składa że wystawa się nakłada z pracą moją jako szkoleniowca to wybieram pracę, no ale że sezon zaczyna się zazwyczaj w połowie października a kończy końcem kwietnia to można to połączyć :D

PS. a o charcie dalej marzę tylko muszę nieco zmienić warunki lokalowe, co w chwili obecnej odłożyłem na później ze względu na wiek dzieci swych i niewielkie odległości do szkoły przedszkola i pracy swej po prostu wygodniej mi :D

Także reasumując jeżeli mnie szlag nie trafi tudzież jakaś inna przeciwność losu, będziemy we Wrocławiu w komplecie :jezyk:
ludwik

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: ludwik »

a tak na marginesie to Wrocław to stolica polskiej koszykówki :D
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: kasiawro »

a tak na marginesie to ja wiem ;) kiedyś nawet na kosza chodziłam przez cały senon na hale ludową, ale wtedy to człowiek miał duuużo wolnego czasu jak była szkoła ;)
Cieszę się, że będziecie!!!
ludwik

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: ludwik »

no kto miał wolny czas to miał :D ale fakt faktem wtedy ; Cała Polska w cieniu Śląska :D no a w tym roku wielki Śląsk do Żor przyjedzie grać :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13066
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: kasiawro »

Chciałam sprostować:
miałam więcej wolnego czasu niż teraz, nie wiem może to przez Tomka lub psy brakuje mi czasu ;)
Wtedy to były mecze... :marzyc_2: teraz to przeniosłam się z kibicowaniem na tych od ręcznej jacyś bardziej walecznie podchodzą do tematu ;)
Wracając do wątku wystawowego , chcę zapytać a jednocześnie zaprosić na integracyjne spotkanie piknikowo-grillowe nad Odrą - kto jest chętny abym wiedziała jak temat ogarnąć ;)
Wpisuję już z biegu:
Kasia i Tomek (2)
Jagoda z Czatą, (1)
Ruczaj z rodzinką myślę, że nie odmówią ;) (4)
zapowiedziała się Magda od Kwadry i Gapy (2)
Bursztyny (4)
Irie (3)
Runo (3)
czekam na resztę chętnych....
Ostatnio zmieniony niedziela 11 wrz 2011, 19:45 przez kasiawro, łącznie zmieniany 2 razy.
ludwik

Re: XIX MWPR Wrocław, 24-25.09.2011 r. (CACIB)

Post autor: ludwik »

pewnie my w jakim zestawie to zależy od pogody :hi_1:
ODPOWIEDZ