Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Aszemi »

Ania W pisze:A tam zaraz wielka..no mała nie jestem ale mieszczę się chyba w średniej krajowej ;)
Pod tym względem to z pewnością jestem od Ciebie ze 3razy większa :D

Piękne foteczki a szczególnie te z zabaw z Bolkiem chciałabym zobaczyć coś takiego na żywo ;)

A Monia może ma coś z Rodezjana :jezyk:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 940
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:54
Gadu-Gadu: 2833926
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Paulina »

No wreszcie wiem jak wygląda ta sunia co nie chciała wstawać z łózka :) Do tej pory znałam ja tylko z opowieści. Rzeczywiście śliczna. Prosimy o dalsze odcinki.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

ODCINEK 3
Parchatki, ze schorniska w Ciechanowie , z czwórki przeżyła 2. Pod opiekę Emira trafiły z zaawansowaną nużycą (łysolki, stąd parchatki) i lamblią, i pojechały do kliniki SGGW. Spędziły tam prawie trzy tygodnie. nie bardzo było gdzie je umieścić w schronisku i ...trafiły do mnie.
Ponieważ miały ponad 3 miesiące, nieźle dały mi popalić. Zabawa o 3 w nocy, pobudka o 4.30. , wszędzie było ich pełno! Ale w sumie nie narobiły dużych szkód...największe wrażenie na mnie zrobiło przytaszczenie z balkonu kwiatka w doniczce i rozpracowanie go na...łóżku :/
Pepsi
Obrazek

Fanta
Obrazek

Fanta i Pepsi (dodam, że patrzyły tak na samolot)
Obrazek

proszę jaka postawa wystawowa :) jakie kątowanie!
Obrazek

małe wariatki :)
Obrazek

Obrazek

Siad bynajmniej nie płaski ;)
Obrazek

Mały pies też potrafi ;)
Obrazek

takie to harpie były i tak się kotłowały po nocach ...
Obrazek

Obrazek

zabawa przerywana chwilami odpoczynku ;) Kurczaki dwa
Obrazek

Mądrala Fanta, cwaniara ;)
Obrazek

Obrazek

i Pepsi, taka po prostu do kochania
Obrazek

Niestety przez cały czas ich pobytu u mnie walczyliśmy z lamblią - oj niełatwo było, dużo mnie to zdrowia kosztowało bo ja trochę obrzydliwa jestem :zly1: ale się udało, przynajmniej ostatnie badania u mnie były optymistyczne :)
No i co przykre musiałam je odwieźć do fundajcji - trafiły mi się przed wakacjami (a ja miałam zaplanowany i opłacony wyjazd), przez trzy tygodnie nie znalazł się nikt odpowiedni ( w ogóle małe zainteresowanie było). Odchorowałam to mimo , że widziałam że krzywda im się nie stanie. Trafił do innych szczeniaków i w sumie trochę się życia pouczyły ;)
Chyba w ciągu kolejnych 3 tygodni pojechały do domów - obydwie w W-wie.

Dorosła Pepsi - Fela
Obrazek

To był ten przykład, że w tego typu "działalności" warto mieć zaplecze
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Aszemi »

Ania W pisze:największe wrażenie na mnie zrobiło przytaszczenie z balkonu kwiatka w doniczce i rozpracowanie go na...łóżku :/
To musiało być słodkie :jezyk:
A tak w ogóle to we dwójkę raźniej jest kompan do zabaw i do nocnych zabaw i do zabaw inaczej ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

No dały popalić...
W między czasie miłym urozmaiceniem była Fraszka - 4,5 kg psa...a właściwie suki ;)
Przybłąkała się pod blok moich rodziców w przed Wielkanocą . Właściwie to ona chyba została porzucona bo koczowała w tym miejscu przez trzy dni...a ciepło nie było. Moja mama zadzwoniła do mnie, że jest taka malutka sunie i że strasznie płacze i co ona ma robić? Brać? No brać :cwaniak: . Miała jechać do Emira, ale najpierw pojechała na SGGW na badania i okazało się, że zdrowa, wszystko ok. Miała w klinice zostać do "po świetach" no, ale mi się jej żal zrobiło. Okazało się, że kot jest jej kompletnie obojętny, pięknie zostaje w domu i...śpi w łóżku. Wlazła w nocy, a ja poczułam, że coś nie tak bo co nogi przesunęłam to to "coś" się do nóg przytulało...znaczy się nie był to kot ;)
Fraszka była też nazywana "surikatką" :)
Podobna?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po kąpieli ;)
Obrazek

Fraszka zamieszkała ze starszą panią. Miałam pewne obawy, bo ona miała około 1-2 lat ale ponieważ cala rodzina zadeklarowała że suka będzie miała zawsze dobrą opiekę i wszyscy się w nią zaangażują zdecydowałam się. Fraszka miała bardzo dobrze a wieści z nowego domu i zdjęcia zawsze sprawiały mi ogromna radość. Niestety wpadła pod samochód...Szok dla rodziny był ogromny a zwłaszcza dla starszej pani, z którą mieszkała. Na szczęście zgodnie z moją sugestią w domu pojawił się wkrótce nowy domownik i swoją szansę na fajny dom dostałą mała Miłka z Emira.
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Rany jakie cudne psiaczki, same słodziaki. Jak patrze na takie zdjęcia maluszków, to aż się łezka w oku kreci, że muszą się tyle czasem nacierpieć. :placzek: :niewka: Ale dzięki fundacjom i pewnym dobrym ludkom to się zmienia :uff: :) :happy3:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

Słodziaki to dopiero będą ;)
A ich sytuacja zmienia się przede wszystkim dzięki osobom, które chcą je przygarnąć i dać prawdziwy dom. No i dzięki tym, którzy zrozumieli że nie trzeba psów rozmnażać "dla zdrowotności" (krew mnie zalewa jak to słyszę :zly1: )
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

PRZERYWAMY NA CHWILĘ NADAWANIE SERIALU O BOORKACH ;)


Uprzejmie informuję, że BARD z Kiciborza obchodzi dzisiaj swoje 11 urodziny :happy3:
Obrazek

Obrazek

Ze zdrowiem bywa już różnie ale radość życia pozostaje bez zmian od początku :)
I oby gorzej nie było ;)
bea100

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: bea100 »

Samych pięknych dni (i w zdrowiu) życzy wierna żona (oraz jej pani)
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: dorob62 »

Zdrowia. radości z miziania i spacerowania:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
ODPOWIEDZ