SUCZKA OGARKA ze schroniska w nowym domu.

Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: iwonawas »

witamy po pierwszej nocy :) Misza (bo tak bedziemy na nia wolac) spała w kojcu... sama nas ciagnela zeby ja wziac na zewnatrz... wiec dalismy ja do kojca i tylko nadsluchiwalismy czy nie piszczy lub szczeka... ale widocznie nowa willa jej sie spodobala... a pewnie predzej te smakolyki ktore Marcin wrzucil do budy :) rano juz przyszedl Gutek (jamnikopies sasiadow)... zadowolona merdala ogonem na nowego kumpla... po sniadaniu z Jasiem poszlismy sunie wziac z kojca... chyba nauczona jest czystosci w kojcu bo jak tylko ja wzielam na smycz to pierwszą rzeczą, którą zrobiła było wysikanie się...
pospacerowalismy po dzialce... dala sie bez problemu wyszczotkowac... nawet Saba nie byla taka grzeczna... ta wrecz sie nastawiala z tyleczkiem :)
teraz siedzi z nami w domu... juz z dywanem sie zaprzyjaznila - wyjezdzila sie na grzbiecie... widac ze nie jest przyzwyczajona do siedzenia w domu bo - dopoki nie dostala kosci - ciagle chodzila i prowadzila do drzwi wyjsciowych... a nie chcemy zeby caly czas siedziala sama w kojcu...
po dzialce pozwolimy jej biegac jak bedzie skonczone ogrodzenie (termin zalezy od tescia :piwko: )...
widac ze nigdy chyba nie dostala wspanialej, wedzonej kosci wolowej bo wcina ja juz od pol godziny z ogromnym zapalem...
z naszych obserwacji jest to pies duzo bardziej dynamiczny od Saby, chce sie bawic i tarmosic, psoty jej w glowie... ktos chyba ja za bardzo rozpieszczal ;) bo chodzi i zebrze o przysmaki i juz zrobila pierwsze wejscie na kanape :fiufiu:
ponizej pare fotek ktore dzisiaj udalo sie zrobic...
Załączniki
IMGP1384.JPG
IMGP1384.JPG (42.53 KiB) Przejrzano 1371 razy
IMGP1386.JPG
IMGP1386.JPG (43 KiB) Przejrzano 1381 razy
IMGP1387.JPG
IMGP1387.JPG (43.73 KiB) Przejrzano 1368 razy
IMGP1391.JPG
IMGP1391.JPG (46.82 KiB) Przejrzano 1372 razy
IMGP1392.JPG
IMGP1392.JPG (44.59 KiB) Przejrzano 1367 razy
IMGP1394.JPG
IMGP1394.JPG (49.66 KiB) Przejrzano 1362 razy
IMGP1395.JPG
IMGP1395.JPG (187.58 KiB) Przejrzano 1372 razy
IMGP1396.JPG
IMGP1396.JPG (164.3 KiB) Przejrzano 1364 razy
IMGP1398.JPG
IMGP1398.JPG (207.46 KiB) Przejrzano 1363 razy
IMGP1399.JPG
IMGP1399.JPG (182.48 KiB) Przejrzano 1379 razy
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8083
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: BasiaM »

ale czad :happy3: :happy3: :happy3:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: Hekate »

Misza pasuje do niej dużo bardziej. Fajnie ją zobaczyć w domu. :happy3:
Co do rozpieszczania - no cóż, była chyba ulubienicą opiekunki ze schroniska. Przy rozstaniu poleciało dużo łez.
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: 1e2w3a »

Miszka już chyba wychodzi na prostą. :happy3:
Na pewno dobrze trafiła. :psiako:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: Ania W »

Fajnie, że tak szybko się zaaklimatyzowała i odnalazła w nowych warunkach :happy3:
Wpasowała się idealnie :)
Psy mają ogromne zdolności adaptacyjne i ja zawsze ogromnie wierzę w powodzenie różnych adopcji, chociaż i tak trzeba jej jeszcze trochę czasu dać "na rozkręcenie" ;)
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: nulka »

Kość większa od niej! :D :D
Już z pierwszych fotek widać ,ze sunia bardzo przyjazna i....szczęśliwa! :silacz:
Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: iwonawas »

Misza byla dzisiaj na 2h spacerze w lesie... niestety ale musialam zaczac szkolenie chodzenia przy nodze bo chciala mi urwac reke... mysle ze dogadamy sie w tej sprawie... ale ma wech bo jak tylko wyczula sarne to chciala poleciec w dluga... ale pracowala niesamowicie nosem... pod koniec spaceru to byla taka grzeczna przy nodze - zmeczyla sie tym wachaniem...
mam pytanie do osob ktore adoptowaly psa - kiedy wiadomo ze mozna juz puscic? 2 tyg - 1 mies??
spryciula umie otwierac klamke :strach_2: bylam dzisiaj u tesciow z Misza... zostawilam ja na podworku z Tara... nagle slysze ze szczeka w ganku... przeciez byly zamkniete drzwi... no to ja ja na zewnatrz - nie wyszlam z ganku a ona w ganku :strach_2: musielismy zamknac na zamek zeby nie otwierala... to zaczela szczekac na Tare ze ona lezy w swoim legowisku a ona nie ma gdzie sie polozyc...
strasznie mnie pilnuje... jak wyszlam z samochodu do sklepu to tesc mowil ze chciala wyleciec przez okno za mna... a do samochodu tescia nie chciala wejsc, ale jak wsiadalismy do swojego to juz wskoczyla bez problemu....
jak wrocilismy do domu to zaprowadzilam ja do kojca - zaczela piszczec - nie chce zostawac sama... ale musi sie przyzwyczaic ze nie zawsze bedzie ze mna...
teraz chodzi po salonie i nie wie co ze soba zrobic ...
bardzo dynamiczny pies - totalne przeciwienstwo do Saby ....
po calym dniu spedzonym razem - ciesze sie ze jest z nami :happy3:
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
śmiga
Posty: 614
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 10:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: śmiga »

Udało sie :happy3:
Szczescie spotkało wkoncu Misze :psiako:
Piekna psina :)
Śmiga(Okowita z Olfactus)
Awatar użytkownika
śmiga
Posty: 614
Rejestracja: piątek 23 mar 2012, 10:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: śmiga »

Super sie czyta takie wieści. Masz ogromne serce Iwona :piwko:
Śmiga(Okowita z Olfactus)
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: SUCZKA OGARKA W SCHRONISKU W JĘDRZEJEWIE / DOBIEGNIEW

Post autor: Hekate »

Nie ma reguły w stosunku do adoptowanych psów. Niektóre akceptują nowe zasady niemal od razu, inne potrzebują na to lat (Kajtek ok. dwóch). Wszystko zależy od temperamentu psa, przebytych doświadczeń i sama nie wiem czego jeszcze. Dogadacie się i na pewno zauważysz kiedy staniesz się najważniejszą istotą na ziemi. Misza jest bardzo otwarta i spragniona kontaktu. Sama widzisz, że już świata poza Tobą nie widzi. Pójdzie sprawnie. To cudowny pies.
A jak się rozmyślisz, to ja ją chętnie wezmę. :jezyk_3:
ODPOWIEDZ