samochód dla Ogara

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: samochód dla Ogara

Post autor: weszynoska »

BasiaM pamiętaj , psy weszynoski się nie ślinią :silacz:

wsadzaj małą często do auta...nie bedzie ton śliny na ręcznikach a zobaczysz, że i Uchatek się w końcu przekona

jechalismy teraz do Krakowa z Czardaszem...kilka minut stresu...a potem drzemka, zabawa oglądanie otoczenia...żadne tam ręczniki i glutki :happy3:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: samochód dla Ogara

Post autor: Danuta »

Oj, Węszynoska!!! Nagrabiłaś sobie :jezyk_3: . Teraz będę szczególną uwagę zwracać na wszystkie Herbu Węszynos i będę tworzyć akta dowodzące, że się mylisz :fiufiu: ! Każdego ogara można przyłapać na glutkach - nie ma wyjątków :mrgreen: !
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: samochód dla Ogara

Post autor: wszoleczek »

Jakie cudo znalazłam na allegro, ale niestety cena mi nie odpowiada :tia:

http://allegro.pl/transporter-dla-psa-s ... 18030.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: samochód dla Ogara

Post autor: miszakai »

Polecam Ferplast holiday - trochę nagiąć można i dopasować np. do torby podróżnej w przeciwieństwie do lotniczego sztywnego transportera, jest przewiewny...My mamy chyba 6 lub 8 a Cenar jeździ 10 i aż za duża nawet dla niego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: samochód dla Ogara

Post autor: Leszek »

Czy ktoś jeżdzi Dacią Duster ? :psiako:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: samochód dla Ogara

Post autor: Iza i Sławek »

Leszku, fajny samochód, jeździłem jego starszą wersją, czyli Nissanem X-trailem
Pytanie do czego go potrzebujesz. Bez 4X4 to tylko zwykły kompakt - Logan kombi ma za niższą cenę takie same właściwości jezdne (jest na tyle wysoko zawieszony, ze leśne dukty mu nie straszne. Loganem można naprawdę daleko się zalesić ;) )
Duster z 4X4 to już jest fajne autko, ale raczej na śniegi błotko, a nie teren. I niestety, ma sporo mniejszy, płytszy bagażnik. Co do awaryjności, to jest to renault -nissan, czyli przyzwoicie ale bez rewelacji.
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: samochód dla Ogara

Post autor: Leszek »

Dzięki za uwagi.Generalnie masz rację :zgoda: , chodzi mi też o to, że wyżej się siedzi i jest przez to wygodniej. Przeważnie jeżdzę sam lub dwie osoby lub dwie osoby i pies, tak że można tylne siedzenia rozłożyć i będzie ok. Tak czy owak zamówiłem ale czeka się pół roku :placzek: .
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: samochód dla Ogara

Post autor: kerovynn7 »

Nasze poprzednie psy jeździły kiedyś oplem Vectrą na tylnej kanapie - jeden miescił się doskonale a do przewozu dwóch (duża szwajcarka i wypasiony ;) dalmatyńczyk) wyciągałam siedzenie, na podłodze kładłam dwa kartony, na to duży, gruby materac i miejsca było nawet na trzy psy. Teraz mamy Renault Espace (6-latka można kupić za przyzwoite pieniądze) i jak na nas dwoje i psy sprawdza się doskonale, dla czterech osób również. Rok temu jechaliśmy na wakacje we czwórkę plus Esia (Robina jeszcze na świecie nie było). Pełen komfort jazdy a drugi pies też by sie zmieścił bez problemu. W styczniu minie 2 lata od zakupu, absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń do tego samochodu i planuję nim jeździć dopóki się nie rozleci :)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: samochód dla Ogara

Post autor: qzia »

weszynoska pisze:Agata
nasza ravka ma 12 latek :piwko: nie taki diabeł straszny jak go malują...zwłaszcza że japonczyki się nie psują :marzyc:

tylko diablica trochę dużo pali :placzek:
ale i tak jak dla mnie to super wygodna fura..taka nie do zdarcia , chociaż znam lepsze i droższe, moim ogarom wystarczy :psiako:

no i te rury :fiufiu: i koło na dooopie :marzyc: :gleba: :gleba: :gleba:
A ja zawsze myślałam, że ma za mały bagażnik. :mysl_1: No ale ja przymierzam zawsze do mastifa nie do ogara. U mnie jaki by nie był wielki bagażnik to Ajsza i tak musi siedzieć sama, albo na tylnym siedzeniu albo w bagażniku. :wow_3: Reszta się jej boi i zwiewa.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: samochód dla Ogara

Post autor: qzia »

Jak Wy przypinacie psy do podłogi bagażnika? :wow_3: Ja do haka przyczepiam smycz i zamykam klapę, ale to tylko jak jakiś wariat jedzie np. Oliwka moja młodsza MT. Ona uwielbia wędrówki typu bagażnik/tylne siedzenie i to przez cała drogę do... Jak jedziemy z... to już śpi grzecznie.
Kasia
ODPOWIEDZ