Młoda mama...

Moderatorzy: BACHMATsforanemroda, eliza

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Młoda mama...

Post autor: hania »

4 lata to wiek powyżej którego wzrasta ryzyko krycia pierwszy raz!
A z tą 3-4 cieczką to bywa różnie. U Basty to by wypadło gdzieś po ukończeniu 6 lat ;)
Ostatnio zmieniony piątek 07 paź 2011, 21:39 przez hania, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Młoda mama...

Post autor: Leszek »

ZbyszekC pisze: Czyżby Amon miał coś z tym wspólnego. Tam była nie dość, że pedofilia to jeszcze kazirodztwo? :strach_2:
Brawo tropiciel :szacun_1: , wyszło szydło z worka. Tym bardziej możliwe, że mieszkaliśmy w domkach koło siebie i często się kontaktowaliśmy.
Mam tylko nadzieję, że inni mają poczucie humoru i nie wynajdą kolejnego spisku. :zly2:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Młoda mama...

Post autor: hania »

Darianna pisze:trudno porównywać licealistkę do 11 miesięcznej suki. Jak robić alegorie to raczej na poziomie 6 klasa podstawówki, myślę, że tak proporcjonalnie bardziej odzwierciedla proporcje.
A własnie, że raczej licealistkę ;). Uważa się, że u średnich i dużych psów 18 miesiecy jest odpowiednikiem 24 lat u ludzi.
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Młoda mama...

Post autor: ZbyszekC »

To czemu ZKwP utrudnia ludziskom życie :niewka:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Młoda mama...

Post autor: hania »

Bo to jest uśrednione dla wszystkich ras i do tego policzone tak, żeby była pewność, że suka jest dojrzała. U małych ras, szczególnie wielkogłowych, można wystąpić o zgodę na wcześniejsze krycie - żeby suka urodziła pierwszy raz zanim skostnieje miednica.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Młoda mama...

Post autor: Ania W »

ZbyszekC pisze:Ania , czy nie za dużo żądasz ode mnie. Może mam też powiedzieć na kogo będę głosował i dlaczego niezgodnie z zaleceniami proboszcza w podkarpackiem :D
Ale jak bedziesz bardzo zainteresowana nabyciem szczeniaka to zadzwoń. Wtedy może po znajomości ci powiem. I jedno i drugie :jezyk_3:
Szkoda że nie chcesz potraktować tej dyskusji poważnie, zwłaszcza, że ty założyłeś ten wątek….No cóż - twoja wiedza tajemna nadal pozostanie twoją wiedzą tajemną...przynajmniej dla mnie :cwaniak:
ZbyszekC pisze: I jeszcze jedno. Wątek możesz przenieśc w dowolne miejsce. Możesz też usunąć. Mnie to, jak zaznaczyłem na początku, nie jest szczególnie potrzebne. Po prostu, zgodnie z twoją sugestią próbowałem trochę temat uspokoić.
Jak niepotrzebne to po co było zakładać ? Nic nie rozumiem…. :niewka:
Miałam wrażenie, że chciałeś uzyskać jakieś informacje :roll:
ZbyszekC pisze:Ps. No może z wyjątkiem wpisu agag. Jedyny jako wynikający z wiedzy i doświadczenia wart jest zachowania.
A to następnym razem w pierwszym poście zaznacz może czyją wiedzę i doświadczenie szanujesz ;)
I nie licz, że ja swojego posta skasuję, bo za bardzo się naprodukowałam, żeby teraz jednym kliknięciem to usunąć, bo komuś się temat znudził :jezyk:
hania pisze:A z tą 3-4 cieczką to bywa różnie. U Basty to by wypadło gdzieś po ukończeniu 6 lat ;)
No dlatego, że bywa różnie napisałam, że uśredniając byłoby to po ukończeniu dwóch lat.
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Młoda mama...

Post autor: Wigro »

Amon, Balt,
panowie proponuję się nie odzywać, karanie niewinnych oraz wynagradzanie postronnych, archeo przegrywa, zawody bardzo mokrego podkoszulka w błocie, jak fajnie że ktoś ma bidę - bezinteresownej głupoty nie pokonacie,nie ma takiej opcji bez względu na ile wątków sie przeniesiecie. Jakiś dystans, rozwaga, przemyślenie - naprawdę się wam porąbało, w naszej wiosce jest tak samo jak wszędzie się okazuje, mnóstwo świętych i najmądrzejszych.
Życze wszystkim zdrowia.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Młoda mama...

Post autor: weszynoska »

ZbyszekC pisze: Może mam też powiedzieć na kogo będę głosował i dlaczego niezgodnie z zaleceniami proboszcza w podkarpackiem :D


masz cos do podkarpackiego :dawaj: :twisted:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: Młoda mama...

Post autor: ZbyszekC »

O tych wielkogłowych to ja wiem od 30 lat czyli od czasu jak kupiłem książkę L. Smyczyńskiego. Zresztą jest to w regulaminie hodowli.
A tak w ogóle to wciagneliście mnie w jakąś dyskusję a miałem zbożny zamiar wstawić jeszcze parę zdjęć psa... i wiewiórek :sen:

weszynoska :strach_2: , bardzo lubię. Zwłaszcza Cisnę. Ale tam chyba głosują inaczej :cwaniak:
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Młoda mama...

Post autor: weszynoska »

No :piwko:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ