Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: Paula »

Trzymamy kciuki za Czuprynkę!
Grot pisze:dla prawdziwego złodzieja czy jest zamknięte czy nie nie ma znaczenia.
Popieram Grota, w ciągu roku w rodzinie skradziona dwa auta mimo zabezpieczeń. Jak ktoś będzie miał potrzebę (czyt. kupca na części) zrobi wszystko by mieć upatrzony samochód.
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: Ola i Dunaj »

Ale się porobiło :strach_2:
Mimo wszystko jestem dobrej myśli, Czuprynka da radę :silacz: tylko z tym autem trochę kiepsko :(
Na tylnym siedzeniu nie można jej przewieźć po zabiegu ?
trzymam kciuki :!: :!:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: nulka »

Gosiu i jak Czuprynka? Jak sobie poradziłaś ?
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: kasiawro »

Też od 15 zaglądam czy Gosia coś napisała... :mysl_1:
Awatar użytkownika
Czata
Posty: 846
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 07:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: Czata »

Bardzo nas zmartwiły problemy ze zdrowiem Czuprynki.

Małgosiu, bądź dobrej myśli. Trzymamy kciuki :silacz:
Jagoda z Czatą Nowogary i Poraj z Zadrą-Esterą z Ogarów z Kniei
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: Hekate »

Nieznośna ta cisza.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: SARABANDA »

Dziękuje wszystkim za wsparcie, na razie wszystko jest ok, ale nie mogłam się wczoraj zalogować, a też była ostra jazda i czasu nie było.
Odebrałam małą po 17-tej, na chodzie bo po znieczuleniu wziewnym ale bardzo obolałą i niespokojną. Oczywiście na temat indywidualnego podejścia z powodu choroby nie było z kim porozmawiać. Dostałam lek p/bólowy do podania do wenflonu i do widzenia. Transport przebiegł bez zakłóceń. Były duże problemy z wejściem na trzecie piętro a że była na nogach bałam się ją wnosić żeby nie urazić .
Potem pilnowanie żeby nie zżarła wenflonu i nie lizała się po ranie, cały czas nie mogła sobie znaleźć miejsca, prawdopodobnie z bólu, więc wcześniej niż kazali dałam jej lek p/bólowy i się trochę uspokoiła. Cały czas domagała się bardzo wody, hiperwentylowała się, ale miała odruchy wymiotne więc nie mogłam jej podać. Lepiej nie będę pisała co myślałam o wetach i czego im życzyłam. Nie miałam kroplówki w domu więc zaczęłam wydzwaniać i w końcu w środku nocy jechałam po kroplówkę do szpitala z małą w aucie bo nie chciałam jej zostawiać. W efekcie kroplówkę podawałam jej o pierwszej w nocy a z Sarką która dostawała szału bo nie miałam czasu się nią zająć na spacer wychodziłam chyba o drugiej. Noc spokojna. Rano picie, jedzenie i krótki spacerek. Teraz od godziny zaczęło ją boleć, ale nie mam nic żeby jej podać a na kontrolę jesteśmy umówione po 14-tej.
To tak w bardzo dużym skrócie.

___________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: qzia »

Moja sznaucerka po sterylce miała zleconą Pyralginę w czopku jako lek przeciwbólowy. Myślę, że jak możesz zdobyć to Czuprynce tak z pół czopka można podać. Powinna tez dostawać jakiś antybiotyk? :mysl_1:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: aganowaczek »

O kurcze, teraz dopiero przeczytałam. Gosiu - wolałabym nie zarażać moim monopolem na nieszczęścia :prosze_1: Czesna po sterylce bardzo szybko doszła do siebie, miała też podawany antybiotyk i leki przeciwbólowe. Najgorsze już za Wami - szybko zauważyłaś choróbsko. Nas jeszcze weci przekonywali, że lepiej jest antybiotykoterapię zastosować, że nie jest tak źle, żeby robić sterylkę a efekt był taki, że Czesna o mało co a by nie przeżyła. Sterylka na cito i w ostatnim momencie.
Trzymajcie się :zgoda:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: ania N »

Przydałby ci się ktoś do pomocy. :mysl_1: Trzymamy dalej kciuki za szybki powrót do formy. ;) Może faktycznie czopek. :mysl_1:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ