Mix ogara w....schronisku w Radomiu

bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Wchodzę na ten temat rano, jakoś tak ze smutkiem...i co widzę??? :happy3: Qzia, o rany, naprawdę go możesz wziąć na bezpłatny DT???? (piszę od razu "bezpłatny", bo na płatny jak czytam nie ma na ogarkowie zgody, no chyba, że ktoś poza funduszem zgodzi się pomóc...). To w każdym razie super propozycja od Ciebie i szansa dla tego biedaka :szacun_1:
A może pisałaś o DS????? To już byłoby jak marzenie... :marzyc:

Patrząc na psiaka, wg mnie jest dobrze zabezpieczony i może być jak najbardziej kojcowy i na dworze :mysl_1:
To może go jakoś nazwiesz/nazwiemy, by nie był bezimienny? Jakieś propozycje?

AniuW: masz kontakt ze schronem, zadzwoń w sprawie tego psiaka i zapytaj "czy spokojny" i jakieś info by się przydało o nim, co tylko możesz zdobyć...no i spytaj o kastrację przed wydaniem koniecznie!
Czy on jest na kwarantannie?

PS Eliza- zdrówka życzę i zdrowiej szybciutko :marzyc_2:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: qzia »

Na razie kojce są zajęte, bo wraca do nas husky (ludzie sobie z nią nie radzą). W drugim siedzi nasza ruda bo zaczęła cieczkę. I tak nie wiem jak sobie z chłopakami poradzę, bo jak jest suka z cieczką to zaczynają na siebie warczeć. Niech go wykastrują i zobaczymy. Potrzymać go mogę za darmo ale karmę musi mu ktoś kupować.
Pozdrawiam Kasia
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Dzięki Qzia, za chęć pomocy temu bidakowi schronowemu :szacun_1:
Masz wielkie serce, dziękuję Ci za to :brawo_1: :szacun_1:

Czyli na razie pies zostaje gdzie jest i musi poczekać, trudno.
Myślę, że trzeba go poogłaszać, zasponsoruję mu pakiet ogłoszeń, ale tu- czekam na jakieś o nim informacje (bo poza tym, że młody i przyjacielski- nic nie wiemy).

Oto jaki jest los mieszanek (ktoś tu pisał o takich miotach ogłaszanych na allegro, nawet po rodowodowej ogarzej suce i nie miał słowa krytyki.. :zly2: to niech teraz sobie popatrzy na los tego psiny :cry: ), takich mixów jest więcej i zaczną pojawiać się niestety w schronach...dla mnie przyznam to zgroza :(

Pies do ogłoszeń musi mieć imię- jakieś propozycje?

No i gdyby trzeba było karmę (załóżmy u Qzi za jakiś czas)- czy ktoś da grosik dla bidaka na nią?
Ja już (po Jurze i Makarym w tym mc i innych psach, którym pomagam na stałe)- nie dam finansowo rady się zdeklarować na koleją bidę :roll:
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

No nic, skoro nie ma innych propozycji a mieliśmy Dukata i Denara ;) to może ten psinka byłby Talar? Wydaje mi się, że to fajne, nośne (i mam nadzieję- szczęśliwe imię :marzyc_2:)
Jest zgoda? Chyba, że padną jakieś inne fajniejsze propozycje tutaj :niewka:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: kasiawro »

albo Dolar
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Ewka »

Dla mnie może być Talar. Może też być Grosz, zdrobniale Grosik, bo może uzbiera się trochę grosza, żeby mu pomóc (choć wiem, że pieniądze to nie wszystko). Niemniej chciałabym go wspomóc. Czy można dla niego wpłacić? I gdzie?
Byleby w sercu ciągle maj!
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Grosik- wdzięcznie ( i może szczęśliwie? bo grosik do grosika i się uzbiera, a bardzo bym chciała pomóc mu jakoś...)

Myślę, że Fundusz (bez wypłaty z zasobów) to nie będzie miał nic przeciwko zbieraniu tam na Grosika (jeśli będzie deklaracja dla niego we wpłacie konkretnej?) ? Może jakiś bazarek się zrobi?Tak byłoby najlepiej wg mnie i transparentnie. Trzeba zbierać choćby na karmę...Czy jest zgoda Funduszu?
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: eliza »

A jaką karmę byśmy mu kupili?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Ania W »

Oj dajcie mu jakieś porządne męskie imię a nie jak dla ozdóbki ;)
Jak tu reklamować ogaroonka jako Grosika ? ;) :D

Karmę może mu kupić fundacja ale póki co nie ma takie potrzeby bo nadal jest w schronisku.
Wczoraj został wykastrowany. Czekam na jakiś opis...tylko nie wiem na jakie szczegóły możemy liczyć w warunkach schroniskowych (tzn. wiem...na niewielkie)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: kasiawro »

Ja myślę, że Grosik to nie dla niego imię jest... ale zrobicie jak będziecie chciały.
Teraz chyba najważniejsze aby skupić się na ogłaszaniu jego w różnych miejscach. Bea Ty wiesz do kogo należy się zgłosić i gdzie wykupić te ogłoszenia?
Co do karmy to chyba nie jest istotne tak bardzo jaką, na czas jego pobytu w schronie też uważam że nie ma potrzeby na to.
ODPOWIEDZ