Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Ania W »


Mam na imię Robin i mam ok roku. Mówią, że jestem mixem owczarka i ogara więc jestem dość dużym psem. Ładnie chodzę na smyczy. Mówią o mnie tutaj w samych pozytywach, że miły, wesoły...po prostu fajny!
Do schroniska w Radomiu trafiłem na początku grudnia i jstem już gotowy na podróż do nowego domu. Bardzo tęsknię i bardzo czekam, aż ktoś mnie znowu przytuli.

Robin dobrze dogaduje się z innymi psami.
Nie wiadomo jak reaguje na koty.
Robin został w schronisku wykastrowany.
Może mieszkać na zewnątrz ale bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem więc nie nadaje się wyłącznie jako pies stróżujący.
Pies nie zostanie wydany na łańcuch.
Będzie świetnym towarzyszem dla rodzina, która nie tylko potrzebuje psa pilnującego ale przede wszystkim kompana do długich spacerów i wspólnych zabaw.


Ja proponowałabym taką wersję. Troszkę dorzuciłam ;)
Po pierwsze skoro on tam ma jakies imię i jeżeli ludzie mają dzwonić do schroniska to uważam, że na razie nie ma co tych imion mieszać - tam będzie i tak przez pracowników kojarzony jako Robin.
Dodałam też informację o jego relacjach z innymi psami i "wycięłam" spokojony bo to dość względne pojęcie a jak on jest młody to może się w nowym domu rozkręcić ;)
Usunęłam też kojec - boję się że ktoś może zinterpetować to jako opcję psa stróżującego, który potem całe życie spędzi właśnie w kojcu a przecież nie o to chodzi...

Muszę sprawdzić adres i zapomniałam sie dopytać czy telelfon tylko schroniskowy czy mogę podać też jakiś inny (ludzie często dzwonią wieczorami a nie wiem czy tam ktoś odbierze). Uzupełnię to.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: kasiawro »

"Do schroniska w Radomiu trafiłem na początku grudnia i jstem już gotowy na podróż do nowego domu. Bardzo tęsknię i bardzo czekam, aż ktoś mnie znowu przytuli. :
w słowie jestem jest literówka ;)
Ja osobiście też uważam abyśmy już zostawili mu tego Robina, aby nie robić zamieszania i tutaj i w schronie.
Nie wiem czy nie dopisać, że nie wiemy jaki jest w kontakcie z dziećmi?
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Jasne, jak Robin to Robin, nie ma już co mieszać.

Bardzo fajnie zrobione ogłoszenie AniuW :brawo_1:
Dowiedz się o telefon do kontaktu- może lepiej byłoby do jakiegoś wolontariusza co się Robinem opiekuje i spaceruje itd? Jest ktoś taki ?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Ania W »

Nie wiem czy jest ale z doświadczenia wiem, że w schroniskach raczej wolonatriusze nie decydują o adopcjach więc asekuracyjnie podałabym jednak schroniskowy numer.
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 300
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 16:40

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: Ikar »

Ania W pisze:Będzie świetnym towarzyszem dla rodzina, która nie tylko potrzebuje psa pilnującego ale przede wszystkim kompana do długich spacerów i wspólnych zabaw.
Do poprawki na "rodziny"
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Wysłałam dzisiaj info o Robinie mailem do jednej Pani, która zgłosiła się po Igrę, wielkiej nadziei nie mam, ale zobaczymy...
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Mam na imię Robin i mam ok 8 mc. Mówią, że jestem mixem owczarka i ogara więc jestem dość dużym psem. Ładnie chodzę na smyczy. Mówią o mnie tutaj w samych pozytywach, że miły, wesoły, uczuciowy...po prostu fajny!
Do schroniska w Radomiu trafiłem na początku grudnia i jestem już gotowy na podróż do nowego domu. Bardzo tęsknię i bardzo czekam, aż ktoś mnie znowu przytuli.

Robin dobrze dogaduje się z innymi psami.
Nie wiadomo jak reaguje na koty, nie było możliwości sprawdzenia.
Robin został w schronisku wykastrowany.
Może mieszkać na zewnątrz ale bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem więc nie nadaje się wyłącznie jako pies stróżujący.
Pies może mieszkać w kojcu ale nie zostanie wydany na łańcuch.
Będzie świetnym towarzyszem dla rodziny, która nie tylko potrzebuje psa pilnującego ale przede wszystkim kompana do długich spacerów i wspólnych zabaw.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
26-600 Radom ul. Witosa 96
(proszę pytać o Robina mix ogara)
telefon: 48 384 77 73 (pani Katarzyna: 507 237 447)
Załączniki
Robin 1.jpg
Robin 1.jpg (167.74 KiB) Przejrzano 1033 razy
Robin 2.jpg
Robin 2.jpg (163.22 KiB) Przejrzano 1032 razy
Robin 3.jpg
Robin 3.jpg (57.14 KiB) Przejrzano 1030 razy
Ostatnio zmieniony środa 28 gru 2011, 22:41 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Oto moja gratka dla Robina i tablica.pl (tyle umiem)

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2010503 ... domiu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://tablica.pl/oferta/mix-ogara-pols ... DAWk9.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie ma nadal bazarków ogłoszeniowych, potrzebna pomoc...BasiuM: pomożesz z ogłoszeniami? :prosze_1:
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 588
Rejestracja: wtorek 05 paź 2010, 18:36
Gadu-Gadu: 8512767
Lokalizacja: Radom/Jedlińsk
Kontakt:

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: eliza »

Można jeszcze podać na niego nr do pani Kasi ze schroniska.m Ona zna tam chyba każdego psiaka, jego imię i historię. Wie wszystko o co ją zapytam. Jej numer: 507 237 447
bea100

Re: Mix ogara w....schronisku w Radomiu

Post autor: bea100 »

Dzięki Eliza, dodałam tel pani Katarzyny, mam nadzieję, że nie będzie miała o to pretensji.

BasiaM nie ma teraz chyba zupełnie czasu. A może Ty kochana potrafisz pomóc z ogłoszeniami dla Robina? Trzeba by go powrzucać w net gdzie się tylko da...może ktoś go dostrzeże?...bez ogłaszania on nie ma szans na DS...szkoda mi tego bidaka w schronie, naprawdę bardzo szkoda :(
Ostatnio zmieniony środa 28 gru 2011, 22:48 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ