KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

szlachcianka

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: szlachcianka »

Haniu tobie sie cos pomylilo :wow_3: :wow_3: Mamy doskonalego pieknego Ogara :zly2: Nie bylas na wystawie to sie nie udzielaj o braku przyjacielskiej atmosfery :cwaniak:
Ostatnio zmieniony niedziela 29 kwie 2012, 20:45 przez szlachcianka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: hania »

Mnie się pomyliło?
Ja nie wypisuję na forum, że tylko mod może się ustosunkowywać do moich wypowiedzi.
I mając doskonałe piękne ogary (mniej doskonałe też) nie muszę walić głową w mur bo potrafię uznać, że danego dnia jakiś pies był piękniejszy od mojego, lepiej się zaprezentował czy sędzia woli inny typ. A o atmosferę nie chodziło mi tylko na wystawie - o atmosferę okołowystawową np na forum też.
szlachcianka

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: szlachcianka »

Szkoda mojego czasu na sprzeczki z Toba :roll: Najpierw piszesz jedno a pozniej,ze chodzilo Tobie o cos innego :mysl_1:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: qzia »

Jak wcale nie uważam, że Runo jest gorszy od Energii. :jezyk_3: Ja tylko uważam, że jak pisze w regulaminie, że o BOBa walczy także junior to niech walczy. Wystawa to show. Ludzie patrzą i się uczą. A jak każdy sobie wchodzi i porównuje co chce i kiedy chce i to przez pomyłkę to jakaś bzdura. Często sędzia prosi do porównania o BOBa obydwu Zwycięzców Młodzieży i razem z dorosłymi psami ich puszcza i wtedy wybiera NJwR. Tak rozumiem ale, żeby nie porównać suk dorosłej i młodej to już nie wiem gdzie tu logika. Ludzie patrzą i potem im się coś pomyli, że psy się z młodzieżową suka porównuje a potem z dorosłą. To brzmi jak jakaś bzdura. Ale może dla innych to logiczne :wow_3:
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
milysliwy
Posty: 203
Rejestracja: wtorek 01 lut 2011, 13:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kowalowice k. Namysłowa/Opolskie

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: milysliwy »

Powoli, przepychanki na forum zaczynają być męczące :zly3:

Dziękujemy za ciepłe słowa po wystawie. Ja sam byłem chyba bardziej zagubiony w tym wszystkim niż Endzia :piwko:

Oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom :piwko:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: hania »

szlachcianka pisze:Szkoda mojego czasu na sprzeczki z Toba :roll: Najpierw piszesz jedno a pozniej,ze chodzilo Tobie o cos innego :mysl_1:
Nigdzie nie napisałam, że chodziło mi o coś innego - tylko, że nieprecyzyjnie się wyraziłam.
I ciągle nie wyjaśniliście co ma mod do tego.
Awatar użytkownika
gryfna
Posty: 291
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 23:25
Gadu-Gadu: 0

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: gryfna »

milysliwy pisze:Powoli, przepychanki na forum zaczynają być męczące :zly3:

Dziękujemy za ciepłe słowa po wystawie. Ja sam byłem chyba bardziej zagubiony w tym wszystkim niż Endzia :piwko:

Oczywiście gratulujemy wszystkim uczestnikom :piwko:
Ale dałeś radę :)
Jeszcze raz gratuluję! ;)
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: rafkow »

szlachcianka pisze:Mamy doskonalego pieknego Ogara z ktorym walimy glowa w mur nie do przebicia
No proszę, tak więc wzorzec Ogara został zabetonowany i obecnie jest strzeżony niczym wzorzec kilograma w Sevres.

Swoją drogą cieszę się, że dane mi było uczestniczyć w wystawach, w czasach gdy mile spędzało się czas przy/na ringu ale również mile wspominało się uczestnictwo w wystawie na wątkach forum im poświęconym.
Wtedy też chyba nikt tak otwarcie doskonałości swojego psa nie głosił chociaż każdy pewnie tak po cichu myślał ;)

Pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: hania »

Jak to fajnie, że ktoś mnie rozumie.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: qzia »

Bo po wystawie jest zawsze tylko jeden zadowolony i tylko jeden twierdzi, że ten sędzia to się zna. ;) A ja się i tak zawsze ciesze, że BOBa wygrywa OGAR.
Pozdrawiam Kasia
ODPOWIEDZ