KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: kasiawro »

szlachcianka pisze: Mamy doskonalego pieknego Ogara z ktorym walimy glowa w mur nie do przebicia :zly2: Nie bylas na wystawie to sie nie udzielaj o braku przyjacielskiej atmosfery :cwaniak:
Kurcze szkoda głowy Puszkara, bo ładna i myślę że mądra, może hodowca będzie miał jakiś wpływ aby już nią nie walić :mysl_1:
(Jakby ktoś moim ogarem wypieszczonym walił w mur, odebrałabym od ręki ;))
Ja też nie byłam na wystawie, ale z opowiadań na bieżąco dwóch osób wiedziałam doskonale, że Ci co przyjechali dobrze się bawić i porozmawiać, atmosferę mieli przyjacielską i chwała im za to :brawo_1:
qzia pisze:Jak wcale nie uważam, że Runo jest gorszy od Energii. :jezyk_3:
Qzia tutaj nie chodzi, że Runo jest gorszy od Energii, ale chodzi że w oczach kolejnego sędziego Runo jest lepszy od Puszkara ....... :uff: ulżyło mi jak to głośno napisałam, bo już powoli mnie dusiło ;) .
milysliwy pisze: Ja sam byłem chyba bardziej zagubiony w tym wszystkim niż Endzia :piwko:
:nunu: na wystawach należy się pilnować ;)
rafkow pisze: Wtedy też chyba nikt tak otwarcie doskonałości swojego psa nie głosił chociaż każdy pewnie tak po cichu myślał ;)
właśnie tak było...
qzia pisze: A ja się i tak zawsze ciesze, że BOBa wygrywa OGAR.
Ja mam tak samo nie ważne, kto ważne, że ogar :silacz: , ale jak widać nie wszyscy tak mają :cwaniak:
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: EiMI »

My też byliśmy zadowoleni, to razem z Runami było na czworo co najmniej. Teraz jestem zdegustowana.
Zastanawia mnie jedno - dlaczego pod ringiem nikt nikomu nie mówi: Twój pies jet do bani! To mój jest najlepszy!
Sorry, mnie się podobają wszystkie w zasadzie. Jedne mniej, inne bardziej. Mogę powiedzieć że bardziej podoba mi się mój przerośnięty Calvados niż jakiś inny krótkonożny pies, który jest zapewne bardziej wzorcowy, bo ma lepsze proporcje. Ale na miłość boską nie powiem komuś, że ma brzydkiego psa i nie zasłużył na wygraną czy nagrodę. Skoro dostał, widać zasłużył.
A już na pewno - mając psa, który nie mieści się we wzorcu, nie powiem, że mam psa idealnego. Przepraszam Szlachcianko, ale Puszkar, który jest niewiele mniejszy od Calvadosa, we wzorcu się nie mieści. Runo jest niższy - a więc bardziej wzorcowy, dłuższy - a więc bardziej wzorcowy, ma obfitszą skórę na szyi - a więc bardziej wzorcową, dłuższą sierść - a więc bardziej wzorcową.... wymieniać dalej powody, dla których to Runo wygrywa a nie Puszkar czy Calvados. Pogódź się z tym, że Twój pies jest idealny dla Ciebie, jest niewątpliwie piękny jako pies, ale nie jest idealnym ogarem - tak samo jak mój (tylko ja nie mam z tym problemu, bo mam tego świadomość).
Dziś w ogóle trudno wskazać ogara w każdym calu zgodnego z wzorcem, ale są psy, którym jest do niego nieco bliżej niż akurat naszym. I już! Nie ma się co obrażać.

I rozumiem Hanię i Rafała, którym tęskno do miłej atmosfery. Ale mogę Was pocieszyć ;) Nie jesteście sami :piwko:
Obrazek

Obrazek
szlachcianka

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: szlachcianka »

Mnie tez dlugo dusilo wiec napisze ze Runo nie jest lepszy od Puszkara.Runo prowadzi znana Handlerka.
Ostatnio zmieniony niedziela 29 kwie 2012, 20:45 przez szlachcianka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: hania »

:gleba:
Proponuję czasem trochę realistycznie spojrzeć na własnego psa a nie obciążać czynników zewnętrznych.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: EiMI »

Nikt Ci nie broni nająć znaną handlerkę do wystawiania psa ani wybierać wystawy, na których nie będzie Runa (choć przy zacięciu Eli i Bogdana może być o taką wystawę trudno :D )
Ja Cię jeszcze raz bardzo przepraszam, ale pierwszy raz widziałam Runo jak miał 4 miesiące i już wtedy widać było po nim, że będzie królem ringów :twisted:
To po prostu bardzo ładny pies o wrodzonym pięknym ruchu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 mar 2012, 18:22 przez EiMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
szlachcianka

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: szlachcianka »

Haniu, no wlasnie to spojrzenie realistyczne,a Ty znowu niczego nie pojelas :mysl_1:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 mar 2012, 18:25 przez szlachcianka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: hania »

Widocznie jestem tak głupsza jak Runo brzydszy :mrgreen:
Do tego moja głupota i niezdolność pojmowania jest wprost proporcjonalna do waszego realistycznego spojrzenia na własnego psa :mrgreen:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 mar 2012, 18:25 przez hania, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: EiMI »

Nie Szlachcianko, to Ty nie możesz albo zrozumieć, albo się pogodzić z faktem, że są psy, które mogą się podobać bardziej. Ola jest tylko dodatkiem do psa i to prawda, że właściciel nie ma doświadczenia i pewnie w niejednej sytuacji nie poradziłby sobie tak jak Ola, a skoro ma tego świadomość poszukał rozwiązania problemu... Dobrego rozwiązania ;) I wierz mi, też mu zazdroszczę :twisted: , bo jestem chora na samą myśl o bieganiu po ringu :D Tylko zamiast marudzić, podglądam Olę :sekret:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 mar 2012, 18:26 przez EiMI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: kasiawro »

EiMI mi też tęskno ;)
szlachcianka pisze:Mnie tez dlugo dusilo wiec napisze ze Runo nie jest lepszy od Puszkara.Runo prowadzi znana Handlerka.Jak wiem juz z opowiadan z fotum Gonczego to czyni cuda.Runo nie zdobywa nic wystawiany przez Pancia i tyle w temacie.
Szlachcianko, ale powiedz mi gdzie jest napisane, że Twojego Puszkara nie może prowadzić znana handlerka, mało może to nawet być znany handler w zielonych trampkach :jezyk: ?
Nikt nikomu nie zabrania, regulamin tego nie zabrania, więc w czym masz problem?
Poza tym chciałam Ci/Wam jeszcze powiedzieć, że Runo we Wrocławiu prowadzony przez "znaną handlerkę" został nie oceniony - cieszy Cię to?
Mało tego stawkę w tej klasie wygrał Ruczaj - brat Runa jakbyś nie wiedziała - prowadzony przez mało znanego Tomka Filiacza - wszystko na ten temat.
Jeszcze nie chce mi się szukać wystaw, na których Runo wystawiany był przez jak napisałaś "Pańcia" i też wygrał, ale znajdę czas to wyszukam i przytoczę cobyście się nie dusili.
A jeszcze mnie coś naszło więc przytoczę Poznań:
wygarł Runo, albo napiszę inaczej wygrała znana handlerka z Runem :jezyk: za nim był Zbyszko z Kubą i potem Puszkar z Pańcią
Tutaj też Cię/Was dusi, że Kuba jest przed Wami z psem, że on też ma brzydszego psa i pomaga mu wygrać, bo gdyby tego psa wystawiał ktoś inny to bylibyście numer 1 albo 2?
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: KWPR, Drzonków, 3–4 marca 2012 r.

Post autor: EiMI »

:gleba: :gleba: :gleba: Gratki dla Ruczaja :zgoda: Wielki jest :piwko: :piwko: :piwko: Oj, i gratki dla mało znanego Tomka :silacz: :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ