MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: weszynoska »

A Kraków jest na południu i jak się Danusia w końcu z remontem obrobi to fotke zbiorową wstawi..żeby nie było , że tradycja ginie w narodzie :piwko:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: ketrin »

Wigro i widzisz przekonałeś mnie tym normalnym opisem i za rok pewnie sie stawie
a z chowaniem po krzakach to jak zwykle przesadzasz bo w sobote był upał straszny i tylko desperat stanąłby w słońcu w dodatku z psem ;)
a na fote naprawde jest ciężko wszystkich zebrac raz sie postaraj sie przekonasz ;)

fajne zdjęcia można więcej :?:
Brawa dla Wygranych
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: ZbyszekC »

Ostatnia wieloogarowa wystawa z udziałem Balta była w Sopocie 2011. Tydzień przed Piotrkowem. Na dwanaście psów obecnych na focie mam 10. Dwa usprawiedliwione bo spieszyły się na klubówkę posoków.
Gostynin leży na Mazowszu. W tym roku było zgłoszonych sześć ogarów i tyle mam na zbiorówce. Czyli można.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: Wigro »

SARABANDA pisze:Wigro , mam wrażenie ze kręcisz się w kółko i gryziesz własny ogon.
Niestety masz rację, ja ukradłem, czy mnie ukradli, nie wiem - powiedz chociaż czy nałgałem ?
Pozrawiam,
jak by co możesz na mnie liczyć,dalej.
_________________

Małgosia&S&C
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: kasianiolek »

Haniu i Aniu - dzięki, poprawiłam :zgoda:
Co do samej organizacji wystawy, to mi również się podobało. Teren duży, piękny i cichy, z dala od gwaru miasta. Z tojek nie korzystałam, ale do wody bez problemu i bez kolejki dotarłam, parking olbrzymi (przy wejściu bocznym, do którego skierował mnie organizator) mnóstwo miejsc i również bez kolejki. Rzeczywiście ringi dość małe. Ale ogólnie byłam pod wrażeniem przestrzeni jaka była do dyspozycji dla całej imprezy.
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: Agata »

Ja zrezygnowałam z przyjazdu, bo żar lał się z nieba a bym musiała z Franiem przyjechać :strach_2: . Wrześniowa krajowa też tam, może organizatorzy wyciągną wnioski i nie będzie już żadnych problemów.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: qzia »

Sprawa i tak została zgłoszona na policji. Doszło do włamania. Próby kradzieży drogiego psa. Z samochodu zginęły też różne rzeczy, na szczęście niezbyt drogie. Zostały tez zniszczone siedzenia w samochodzie. No i dlaczego "obrońcy praw zwierząt" uratowali drogiego i pięknego mastifa a biednego ogara, śpiącego w bagażniku zostawili, żeby sczezł w upale? Mieszkamy w kraju gdzie za wybijanie szyb odpowiada policja lub straż miejska, jeśli jest taka potrzeba. Skoro w ciągu minuty po wezwaniu znalazłam się przy samochodzie, to nie było by kłopotem wezwać mnie przed włamaniem. Pan ze straży jednak był zdania, że towarzystwo nie było do końca trzeźwe. :mysl_1: A tak na marginesie to tybetan potrafi szczekać 3 godziny bez przerwy. Dlatego też został odprowadzony w spokojne i ustronne miejsce, żeby odpocząć, a nie dręczyć biedne ogary, czekające na finały.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: panbazyl »

kasiaaniolek błagam - zmień płeć mojemu psu..... Zamiast Dama Herbu Węszynos wpisz wszędzie Drużba Herbu Węszynos. To są zdjęcia z porównania w bejbach, którą wygrał Drużba (Gryzoń) (a że jest facetem choc malym, to nawet na niektórych fotkach mozna spokojnie zobaczyć - bo potem wyjdzie jak z tym Szarikiem z Pancernych, ze był kobietą...)


Mnie się teren podobał, bardzo! Milion razy bardziej niż na Gwardii. Ringi małe, ale teren śliczny! Jedynie ładniejszą wystawę miałam gdzieś w Macedonii, gdzie wystawa odbywała się na plaży nad jeziorem Ochrid (a w przerwie można się było spokojnie pławić w jeziorze razem z psami )
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasianiolek
Posty: 831
Rejestracja: środa 16 wrz 2009, 21:50

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: kasianiolek »

Panbazyl - przepraszam, że to tak długo trwało :wstydek:
Zasugerowałam się wynikami, gdzie przy Drużbie brak oceny, a nieobecna na wystawie Dama otrzymała wpis.
kasiawro pisze: PSY
Klasa baby 2
Drużba Herbu Węszynos
Opiekun Olfactus

SUKI
Klasa baby 2
Aw-Aria Poszły w Las II
Dama Herbu Węszynos I WO NBwR
Poprawiłam też opisy kilku innych fotek. Jak by nadal było coś nie tak, to proszę zgłaszać.
Kasia, Huba i Huzar
Hodowla Ogarów Polskich z Zatrzebia
http://www.hodowlaogara.pl/
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Warszawa (Stara Miłosna), 7-8 lipca 2012 r.

Post autor: qzia »

Fotki super. Wielkie dzięki :szacun_1: :szacun_1: My bez aparatu. :(
Kasia
ODPOWIEDZ