OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: Józef »

No i o tymż mowa z mej strony. Coś takiego chciałem wykonać przy okazji liczenia i kontaktów nawiązanych przez Drob. Że to trudne wiem. Ale akurat szukam "mentora" do współpracy w nowej hodowli, trochę się uczę. I taka praca jest mi po drodze, że tak powiem w nauce. Wyszło mi że to byłoby kształcące. I wspaniałe doświadczenie analityczne.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: hania »

Jak kiedyś odzyskam wiecej czasu to postaram się znowu zacząc robić stronę http://www.ogary.er.pl" onclick="window.open(this.href);return false; . Tam chciałam umieścić dużo rodowodów. Tylko czas, czas, czas
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: Józef »

hania pisze:czas, czas, czas
U mnie Haniu też różnie z czasem. Ale pasja jest wielka i rośnie. Chętnie się tym zajmę i przekażę gdzie ustalimy na forum. Sprawdzam jeszcze możliwość uzyskania od znajomego informatyka nieodpłatnie oczywiście programu który napisał do innych celów, a jak się zastanowiłem to nadałby się do analizy rodowodów. Chyba... Jak wogóle się zgodzi rozmawiać to będę szukał konsultacji u Was czy to celowe jest.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: hania »

Józef pisze:
hania pisze:czas, czas, czas
U mnie Haniu też różnie z czasem. Ale pasja jest wielka i rośnie. Chętnie się tym zajmę i przekażę gdzie ustalimy na forum. Sprawdzam jeszcze możliwość uzyskania od znajomego informatyka nieodpłatnie oczywiście programu który napisał do innych celów, a jak się zastanowiłem to nadałby się do analizy rodowodów. Chyba... Jak wogóle się zgodzi rozmawiać to będę szukał konsultacji u Was czy to celowe jest.
:):):)
Ja mogę klepać w klawiaturę. Ale na bardziej skomplikowanych komputerowo rzeczach nie znam sie supełnie. Moja przygoda z programowaniem zakończyła się na etapie zxspectrum.
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: Józef »

Zobaczymy, program jest przygotowany komercyjnie do sprzedaży za konkretne pieniądze. Ale... sprawdzimy. Może człowiek nie materialista i odda zmodyfikowaną kopię? Może spodoba mu się idea "odbudowy" Ogara Polskiego. Ludzie czasem potrafią zaskoczyć pozytywnie. Pokręcę się koło tematu.
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
poznanianka
Posty: 10
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 21:33

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: poznanianka »

Myślałam,że dowiem się ile ogarów żyje w Polsce..... :zdziw_4:

Może chociaż około :mysl_1:
bea100

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: bea100 »

poznanianko: około? przeczytaj wpis MagdyM z 19 listopada- jest na tym temacie.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: Leszek »

Już myślałem, że jakiś ogar przybył, :mysl_1: ale w dalszym ciągu w Oddziale we Włocławku jest zarejestrowany jeden (dosłownie jeden) ogar - mój Amon. Dzisiaj sprawdzałem i podrzuciłem ulotki. :psiako: A na przegląd przyjechały dwa mioty kaukazów ..........a jeden ogar. :zly2:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: ZbyszekC »

Przybył ale powędrował do oddziału toruńskiego.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
GabiArt
Posty: 122
Rejestracja: niedziela 24 maja 2009, 21:59

Re: OGÓLNOPOLSKIE LICZENIE OGARÓW

Post autor: GabiArt »

MagdaM pisze:W Związku Kynologicznym - dane ze wszystkich oddziałów - na koniec ur roku zarejestrowanych jest tylko 299 ogarów . 116 psów i 183 suki. w tym reproduktory 42 suki hodowlane 66 .W roku 2007 zgłoszone było 22 mioty w których urodziło się 66 piesków i 71 suczek . Oczywiście są to tylko te które mają opłacone składki związkowe.wg mojego rozeznania jest ogarów 5 razy tyle w Polsce i około setki poza .

Czyli, szacunkowo ok.1600 Ogarów? Dużo to, czy mało? :mysl_1:
ODPOWIEDZ