Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: 1e2w3a »

Ania W pisze: Jakby ktoś wziął to raczej prawdopodobne że jeść by dostała.
Ale może nie chciała jeść. Nawet głodny pies może, jak tęskni i jest zestresowany, nic nie jeść. :mysl_1:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Ania W »

1e2w3a pisze:
Ania W pisze: Jakby ktoś wziął to raczej prawdopodobne że jeść by dostała.
Ale może nie chciała jeść. Nawet głodny pies może, jak tęskni i jest zestresowany, nic nie jeść. :mysl_1:
A to nie mój cytat :D Chociaż możemy wyjść z założenia że wszystkie Anie nasze są ;)

Co do jedzenia też tak bywa - Bajka w schronisku nic do pyska, nawet ryżu z kurczakiem...a już na parkingu przy samochodzie pierwszą lepszą próbkę suchego wcinała ;)

Weszynosko wrzuć jakieś fotki...nawet nie w kondycji wystawowej ;)
Wiemy, że nadrobi :silacz:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: irie »

Ja bym nawet snula dalej wizje z gatunku teorie spiskowe ;) ze Zadra strajkowala glodowo i swoja determinacja przekonala kogos, ze pozytku z niej i tak nie bedzie, bo sie zaglodzi, jak jej nie wypuszcza. No i wywalczyla powrot do domu. :mrgreen:
To tak podrzucam jako luzna mysl, gdyby ktos sie jednak podjal pisania scenariusza tej superprodukcji "Zadra wroc" :D
Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: SARABANDA »

A ja myślę że ktoś ją mógł zgarnąć ze zwykłej zazdrości, zawiści czy innej głupoty, zamknąć w jakiejś szopie czy komórce i zbytnio się nie martwić czy potrzebuje jeść i czekał na rozwój wypadków. A potem po prostu rozmyślił się i puścił. Są ludzie z tak wyprostowanymi zwojami że przypisywanie im jakiegokolwiek myślenia jest nadużyciem i stratą czasu.
Najważniejsze że Zadra cała i zdrowa.

_______________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: weszynoska »

Wkleje zdjęcie..ale aż mam łzy w oczach jak na nią patrzę...

co najfajniejsze...psychika chyba za bardzo nie ucierpiała, oprócz wygladu zachowuje się zupełnie normalnie, dzis zaczęła szczekać...tylko bardzo szybko jest zmęczona i nie chce jej się biegać, no ale tro normalne..

dostaje jedzenie 3 razy dziennie ...myslę, że chwile potrwa zanim nadrobi ta stratę

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Wigro »

Z wielką przyjemnością zgadzam się z M.
Siedziała u "życzliwych" góra kilometr od domu. Ale daliście takiego czadu że sie przestraszyli.
Jak miałem 10 lat otruli z zazdrości i aby zrobić wbrew mojemu leśniczemu mojego kochanego ONka- Boksa.(przepiękny mądry pies)
Tego się bałem, nie wilków i wnyków, polazła do "znajomych".
Już ich nie odwiedzi, gupia nie jest.
Pozdrawiam bardzo serdecznie
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: Ola i Dunaj »

Skóra i kości :(
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: SARABANDA »

Żaden pies dobrowolnie nie doprowadzi się do takiego wychudzenia! Na bank ktoś "życzliwy" ją trzymał i nie dawał jeść. Rację to ma ale Krzychu żeby zweryfikować swój stosunek do miejscowych.
Myślę że z czasem przy piwku czy wódce gdzieś ktoś w okolicy się wygada tylko trzeba dobrze słuchać a może (?) postawić kielicha tylko wiedzieć komu :mysl_1:
Trzymaj się Zadra :silacz:

________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: irie »

Ludzie bywaja nieobliczalni, fakt...
A moze jednak wpadla do jakiejs jamy, rozpadliny i nie mogla wyjsc? Zapchlila sie tam od jakichs lesnych stworzen. Az snieg stopnial, udalo sie jej wydostac i wrocila.
Ale chyba by szczekala, skamlala czy cokolwiek, kiedy jej szukaliscie i wolaliscie :mysl_1:
Nic, mozna sobie gdybac..

Wyglada cieniutko, bidulka. Ale jest w domu, w troskliwych rekach, z czasem odzyje. Oby szybciutko :silacz:
Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Zginęła Zadra - WRÓCIŁA DO DOMU!

Post autor: SARABANDA »

Ja też nad tym się zastanawiałam irie, bo pies który wpadnie do głębokiej na 2 m jamy której brzegi są oblodzone nie ma szans się wydostać, dopiero jak lód i śnieg stopnieje. Nie wiem jaką psychikę ma Zadra ale Sara w takiej sytuacji pewnie by czekała aż po nią przyjdę.

________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ