IMPREZA KLUBOWA OP i GP 19-22 września 2013 r.
Moderator: BACHMATsforanemroda
- weszynoska
- Posty: 4959
- Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
- Gadu-Gadu: 9111199
- Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
- Kontakt:
IMPREZA KLUBOWA OP i GP 19-22 września 2013 r.
XIII Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich, Rzeszów - Łowisko, 21 września 2013 r.
Organizator: Oddział ZKwP w Rzeszowie
Miejsce wystawy: Ośrodek Wypoczynkowy "Ursynów", Łowisko 280
WYNIKI
Sędzia: Andrei KISLIAKOV (BLR)
PSY
Klasa baby:
44. LABRYS z Południowej Kniei – oc. obiec., lok.2/2
45. LEGATO z Południowej Kniei – oc. wyb.obiec., lok.1/2, NBwR
Klasa młodzieży:
46. MAGNUS z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.2/2
47. MINOR z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.1/2, Mł.Zwycięzca Klubu, NJwR
Klasa pośrednia:
48. DRUŻBA Herbu Węszynos – oc. dosk., lok.1/1, CWC
Klasa otwarta:
49. DUKAT z Łopienia – oc. dosk., lok.3/5
50. NARES z Łopienia – oc. b.dobra, lok.4/5
51. NINO Warkuta – oc. dosk., lok.1/5, CWC
52. PUSZKAR z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok.2/5
53. RUMAK ze Stadniny Cisowiec – oc. b.dobra, lok.-/5
Klasa użytkowa:
54. LOKIS z Gończaków – oc. dosk., lok.3/3
55. RUNO Niemczańskie Wzgórza – oc. dosk., lok.2/3
56. ZBYSZKO Psia Cometa – oc. dosk., lok.1/3, CWC, Zwycięzca Klubu, NPU
Klasa championów:
57. EGAR z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.2/4
58. KARBON z Bazylego Uroczyska – oc. dosk., lok.4/4
59. NAT Ogarzy Gon – oc. dosk., lok.3/4
60. ZAGŁOBA Psia Cometa – oc. dosk., lok.1/4, CWC
SUKI
Klasa baby:
61. CZEREMSZYNA-CZASTUSZKA Ogarze Pogórze – oc. wyb.obiec., lok.2/2
62. PERŁA Pod Egidą Lamii – oc. wyb.obiec., lok.1/2
Klasa młodzieży:
63. ARIKA Krupówka Harta – oc. dosk., lok.1/2, Mł.Zwycięzca Klubu
64. ARONIA PC Ogarowe Granie – oc. dosk., lok.2/2
Klasa pośrednia:
65. FRASZKA z Zagrajboru – oc. dosk., lok.2/3
66. RAFA z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok.1/3, CWC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy (BoB)
67. RAKSA z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok.3/3
Klasa otwarta:
68. GAMA NN – oc. dosk., lok.3/3
69. HARFA Grające Echo – oc. dosk., lok.1/3, CWC
70. ISKRA z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.2/3
Klasa użytkowa:
71. GALA z Południowej Kniei – oc. dosk., lok.2/2
72. IMPRESJA z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.1/2, CWC
Klasa championów:
73. AJSZA z Nadsańskich Łazów – oc. dosk., lok.3/3
74. LUŚNIA z Gończaków – oc. dosk., lok.2/3
75. ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa – oc. dosk., lok.1/3, CWC
_______________________________
Konkurencje Hodowlane:
Wybór Najlepszego Reproduktora:
Najlepszy Reproduktor I - ZENIT z Gończaków
Najlepszy Reproduktor II - LITWOR ze Stadniny Cisowiec
Najlepszy Reproduktor III - ORFO pod Egidą Lamii
Wybór Najlepszej Suki Hodowlanej:
Najlepsza Suka Hodowlana I - AJSZA z Nadsańskich Łazów
Najlepsza Suka Hodowlana II - ENIGMA z Południowej Kniei
(HERA Olfactus - brak stawki)
Wybór Najlepszej Hodowli:
Najlepsza Hodowla I - "z Beskidzkich Wysp"
Najlepsza Hodowla II - "z Południowej Kniei"
Najlepsza Hodowla III - "z Huculskiej Łąki"
Wybór Najlepszej Pary:
Najlepsza Para I - AJSZA z Nadsańskich Łazów + ZAGŁOBA Psia Cometa
Najlepsza Para II - ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa + ZBYSZKO Psia Cometa
Najlepsza Para III - HARFA Grające Echo + NINO Warkuta
_______________________________
Konkurencje Finałowe Wystawy:
Najpiękniejsze Baby:
1). LEGATO z Południowej Kniei - OP
2). MORUS Laufer Polski - GP
Najpiękniejsze Szczenię:
1). KLAMRA El-Halem - GP
Najpiękniejszy Junior:
1). LANCET Czarna Złaja - GP
2). MINOR z Beskidzkich Wysp - OP
Najpiękniejszy Pies Użytkowy:
1). ZBYSZKO Psia Cometa - OP
2). GRAMEN Kłusująca Sfora - GP
Najpiękniejszy Weteran:
1). SZABLA Kłusująca Sfora - GP
Najpiękniejszy Pies XIII Wystawy Klubowej - BEST IN SHOW
1). nr 33. WALENTYNKA El-Halem - GP
2). nr 66. RAFA z Huculskiej Łąki - OP
_______________________________________________________________________________________
Skoro strona klubowa szaleje ...podam tu bo już czas
Klub Ogara i Gończego Polskiego, Zarząd rzeszowskiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce oraz PZŁ o/Rzeszów mają zaszczyt zaprosić Państwa:
19.09.2013 na Regionalny Konkurs Pracy Tropowców dla Ogarów i Gończych Polskich - Kamień – Morgi KŁ „Knieja” Stalowa Wola,
20.09.2013 na Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich w Trześni k/Kolbuszowej KŁ „Borek”,
21.09.2013 na Klubową Wystawę Ogarów i Gończych Polskich w Łowisku k/Kamienia (przy trasie Rzeszów – Nisko)
Obsada sędziowska:
GOŃCZY POLSKI – Frnčová Lenka (CZ)
OGAR POLSKI – Kisljakov Andrei (BY)
KONKURENCJE HODOWLANE – Marian Paweł Bocianowski (PL)
22.09.2013 na Krajową Wystawę Psów Myśliwskich w Łowisku k/Kamienia (przy trasie Rzeszów – Nisko)
Obsada Sędziowska dla ogara i gończego polskiego:
Gończy Polski – Magdalena Musiał (PL)
Ogar Polski – Marian Paweł Bocianowski (PL)
Szczegóły dotyczące zgłoszeń pojawią się wkrótce na stronie klubu oraz na stronie ZKwP o/Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy
WYNIKI
ZENIT z Gończaków - I Najlepszy Reproduktor
LITWOR ze stadniny Cisowiec - II Najlepszy Reproduktor
ORFO Pod Egidą Lamii - III Najlepszy Reproduktor
Ajsza z Nadsańskich Łazów - Najlepsza Suka Hodowlana
Z Beskidzkich Wysp - Najlepsza hodowla
Ajsza z Nadsańskich Łazów i Zagłoba Psia Cometa - Najlepsza Para Hodowlana
Zachcianka Zuzia Psia Cometa i Zbyszko Psia Cometa - II Najlepsza Para Hodowlana
Harfa Grające Echo i Nino Warkuta - III Najlepsza Para Hodowlana
Zbyszko Psia Cometa Zwycięzca Klubu 2013 , Najlepszy Użytek i Najpiekniejszy Pies Użytkowy Wystawy.
Organizator: Oddział ZKwP w Rzeszowie
Miejsce wystawy: Ośrodek Wypoczynkowy "Ursynów", Łowisko 280
WYNIKI
Sędzia: Andrei KISLIAKOV (BLR)
PSY
Klasa baby:
44. LABRYS z Południowej Kniei – oc. obiec., lok.2/2
45. LEGATO z Południowej Kniei – oc. wyb.obiec., lok.1/2, NBwR
Klasa młodzieży:
46. MAGNUS z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.2/2
47. MINOR z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.1/2, Mł.Zwycięzca Klubu, NJwR
Klasa pośrednia:
48. DRUŻBA Herbu Węszynos – oc. dosk., lok.1/1, CWC
Klasa otwarta:
49. DUKAT z Łopienia – oc. dosk., lok.3/5
50. NARES z Łopienia – oc. b.dobra, lok.4/5
51. NINO Warkuta – oc. dosk., lok.1/5, CWC
52. PUSZKAR z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok.2/5
53. RUMAK ze Stadniny Cisowiec – oc. b.dobra, lok.-/5
Klasa użytkowa:
54. LOKIS z Gończaków – oc. dosk., lok.3/3
55. RUNO Niemczańskie Wzgórza – oc. dosk., lok.2/3
56. ZBYSZKO Psia Cometa – oc. dosk., lok.1/3, CWC, Zwycięzca Klubu, NPU
Klasa championów:
57. EGAR z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.2/4
58. KARBON z Bazylego Uroczyska – oc. dosk., lok.4/4
59. NAT Ogarzy Gon – oc. dosk., lok.3/4
60. ZAGŁOBA Psia Cometa – oc. dosk., lok.1/4, CWC
SUKI
Klasa baby:
61. CZEREMSZYNA-CZASTUSZKA Ogarze Pogórze – oc. wyb.obiec., lok.2/2
62. PERŁA Pod Egidą Lamii – oc. wyb.obiec., lok.1/2
Klasa młodzieży:
63. ARIKA Krupówka Harta – oc. dosk., lok.1/2, Mł.Zwycięzca Klubu
64. ARONIA PC Ogarowe Granie – oc. dosk., lok.2/2
Klasa pośrednia:
65. FRASZKA z Zagrajboru – oc. dosk., lok.2/3
66. RAFA z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok.1/3, CWC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy (BoB)
67. RAKSA z Huculskiej Łąki – oc. dosk., lok.3/3
Klasa otwarta:
68. GAMA NN – oc. dosk., lok.3/3
69. HARFA Grające Echo – oc. dosk., lok.1/3, CWC
70. ISKRA z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.2/3
Klasa użytkowa:
71. GALA z Południowej Kniei – oc. dosk., lok.2/2
72. IMPRESJA z Beskidzkich Wysp – oc. dosk., lok.1/2, CWC
Klasa championów:
73. AJSZA z Nadsańskich Łazów – oc. dosk., lok.3/3
74. LUŚNIA z Gończaków – oc. dosk., lok.2/3
75. ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa – oc. dosk., lok.1/3, CWC
_______________________________
Konkurencje Hodowlane:
Wybór Najlepszego Reproduktora:
Najlepszy Reproduktor I - ZENIT z Gończaków
Najlepszy Reproduktor II - LITWOR ze Stadniny Cisowiec
Najlepszy Reproduktor III - ORFO pod Egidą Lamii
Wybór Najlepszej Suki Hodowlanej:
Najlepsza Suka Hodowlana I - AJSZA z Nadsańskich Łazów
Najlepsza Suka Hodowlana II - ENIGMA z Południowej Kniei
(HERA Olfactus - brak stawki)
Wybór Najlepszej Hodowli:
Najlepsza Hodowla I - "z Beskidzkich Wysp"
Najlepsza Hodowla II - "z Południowej Kniei"
Najlepsza Hodowla III - "z Huculskiej Łąki"
Wybór Najlepszej Pary:
Najlepsza Para I - AJSZA z Nadsańskich Łazów + ZAGŁOBA Psia Cometa
Najlepsza Para II - ZACHCIANKA ZUZIA Psia Cometa + ZBYSZKO Psia Cometa
Najlepsza Para III - HARFA Grające Echo + NINO Warkuta
_______________________________
Konkurencje Finałowe Wystawy:
Najpiękniejsze Baby:
1). LEGATO z Południowej Kniei - OP
2). MORUS Laufer Polski - GP
Najpiękniejsze Szczenię:
1). KLAMRA El-Halem - GP
Najpiękniejszy Junior:
1). LANCET Czarna Złaja - GP
2). MINOR z Beskidzkich Wysp - OP
Najpiękniejszy Pies Użytkowy:
1). ZBYSZKO Psia Cometa - OP
2). GRAMEN Kłusująca Sfora - GP
Najpiękniejszy Weteran:
1). SZABLA Kłusująca Sfora - GP
Najpiękniejszy Pies XIII Wystawy Klubowej - BEST IN SHOW
1). nr 33. WALENTYNKA El-Halem - GP
2). nr 66. RAFA z Huculskiej Łąki - OP
_______________________________________________________________________________________
Skoro strona klubowa szaleje ...podam tu bo już czas
Klub Ogara i Gończego Polskiego, Zarząd rzeszowskiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce oraz PZŁ o/Rzeszów mają zaszczyt zaprosić Państwa:
19.09.2013 na Regionalny Konkurs Pracy Tropowców dla Ogarów i Gończych Polskich - Kamień – Morgi KŁ „Knieja” Stalowa Wola,
20.09.2013 na Regionalny Konkurs Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich w Trześni k/Kolbuszowej KŁ „Borek”,
21.09.2013 na Klubową Wystawę Ogarów i Gończych Polskich w Łowisku k/Kamienia (przy trasie Rzeszów – Nisko)
Obsada sędziowska:
GOŃCZY POLSKI – Frnčová Lenka (CZ)
OGAR POLSKI – Kisljakov Andrei (BY)
KONKURENCJE HODOWLANE – Marian Paweł Bocianowski (PL)
22.09.2013 na Krajową Wystawę Psów Myśliwskich w Łowisku k/Kamienia (przy trasie Rzeszów – Nisko)
Obsada Sędziowska dla ogara i gończego polskiego:
Gończy Polski – Magdalena Musiał (PL)
Ogar Polski – Marian Paweł Bocianowski (PL)
Szczegóły dotyczące zgłoszeń pojawią się wkrótce na stronie klubu oraz na stronie ZKwP o/Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy
WYNIKI
ZENIT z Gończaków - I Najlepszy Reproduktor
LITWOR ze stadniny Cisowiec - II Najlepszy Reproduktor
ORFO Pod Egidą Lamii - III Najlepszy Reproduktor
Ajsza z Nadsańskich Łazów - Najlepsza Suka Hodowlana
Z Beskidzkich Wysp - Najlepsza hodowla
Ajsza z Nadsańskich Łazów i Zagłoba Psia Cometa - Najlepsza Para Hodowlana
Zachcianka Zuzia Psia Cometa i Zbyszko Psia Cometa - II Najlepsza Para Hodowlana
Harfa Grające Echo i Nino Warkuta - III Najlepsza Para Hodowlana
Zbyszko Psia Cometa Zwycięzca Klubu 2013 , Najlepszy Użytek i Najpiekniejszy Pies Użytkowy Wystawy.
- qzia
- Posty: 7820
- Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
- Gadu-Gadu: 9909298
- Lokalizacja: Garwolin
- Kontakt:
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Bardzo mi się ten program podoba. A znasz obsadę innych ras na myśliwskiej? VIII i X grupy
- weszynoska
- Posty: 4959
- Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
- Gadu-Gadu: 9111199
- Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
- Kontakt:
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Nie znam
- ogończyk
- Posty: 1132
- Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
- Gadu-Gadu: 0
- Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
- Kontakt:
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Zdaje się, że Pan Andriej Aleksandrowicz Kisliakow lubi ładny ruch u psów które ocenia!
Pzdr.
Pzdr.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
- kasiawro
- Sołtys Wsi Ogarkowo
- Posty: 13065
- Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
- Gadu-Gadu: 13373652
- Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Ogończyku a on już gdzieś oceniał ogarki w Polsce?ogończyk pisze:Zdaje się, że Pan Andriej Aleksandrowicz Kisliakow lubi ładny ruch u psów które ocenia!
Pzdr.
- ogończyk
- Posty: 1132
- Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
- Gadu-Gadu: 0
- Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
- Kontakt:
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Wiem, że oceniał grupę I i teriery jakieś. I był ponoć kompetentny. Był już w Rzeszowie w związku z czym jest pewnie podatny na "Grupy Nacisku" Pzdr.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
- kasiawro
- Sołtys Wsi Ogarkowo
- Posty: 13065
- Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
- Gadu-Gadu: 13373652
- Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Kojarzę z bulowatymi.
Fajnie, że ktoś poza krajem spojrzy na nasze ogry.
Fajnie, że ktoś poza krajem spojrzy na nasze ogry.
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Czyli sierpień i wrzesień w tym roku zaogarzone
a potem aby do Jar
_________________
Małgosia&S&C
a potem aby do Jar
_________________
Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
- panbazyl
- Posty: 774
- Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
- Gadu-Gadu: 0
- Lokalizacja: Gardzienice
- Kontakt:
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
się wybieram w mocnej obsadzie wszystkich moich psów oraz w rodzinnej obstawie
labradory i ogar rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Klubowa OP i GP 19-22.09.2013
Oj tam. Czepiata się chłopa.ogończyk pisze:Wiem, że oceniał grupę I i teriery jakieś. I był ponoć kompetentny. Był już w Rzeszowie w związku z czym jest pewnie podatny na "Grupy Nacisku" Pzdr.
Na pewno zna wzorzec...gończych białoruskich.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer