Gloria :)

Awatar użytkownika
Inka Blue
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 21:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Inka Blue »

Dziękuję. No moja teściowa nie lubi zwierząt :zdziw_4: i to powód drugi dlaczego tak długo nie mogliśmy mieć psa :zdziw_5: - wogle jakiegokolwiek zwierzaka :( Ona zajmuje się ogrodem, dba o niego jak o swoje dziecko, to jest jej pasja, wszystko jest wypielęgnowane, każda roślinka ma swoją nazwę, rok itp. Rozumiem ją, jej miłość do roślinek, nie chcę się z nikim kłócić i to o psa. Dlatego jak widzę Wasze ogarki, KONIE :niewka: to serce mi pęka - no ale cóż.
Stare Dobre Małżeństwo - "Gloria"
http://www.youtube.com/watch?v=_KxPMhL3Ijw&noredirect=1
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Gloria :)

Post autor: BasiaM »

Inka Blue,
to może czas przeciąć pępowinę i uciekać "na swoje" mieszkanko ? albo zrobić podział ogródka :mrgreen:
Moja teściowa też miała ogródek, szału nie było ale nawet my musieliśmy uważać na byle jakie kwiaty :zly2: ... niestety, a stety dla nas :twisted: zaczęliśmy odwiedzać ją z psami :gleba:
Ogar uparty jest i cierpliwy i czy chcesz czy nie ON dopnie swego prędzej czy później :twisted:
Piękne wykopki były w ogródku :fiufiu: a potem Uchaty buzi babci dawał z glutami prosto z ziemi :gleba:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Gloria :)

Post autor: aganowaczek »

BasiaM pisze:to może czas przeciąć pępowinę i uciekać "na swoje" mieszkanko ?
Z ust mi wyjęłaś Basia :zgoda:
Inka - ja się nie czepiam, bo i praw nie mam do tego przecież, ani zamiłowań. Ale jak czytam, że 15 lat czekasz na psa i widzę jak się cieszysz z Glorii i jednocześnie nie wiesz jak ułagodzić teściową to :niewka: A jeśli teściowa tak kocha swój ogród a ogarek coś tam napaskudzi to wierz mi - łatwego życia mieć nie będziesz :niewka:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: weszynoska »

W sprawie urabiania męża to jestem niekoronowaną miszczynią :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:gleba:

co mnie znajo to wiedzom :silacz:

ale wypielęgnowany ogródek teściowej i mały ogarek...to dwie tak różne sprawy, że tu akurat nie wierzę w żadne :niewka: porozumienie.....
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Gloria :)

Post autor: BasiaM »

weszynoska pisze:W sprawie urabiania męża to jestem niekoronowaną miszczynią :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:gleba:

co mnie znajo to wiedzom :silacz:
oj, wiedzom, wiedzom :gleba: jak żeś konia i kozy podstępem do domu przywiozła :gleba:
weszynoska pisze:ale wypielęgnowany ogródek teściowej i mały ogarek...to dwie tak różne sprawy, że tu akurat nie wierzę w żadne :niewka: porozumienie.....
święta prawda :jezyk_3: będzie wojna z teściową albo cudem teściowa zacznie ogródek olewać i pokocha ogara :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: weszynoska »

No chyba że cudem...o tym nie pomyślałam :D
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Gloria :)

Post autor: Wigro »

weszynoska pisze:No chyba że cudem...o tym nie pomyślałam :D
Nie będą potrzebne cuda. Gloria to sama załatwi, zobaczysz.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Gloria :)

Post autor: BasiaM »

Wigro pisze:
weszynoska pisze:No chyba że cudem...o tym nie pomyślałam :D
Nie będą potrzebne cuda. Gloria to sama załatwi, zobaczysz.
Wigro Ty chyba teściowej nie masz :gleba: i ślepo wierzysz w te ... cuda :tia: :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Inka Blue
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 21:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: Inka Blue »

Dzień Dobry to tak na miły dzień :) http://bestpozitiv.ru/video/oh-uzh-eti-detki/" onclick="window.open(this.href);return false;
Stare Dobre Małżeństwo - "Gloria"
http://www.youtube.com/watch?v=_KxPMhL3Ijw&noredirect=1
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Gloria :)

Post autor: qzia »

Wracając do teściowej :mrgreen: Ja bardzo swoją teściową lubię (może nawet bardziej niż eks męża :niewka: ) Wspaniale gotuje i zawsze stara się być miła. Wielokrotnie wpadałam i wpadam dalej do niej z psami. Znosiła to dzielnie i mężnie. Moje kulturalne i dobrze wychowane psy zawsze wycięły jakiś numer typu: wymioty na dywan, wytarzanie się w gie itp. Czego w domu zbyt często nie robią. :niewka: " "Mamusia" zawsze przyjmowała to na klatę, a czystość i porządek to dla niej priorytet. :mysl_1: Myślę, że rozumiała moją i całej rodziny pasję i miłość do psów. Teraz i moja szwagierka ma tollerka ode mnie i teściowa nawet bardzo małą Amalkę lubi. Trzeba czasu i cierpliwości. A na to, że ogar zdobędzie serce teściowej :mysl_1: hmmm nie liczyłabym bardzo. :niewka: :niewka: Zwłaszcza mały i rozbrykany. :happy3: :happy3:
ODPOWIEDZ