Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: BasiaM »

qzia pisze:[...]To że z tego co Wigro pisze nikt nic nie rozumie [...]
Nie rozumie bo tak pisze specjalnie ale jak chce kogoś urazić to jakoś mu wychodzi pisanie :obraza_1: i nazywanie "po imieniu" :evil:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: ogończyk »

qzia pisze:
ogończyk pisze:
miszakai pisze:Zachowanie zupełnie niezrozumiałe i nie na miejscu. I nie róbmy z dojrzałego człowieka zdziecinniałego dziadziuńcia. Odpowiadajmy za swoje słowa. Ja podobnie jak ktoś napisał wcześniej - nie mnie dotyczyła wypowiedź ale poczułam się niesmacznie po takim wpisie. Nie mieszałabym jednak z marszu hodowli PwL w aferę i od razu powrót do warunków itd. Jak dla mnie duuży szacunek za ten Onufrowy warunek :) :szacun_1: Piękny miot się szykuje...
Mnie strzeliła cholera! Toż nie wystarcza, że ja z zasady nie lubię żadnych hodowców, (bo to "jedna banda") Dla dwóch "hodowców' robię wyjątek i wiedzą dziewczyny za co im biję pokłony :szacun_1:
Ustawiony jestem w kolejce po psa z tego skojarzenia. I KIEDY NIC NIE WARTY GNÓJ < PROJEKTUJE NA MNIE SWOj Burdel. Ja mówię NIE. Jeżeli trzeba poszukam i wypunktuję. Qzia. Nie przekonałaś mnie. Narka
To że z tego co Wigro pisze nikt nic nie rozumie to się nie dziwię ale Twojej wypowiedzi tez nic nie kumam. :niewka:
Mnie strzeliła cholera! Narka.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: qzia »

Ok :niewka: :niewka: Choć stara zasada: mniej wiesz, krócej siedzisz niech ma tu zastosowanie. :jezyk_3: :jezyk_3:
hucuł
Posty: 311
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 11:21

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: hucuł »

Jednemu z dyskutantów sugeruję, żeby zanim wyhoduje coś przyzwoitego, albo chociaż będzie umiał kupić wartościowego psa - nie kreował się na autorytet. Chamstwo już poznaliśmy, ale połączone z głupotą i brakiem zdolności do refleksji, to w mojej ocenie zaczyna być już bardzo smutne. Oby jak najmniej takich biednych ludzi kręciło się przy ogarach, czy ogaropodobnych!
Przy okazji wielki szacun dla Węszynoski, oraz Beaty i Anety za "trzymanie ciśnienia". Ot, poznaje się ludzi po tym czy, co i jak robią, lub czego nie robią. Ocena dotyczy oczywiście wyłącznie tej dyskusji.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: SARABANDA »

Cokolwiek, jakkolwiek i ktokolwiek napisał w powyższym temacie, jeżeli doprowadzi to do skłócenia uczestników tego forum, na co się zanosi, znajdą się chętni aby Waszym kosztem ugrać swoje.
I koniec końców wypowiedź Wigro osiągnie swój cel.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: Iza i Sławek »

Też jestem zdania, że czasami ignorowanie pewnych wpisów, daje dużo lepszy efekt niż wchodzenie w :mysl_1: polemikę (?)
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: Wigro »

Witam,
przepraszam Panią Beatę oraz Wszystkich którzy poczuli się urażeni za mój nieelegancki wpis.
Dalej życzę małym zdrówka i najlepszych domków a reszta to były niepotrzebne asocjacje które napadły mnie w nieodpowiednim momencie.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: Aszemi »

A też coś dodam... po pierwsze nie żałuję że większość mnie ominęła i wątek już był posprzątany, sama kiedyś tam, coś mąciłam, bo coś tam mi się nie podobało, na szczęście człowiek z wiekiem i doświadczeniem robi się a bynajmniej powinien robić się mądrzejszy więc obecnie te wszelkie dziwne nieporozumienia omijam szerokim łukiem i dla własnego zdrowia innym polecam taki sposób ;)
I nie chodzi mi tu o jakąś ciszę i zamiatanie pod dywan czy nadstawianie drugiego policzka tylko z moich obserwacji wynikła mi jedna prawda- każdy ma swój punkt widzenia, swoje plany, zapatrywania, priorytety i wolną wolę dążenia do nich i choćbyśmy rok dywagowali nad słusznością świąt ect. to i tak do konsensusu nie dojdziemy.
Mi się masa jakiś tam rzeczy nie podoba i co z tego? Każdy ma swoje sumienie i z niego będzie rozliczany i z pewnością nie na tym forum, bo człowiek nie może rozliczyć drugiego człowieka bo nie siedzi w jego butach!
Grunt to robić swoje i dziwnymi wpisami, spowodowanymi zapewne nadmierną ilością znieczulaczy, się nie przejmować;) :piwko:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
smoko
Posty: 158
Rejestracja: niedziela 03 cze 2012, 09:28
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Będzin

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: smoko »

Weszłam sobie po długiej przerwie na ogarkowo, żeby pośmiać się, zrelaksować, a tu taki kwas.... :strach_2: Przykro.

Masz rację Aszemi - mądrość przychodzi z wiekiem - szkoda tylko, że na ogół jest to dopiero wieko trumny... Pax kochani :aniol:

Idę sobie...
Obrazek

Co dzień budzę się piękniejsza, ale dzisiaj, to już przesadziłam!Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .....

Post autor: SARABANDA »

Ponieważ ten wątek pośrednio dotyczy miotu który ma się urodzić, po przemyśleniu intencji które mną powodują i przekonaniu że nie kierują mną żadne uprzedzenia ( ufff jak skomplikowane ) pragnę zauważyć że poprzedni miot Ostoja urodziła 4.07.2013 a obecny planowany połowa lutego 2014, czyli sunia była kryta cieczka po cieczce. :nunu: Oczywiście regulamin tego nie zabrania, ale... :wow_3:
Pamiętam jak hucuł kiedyś wspomniał że ma podobne plany i mało głowy mu nie ukręciliście. I od razu piszę że wypomniałabym to każdemu hodowcy.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ