KWP Myśliwskich, Rzeszów - Łowisko, 4 maja 2014 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: KWP Myśliwskich, Rzeszów - Łowisko, 4 maja 2014 r.

Post autor: panbazyl »

och sliczności, śliczności, choć nad wykrokiem powinnam popracować :gleba: jak i nad innymi sprawami :jezyk_3:

sędziowanie - na szóstkę i nie chodzi o to że boba wzięliśmy, ale o zachowanie sędziny na ringu, opis i podejście do psa i człowieka - oby więcej tak dokładnych i sprawnych sędziowań :szacun_1: i co ważne dla mnie (myślę ze dla innych też) - zebranie konkurencji w jedno miejsce i opowieść dlaczego taki werdykt przy wszystkich a nie gdzieś pod namiotem sędziowskim, bardzo polecam sędzinę!

oczywiście że PPOP powołamy! Już nawet nasze psy mają pięknie skrojone czapraki - każdy na miarę, dopasowane idealnie, pekaesy też mają na miejscu i idealnie dopasowane - nawet perfumę mają wybraną (co prawda przypadkowo i jakos odgórnie, ale sie spodobała reszcie ogrów).

ja swoje foty wrzucę, ale musi minąć jakić czas - u mnie z fotami jak z winem - muszą poleżakować :jezyk_3:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: KWP Myśliwskich, Rzeszów - Łowisko, 4 maja 2014 r.

Post autor: Hekate »

:brawo_1: :brawo_1: :brawo_1:
Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: II Krajowa Wystawa Ras Myśliwskich (4.V.2014 rok) Łowisko

Post autor: ogończyk »

weszynoska pisze:Ogończyk....no nie sądź całej populacji gończych ,za to że w Łowisku stawił się jakiś kwiat paproci :gleba:

dawaj stawkę...macie katalog???
Prosisz i masz.
Psy.
młodzież - AŁTAJ DIN DINA
LITWOR Herbu Węszynos
pośrednia - DENAR z Leżajskiej Ziemi
otwarta - Gończa Ostoja PORTOS
użytki - HARNAŚ z Beskidzkich Wysp

suki.

pośrednia - DONA z Leżajskiej Ziemi
otwarta - AZJA WŁADCA KNIEI
LUŚNIA Trzy Potoczki

Ha! Jakoś na wystawie mi się wydawało, że GP jest z 50 sztuk. A poważniej, to widzisz Beatko może to i kwiaty paproci w populacji gończych polskich, ale moim zdaniem "rasowość" powinna gwarantować przynajmniej kilka charakterystycznych cech fizycznych i psychicznych, (że o użytkowych nie wspomnę), a w tej tzw "rasie" na razie mi na to nie wygląda.W żadnym aspekcie, o ile mogę z boku zaobserwować. Oczywiście nie mówię tu o takich psach, jak np. te z Twoim przydomkiem, stabilnych psychicznie i proporcjonalnych, ale niestety, dziś to chyba raczej wyjątki od reguły.
Zresztą to nie moja bajka i póki żaden GP nie atakuje mojego psa, to oprócz tego ,że mi się nigdy nie podobały, nie mam powodu żeby usadzać kopy wszystkim.

Sędziowanie, rzeczywiście było na dużym merytorycznym poziomie. U takiego Sędziego można przegrać bez wstydu i żalu. U mnie Pani Sędzia ma też duży plus!

Pzdr.

P.S. Oczekuję legitymacji z numerem 004 i statusu Członka-Założyciela z perfumeryjnym wkładem w program Partii. :D

P.S. 2 Danusia. Wiem, że to pierdóła, ale wedle katalogu wystawa się nazywa: Krajowa Wystawa RAS Myśliwskich , czyli KWRM.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: KWP Myśliwskich, Rzeszów - Łowisko, 4 maja 2014 r.

Post autor: weszynoska »

Heej...mówisz, że te z moim ;) przydomkiem nie rzucały się na siebie....ufff :uff:

No to ja chcę nr. 5 w tej legitymacji :happy3:

I krawacik od cioci załozycielki :jezyk_3: bo ja nie umiam :niewka: wiązać
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: KWP Myśliwskich, Rzeszów - Łowisko, 4 maja 2014 r.

Post autor: panbazyl »

Oczywiście wszystkie krawatki wiązała Ciocia Założycielka, bo ja rozetki proszę bardzo zrobic potrafię, ale krawacik.... nie, za trudna sprawa :uff:

no ja też mialam wrażenie na tej wystawie że wszędzie dookoła czycha pokusa gończych, wszędzie gdzie się nie spojrzę chcę widzieć gończe.... :D
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KWP Myśliwskich, Rzeszów - Łowisko, 4 maja 2014 r.

Post autor: Ania W »

Gratulacje! Bardzo rodzinno-patriotyczne spotkanie :)
ODPOWIEDZ